mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 22:31 
Cytuj  
Wiecie co - a moze by tak wogole pograc na Gorre i jak juz sie skonczy beta test NF to skonczyc z Daocem ?

Albo po #@! nam grupa taka skladana z dopasowanych do siebie charow, przeciez i tak praktycznie tego nie wykorzystujemy efektycznie (jesli juz wogole wykorzystujemy).

No tak - przeciez jak nie ma full grupy to nie da grac, zapomnialem.


Tak jestem QQ i wogole.

ps. Foot to Ciebie tez sie dotyczy.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 22:50 
Cytuj  
Mazak, niektorzy maja zycie poza daocem tez. Ja sobie je odpuscilem na 2 miesiace ( a moze to juz i ze 3) i zamierzam teraz troche ukrucic daoca, na rzecz real life. Nie znaczy to, ze nie bede grac. Bede, ale na pewno nie codziennie i nie po 8h. Poza tym trzeba troche odpoczac przed nf , bo pozniej naprawde mi sie odechce znow na pol roku w to grac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 23:25 
Cytuj  
Sorki Fea ale nie zrozumiales przekazu w takim razie :D

Real zawsze byl i zawsze bedzie wazniejszy od jakiejkolwiek gry :)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 23:41 
Cytuj  
Mazee napisał(a):
Wiecie co - a moze by tak wogole pograc na Gorre i jak juz sie skonczy beta test NF to skonczyc z Daocem ?


prosze cie bardzo

Cytuj:
No tak - przeciez jak nie ma full grupy to nie da grac, zapomnialem.


da ale co to ze granie ? jakos znudzilo mi sie bicie soloerow w 5 ( i mysle ze nie tylko mi )
w 80% fg v fg dostajemy w dupe wiec morale upada, ludze graja mniej itp
najebalismy artuf (ktore podobno maja znaczenie w rvr ) i 70% ich jest lvl 0-2 - wypas
i na co nam one ?
to samo MLe
imo jest kilka ktore maja znaczenie w rvr - benlord1 zephyr bodyguard...
i chyba wszystke je mamy ( foot moze sie respecnac zawsze )
ale tego nierobi bo kurwa jestesmy w stadium PvE od 3 miesiecy
i konca niewidac...

wiec zacznij sie przyzwyczajac do mysli ze chuj wszystko strzeli i pujdzemy wszyscy we wlasne strony


Ostatnio edytowano 20 paź 2004, 12:35 przez gacek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 11:51 
Cytuj  
ehh, to wszystko przez te pogody humory nie dopisuja, wyjdzie sloneczko i bedzie lepiej:)
ela nigdzie nie idz,najpierw sie musze zglosic po te 300diasow na ex:)

i wiecej panowie na camlan,tam jet odprezenie

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:05 
Cytuj  
marudzić to każdy potrafi


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:26 
Cytuj  
pve whory glosu niemaja :P

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 16:45 
Cytuj  
Hm. Typowe. Gdybym byl zlosliwy to spytalem bym, czy nie mowilem ze tak bedzie.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 16:51 
Cytuj  
ja jestem zlosliwy (a takze dociekliwy) i sie spytam ciebie fap, ze co sie niby stalo ? ze mowiles ze co niby jak bedzie ?

+1


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 17:23 
Cytuj  
Gac - czyli tylko tacy sie trafiaja grajac w mniej niz full grup ?:) Poza tym bardziej chodzilo mi o uzupelnienie grupy randomami ... ostatnio calkiem ciekawie to wyszlo. Faktem jest, ze duzo trudniej jest to w przypadku braku najwazniejszych dla grupy postaci - bard, druid, ale i tak da sie to zrobic.
Skoro w 80% fg vs. fg dostajemy w dupe to rozwiazaniem jest unikanie takich walk ?
Mowie szczegolnie o obecnej sytuacji, gdy we frontierach nie ma najczesciej uber rvr grup tylko najczesciej nizsze RR grupy, czy wrecz randomy. Nie jest to dobry moment, zeby choc troche sprobowac zlapac zgrania i RPsow oraz wlasnie nie byc zabijanym ?

Temat artow i MLi - czy ja cos na ten temat wspominalem, ze do mnie kurwisz o PvE od 3 miesiecy ? easy ...

Cytuj:
wiec zacznij sie przyzwyczajac do mysli ze chuj wszystko strzeli i pujdzemy wszyscy we wlasne strony

Skoro tak uwazasz ... szkoda

Plat - wiedzialem ze ktos tak napisze ... Niech wiec i bedzie ze marudze skoro tak uwazasz. Sadzilem, ze forum jest po to zeby poruszac rozne tematy, omawiac sytacje ktore sie zauwaza.
Lepiej siedziec cicho ?

Fap - gildia jeszcze jeszcze jest, a ze bywaja czasy lepsze czy gorsze to jak wszedzie i zawsze. Chyba, ze zapowiedz Gaca o strzeleniu wszystkiego w pizdu jest proroctwem.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 17:51 
Cytuj  
Mazee napisał(a):
Temat artow i MLi - czy ja cos na ten temat wspominalem, ze do mnie kurwisz o PvE od 3 miesiecy ? easy ...


a ty kurwisz do mne o jeden wieczur na gorre ?
wybacz...

