mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 12:51 
Cytuj  
Przepraszam za krzyk w tytule, ale sprawa wydaje mi się dość ważna (to nie znaczy oczywiście, że inne sprawy tutaj są mnie ważne, ale - ot, tak sobie krzyknąłem :smile: ).

Sprawa alliancu wygląda tak:
Wczoraj zostałem zaproszony przez guildmasterów Les Korrigans (Francuzi), Britannic Lore (Anglicy) i Magus Amicitias (Skandynawowie, Niemcy i inni) na spotkanie, na którym mieliśmy zrobić alliance naszych gildii.
Niestety - z przyczyn czysto technicznych, czyli błędu w grze, okazało się to na razie niewykonalne. A to dlatego, że te 3 gildie były dotychczas w alliance z niejaką The Providence, która się zwinęła i wyniosła na inny serwer do Midgardu, a była tego alliancu "leaderem". I okazało się, że jakiś bug nie pozwala rozwiązać definitywnie starego alliancu - gildie nie mogą własnowolnie z niego wyjść, a będąc w jednym alliance, nie mogą przystąpić do innego :smile: . Czysty idiotyzm, ale tak to teraz wygląda - jeszcze jeden błąd, który musi zostać naprawiony.
Złożyliśmy appeal do GMów z Mythic i wszystko się odwleka do czasu, aż Mythic nań odpowie i manualnie zlikwiduje alliance dotychczas istniejący. Czas oczekiwania został wczoraj określony na 17 godzin, więc prawdopodobnie dzisiaj się wszystko rozstrzygnie.
A raczej - by się rozstrzygnęło, gdyby nie drobna sprawa - Sylwester :smile:

Tak, czy inaczej - w ciągu najbliższych dni stowarzyszymy się z tymi 3 gildiami. Co to dla nas oznacza:
1. W żaden sposób nie tracimy własnej tożsamości. Zachowujemy wszystko, co mamy - nazwę, "ptaka", zdobyte realm points itd. Alliance to nie jest połączenie, a jedynie luźne stowarzyszenie.
2. Zyskujemy doświadczonych aliantów - Les Korrigans, na przykład, jest na 6. miejscu wśród gildii z największą ilością zdobytych rm pts (poatrzcie tu: http://www.camelotherald.com/realms/Bedevere/ oraz tu: http://www.camelotherald.com/guilds/gui ... devere&r=1 , a i pozostali są niewiele gorsi.
3. Zyskujemy dostęp do osobnego kanału komunikacyjnego z członkami tych gildii - to kanał "alliance". Mówi się na nim przez /as <wiadomość>. Będzie on służył przede wszystkim do koordynacji poczynań w RvR, ale również może być wykorzystywany "na bieżąco", chociaż jest prośba o ograniczenie się w tym względzie - tzn. raczej nie należy wykorzystywać go do rozmowy z aliantem, który jest w naszej grupie w dungeonie :smile:

Acha - językiem używanym w alliance jest oczywiście angielski.

Będę krzyczał głośno, jak się wszystko wyjaśni do końca :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 11:30 
Cytuj  
Super Holger. Świetna robota! Nas jest mało a będzie niezła kompania na RvR!

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 13:41 
Cytuj  
holger co do tego appeal to wiesz raczki mnie swedzialy i napisalem Email do mythinc..... odpowiedz dostalem ze wszyscy sa na wakacja (ci co moga to zrobnic) i ze dzis wracaja wiec mozemy oczekiwac odpowiedzi w tej sprawie dzis :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 18:32 
Cytuj  
Alliance stoi. Dziś został postawiony :smile: Przed chwilą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.