mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2004, 12:58 
Cytuj  
Chce zacząć grać w DAoC ale nie wiem co trzeba kupić. Jestem na stronie amerykańskiej oto link: http://www.cdromshop.com/cgi-bin/pjm/se ... atform=all .Żeby zacząć grać ale nie wiem które wersje są jakie i które są niezbędne i podstawe do grania a które służą jako dodatki.Na tej stronie są między innymi :Dark Age Of Camelot Gold Edition, Dark Age Of Camelot Import, Dark Age Of Camelot Platinum Edition, Dark Age Of Camelot: Trials Of Atlantis Expansion, Dark Age Of Camelot. Jakie wersje by mi wystarczyły w zupełności do grania i nie martwienia sie o jakieś ograniczenia.Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje.


Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2004, 19:37 
Cytuj  
Ja też jestem nowy (dopiero gram w 7 dniowego triala) ale jest tak:
Dark Age of Camelot to podstawka
Shrouded Isles to pierwszy dodatek
Trials of Atlantis to drugi dodatek
Wersja Gold zawiera podstawkę+SI
Wersja Platinum zawiera podstawkę i oba dodatki.
Wersja import - nie mam pojęcia

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 01:16 
Cytuj  
to jeszcze ja troche dopisze :

Sa 2 wersje, EU i US. Ze strony cdromshop prawdopodobnie kupilbys wersje US. Niestety ludzi grajacych na serverach us nie spotkasz na EU ( chodzi mi o te same chary, bo czesc osob ma i itu i tu konta), tak wiec pierwsza decyzja - na ktorych serwerach chcailbys grac.

Dwa, moim zdaniem na poczatek starczy daoc+SI, choc przy kupowaniu czegos takiego na dluzej proponuje komplet daoc+ oba dodatki - SI i TOA ( shrouded isle i trials of atlantis)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 09:11 
Cytuj  
to teraz ja:
1. chodz na euro serwerki
2. nie graj w daoca jezeli chcesz grac krótko, trzeba miec kilka godzinek dziennie , i trzeba kilka miesiecy liczyc na zrobienie postaci tak zeby nią walczyc, chyba ze chlopaki dadza ci szanse i ktos cie wyleweluje do 50lvl
wiec
3. jak nastawiasz sie ze pograsz na serio to kupuj wszystko, po co potem doplacac za toa(wysylka kosztuje) , toa jest niby dobrowolnym dodatkiem ale to gowno prawda bo wszyscy maja i nie ma co zostawac w tyleai dostawac potem od wszystkich wpieprz :/
4. chodz na euro serwerki


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 10:57 
Cytuj  
Wielkie dzięki chłopaki. Bardzo mi się przydadzą te informacje.Jeszcze w tym tygodniu zamówie podstawke i dwa dodatki za jakieś 41 funtów w wersji EU mam nadzieje, z innej stronki niż wyżej wymieniłem.To ta strona: http://uk.special.reserve.co.uk/ .Jeszcze jak moglibyście mi podać nazwe serwerów na których najwięcej Polaków gra i czy jakieś klany zakładacie.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 12:01 
Cytuj  
teraz wszyscy siedzimy na prydwen
gildia to dragon ancestry czy jakos tak :P

jak wejdziesz to sproboj sie skontakcic z ktoryms polakiem

czyli wpisujesz /send xxxx yyyyy
gdzie xxxx to nazwa gracza
a yyyyy to tekst wiadomosci (np "czesc, jestem nowy" albo "siema jestem swieżak")

xxxx mozesz uzyskac z komendy /who ancestry lub /who dragon
(a wlasnie dziala komenda /who dragon ancestry ?? )

ktos ci na pewno pomoze , powie co i jak
pozdrawiam

ps. mamy tez toony na excaliburze w midgardzie ale tam na razie ze wzgledu na niemilosierny zerg nie gramy


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 12:19 
Cytuj  
41 funtow ????? Uaaaaa, ja w kwietniu u nich placilem za podstawke + SI + ToA 31 funtow z wysylka !!! Pomylka czy az tak podrozalo ??? A moze patrzyles na wersje w MetalBoxie ?

Pozdrawiam


Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 12:50 
Cytuj  
Nie raczej sie nie pomyliłem bo tyle kosztuje tyleże 26 funtów za podstawke + ToA i oddzielnie SI za jakieś 15.Bo załego zestawu nie widziałem w ofercie.Ciekaw jestem ile wysyłka będzie kosztować i kiedy dojdzie.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:18 
Cytuj  
Hmmm mowisz o tym:

http://uk.special.reserve.co.uk/q_JL359 ... amelo.html

????

Jest napisane jak byk:

DARK AGE OF CAMELOT: COLLECTORS BOX SET: DAOC ORIGINAL GAME + SHROUDED ISLES ADD ON + TRIALS OF ATLANTIS ADD ON

za 26 funciakow (jak ja kupowalem ten sam set kosztowal 29 o ile dobrze pamietam) + 2 funciaki wysylka.

Pozdrawiam


Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:28 
Cytuj  
Dzięki. Patrzyłem na szybkiego i myślałem sobie jakby było już sobie pograć.
hehe

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:44 
Cytuj  
Np :D

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.