Cytuj:
Plat - wiedzialem ze ktos tak napisze ... Niech wiec i bedzie ze marudze skoro tak uwazasz. Sadzilem, ze forum jest po to zeby poruszac rozne tematy, omawiac sytacje ktore sie zauwaza.
Lepiej siedziec cicho ?


najpeliej jest zrobic jak rjann
walnac focha jak moja siostra gdy miala 10 lat
niemogles sobie zajecia znalesc jak gralismy na gorre ?
bylo mecz se ogladnac

Cytuj:
Poza tym bardziej chodzilo mi o uzupelnienie grupy randomami ...


nie poto levelowalo sie te chary zeby teraz dobierac
czasam dobieramy czasem nie i biegamy w 5-6, jakos mnie to przestalo bawic, moge nie miec ochoty przez jeden wieczor na taka nedze ?

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 00:06 
Cytuj  
pisze na tym forum bo czuje sie "hehe czlonkiem"spoleczenstwa pod tytulem daoc
jest nas po prostu za malo aby sennsownie biegac rvr,dlatego miedzy innymi zdecydowalem sie na gre postaciami ktore moga same sobie dawac rade,chociaz najbardziej lubie grac w grupie z rodakami,czyli z wami:)
ale przerabialem juz jedenn rozdzial na ex i wolalem zostac na camlanie bo caly pic nie w realmie w jakim sie gra ani na jakim serwie tylko w populacji danej gilldi
wnioski sa proste:typowe rvr to duza gildia miedzynarodowa,gildia polska ma szanse tylko jako sthelt gildia i moim zdaniem trzeba sie na cos zdecydowac.
ja juz wybralem dawno i czekam na tych ktorym gra w sthelt odpowiada czy to na ex czy na cam
pomoc oferowalem dawno i podtrzymuje oferte
hehe na cam ja teraz bogaty czlowiek:)

i tyle

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 11:00 
Cytuj  
nikt z was nie ma racji EOT.


_________________
TBH!

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 11:24 
Cytuj  
mazak - ja nie do ciebie mowilem z tym ględzeniem, tylko bardziej do gaca, wiec luzuj poślady, wogole wszyscy luzujcie te poślady

ja osobiscie mysle ze nic na sile , wszystko mlotkiem , nie da sie zmusic zaby zeby nie wyjechal do dani, mnie zebym nie pracowal i zebym zlal zone totalnie jak wracam, irl niestety dopada :(

jezeli chodzi o to ze nas jest za malo do sensownego rvr, to moze i racja , trudno sie zebrac, ale czemu od razu sie trzeba zachowywac jak jebane wahadlo?
jest cos pomiedzy rozpadem , rozjebaniem grupy i rozejsciem sie tak jak bylo na excalu a bieganiem ciagle w tej samej FG jak w wojsku :/

jednym rozwiazaniem jest dobieranie randomami a drugim , mnie osobiscie bardziej pasujacym - zrobienie frakcji polskiej w jakiejs wiekszej gildi- tak bylo w KT na bedevere, byl as, byl support duzej gildi, byli ludzie ktorych sie znalo, a jednoczesnie mielismy na tyle silna pozycje ze moglismy wystawiac wlasnych ludzi do zarzadu (oczywiscie do momentu az nie wyszla nasza polska natura - ale to jakby inna sprawa)
a biegalismy sobie razem jak chcielismy, np gab, ja , draku, zaba , a czasami dobralo sie jakiegos znajomego i bylo fajnie :)

wiec moze pomyslmy czy nie przylaczyc sie gdzies albo czy nie dobrac troche ludzi do naszej gildi, nie wiem , ale po chuja zas sie obrazac, mowic sobie niemile rzeczy, kazdy z nas gra dla zabawy i ma inny styl zycia, tak jest i bedzie, nie ma co sie obrazac

jak to mowil taki jeden co nie kradnie samochodów
już


p.s. od razu mowie , ze nie chodzi mi ze juz ktos cos zlego powiedzial i nie czepiam sie zadnych wypowiedzi i osob, tylko ze widze w jakim ta rozmowa idzie kierunku - po prostu wiecej troche luzu bo to jednak tylko gra


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 11:35 
Cytuj  
:o
moze poza stwierdzeniem ze nie macie racji dodam cos konkretnego :roll:

1. Mazak: luzuj poslady - dzieci maja nowa zabawke i musza sie wyszalec.
2. Mamy sklad na FG bardzo czesto i duzo sie dzieje wiec :wtf:
3. Mamy zgrana gildie.
4. Co do artow to ja mam wiekszosc wylevelowanych a ze komus sie nie chce ruszyc dupy i cos zorganizowac to jego sprawa (mi sie nie chce produkowac jak wtedy, kiedy zaczynalismy - czas zeby ktos inny zajal sie eventami).
5. Branie random ludzi jest problemem bo sie wstydzimy foota imo. :o

moze cos pominalem ale nie chcialo mi sie wczytywac w ta zenate ktora tu jest przedstawiona.


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 12:17 
Cytuj  
no bo pszedlem raz z footem z gorra i kurwa odrazu ze mamy w dupe wszystko
jak sie do mnie przypierdalaj to sie bronie

kurwa od 3 miesiacy jestem prawie codziennie o 20 gotowy do wspulnej gry a ten(ci) wala fochami jak raz mialem ochote na cos innego

ktos musi zluzowac poslady ale nie za bardzo bo nas zadkie guwno zaleje po uszy


ps
zaba die irl :D

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 12:22 
Cytuj  
:o

chuja tam imo :>


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 12:35 
Cytuj  
btw miales wrocic w czrawtek
wyjebali cie ?:)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 12:43 
Cytuj  
hahaha dzisiaj czwartek :P
przespalem jeden dzien
pwnd :(

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 14:09 
Cytuj  
Gab, mowilem to co plat powiedzial, tylko on mowi ze tak wyglada gra w polskiej gildii a ja mowilem, ze tak bedzie wygladac. Czyli jak zwykle :D

Tak czy inaczej zycze wam jak najlepiej chlopaki :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.