mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 18:56 
Cytuj  
Moze jakis topic Panowie o magic stuffie? Nie chodzi mi tu o dropy w dungeonach bo wszyscy tam campuja ale o naziemne uzyteczne informacje co/gdzie/na ktorym lev?

Ja zaczne to co pamietam:

Nimfy w Sailsbury
Dropy dla magow glownie (w tym ok 50% to Sorcerer stuff :smile:.
Magic cloth armor, magic ringi int/power/skile magii, Ponder (fajny staff dla sorcerrera).
Zasieg levelowy ogromny zaleznie od miejsca spawnu nimf (drzewa)

Fidth/Druids Sailsbury
Podobne dropy jak nimfy z tym ze Fidth o ile jeszcze pamietam dropowal glownie non magic cloth armor.

Snowdonia (Frontier)
Iron maiden i Knifemani
Levele 24-30 (srednio 26)
Dropy jakie zaliczylem (dosc rare) to:
Knifemans gold dagger (niezla bron usable in left hand typu slash)
Luk (szybki ale nie longbow)
Bowmasterbracer (chyba najbardziej poszukiwany i cenny)
Plaszcz +4 charysma dla barda.
I (dosc czeste) niemagiczny chain armor z mithrilu AF50 (tego zebralem ze 3 sety)



Llyn Balfrog.

Dla niskich leveli sa takie dziwne stworki gyr-costam dropujace blood-leather (magiczny set dla lev 10-15).

Bwgan (nie jestem pewien nazwy - chodzi mi o te goblinowate moby z campu obok jeziorka) dropuja Shadow armor (studded, AF 40 z SUPER bonusami). PODOBNO tez dropuja magic chain.

Cyranthul i Bgwan (tu tez nie jestem pewien nazwy - chodzi o takie "szkielety") - te dropuja kolejny poszukiwany rares - acient armor (plate AF52 - tez niezly).
Cyr'e maja ok 20 lev chyba (poza jedynym ktory sie spawnuje na tylach renegade guardsow) a te drugie, mocniejsze maja level range 28-31.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 11:41 
Cytuj  
To i ja sie dodam z moimi spostrzeżeniami co do dropów dla tanków.

Keltoy - Vindicator Plate armours - najlepiej w Tombie, dla tych co używają slashing polearms - keltoy halberd.

Barrows - plate armour of Mortification - w dwóch wydaniach - używana i nie używana. Ta używana ma niższą quality, mniejszy bonus.
Można znależć przy Echoes of life i fallen wariors.
Druga, prawdopodbnie najlepsza zbroja w grze: plate armour of Ethernal Midnight, purpurowa podobno aż do 44 levela. 92 Armour Factor i duży bonus. Można znaleśc u Vigilant Souls i Spirytual Advisors. Nie polecam szukać przed 32 levelem a wtedy i tak tylko w silnej grupie gdyż te moby są level 45.(tj na 45 podobno niebieskie).
Dla tych co odpuszczają lub nie sa w stanie zdobyć magicznych a znaja dobrego craftera odpowiednikami sa: Adamentium fluted plate armour (porównywalna do Mortification, można nosić od 36 levela) i asterite (odpowiednik Ethernal Midnight).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.