mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:12 
Cytuj  
nie staralem sie abrdzo - polaczylem to co mialem, dodalem jakas muze i voila.
http://www.dwunastka.kra.pl/~gacek/DA/merc1.avi
prawie 50mb


bedzie za 15 min - wychodze z domu i zostawiam upload tbh :o


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:32 
Cytuj  
jesli bawia was filmy klasy C ala Liberator 2 i kiepscy aktorzy, to to jest film dla was.

ale zadnego glebszego przeslania sie nie doszukacie - ten film to tylko bezmyslna mlocka. i jeszcze na dodatek obraza kosciol i liliputow.

zawiodlem sie. ten film sie zupelnie nie broni. no ale kazdy ma swoje potrzeby kulturalne - w tym przypadku, film pozwala na lekkie odbicie sie od dna, ale po chwili dopada cie grawitacja i znowu ladujesz na marsie zycia kulturalnego. to jakas pomylka. panu frog majsterowi pekla guma w czasie krecenia, edycji, montazu, rezyserowania i wyszedl z tego bekart ktorego nie bedzie chcial nawet sam Ben Fafleck.

pozdrawiam z mikolajek


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:46 
Cytuj  
/pwnt
rp ftw :o
hahahha


_________________
TBH!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:48 
Cytuj  
Kurrr. Jeden wielki ownage.


_________________
--
Drak

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:43 
Cytuj  
weak w chuj imo
nie widze nic uber w zabijaniu unbuffed kolesi samemu bedac buffnietym kazdy se moglby takie filmiki nakrecic gdzie rozwala solo 2-3 naraz gdy jest sie buffnietym a oni nie...


_________________
retired...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 19:28 
Cytuj  
Nie pierdol chodzi mi o to ze merc overpowered. Obraziles sie na zabe, ale przynajmniej nie pierdol.


_________________
--
Drak

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 19:36 
Cytuj  
podobne akcje robilem BMem i zerkiem wiec nie widze tu nic OP...
a obrazalem to sie w przedszkolu... teraz poprostu unikam ludzi z przerostem ambicji...


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 22:42 
Cytuj  
nie wszyscy byli bez buffow
merc jest overpowered i to chcialem pokazac
do tego jest to postac paroklawiszowa.
przerost ambicji? moze
ale przede wszystkim lubie ludzi ktorzy przyznaja sie do bledow i chca je naprawiac. od siebie tego wymagam wiec wedlug mnie moge wymagac od innych.


_________________
TBH!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 23:05 
Cytuj  
masz racje nie moge wymagac od ciebie znajomosci slowa lag i sentencji "mam slabszy sprzet od ciebie" oraz "porpawili sprawdzanie LOSu" EOT


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 07:27 
Cytuj  
przepraszam za CAPS

TO DLACZEGO Z UPOREM MANIAKA CIAGLE GRASZ MEZZEREM SKORO NIE NADAJESZ SIE DO TEGO CHOCIAZBY Z WYZEJ WYMIENIONYCH PRZYCZYN?

stary zrob tanka, wardena czy inna postac, ktora nie ma tak waznej funkcji w poczatkowym stadium walki.


_________________
TBH!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 08:23 
Cytuj  
masz racje lepiej sobie odpuszcze granie z ludzmi ktorzy sa zjebanymi cholerykami i nie potrafia pojac ze nie wszystko zalezy ode mnie geniuszu


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 08:29 
Cytuj  
wybor postaci zalezy od ciebie a na mezzera sie nie nadajesz, nigdy nie nadawales i moze bedziesz sie nadawal jak nabierzesz checi do analizy wlasnych bledow.


_________________
TBH!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 09:06 
Cytuj  
Foot, jak dla mnie sytuacja sie powtarza. Znow sie obrazasz o jakas pierdole, i praktycznie znow sie daoc pl rozpada. Ale mam nadzieje, ze tym razem reszta ciebie oleje przez jakis czas i spokojnie przezyjemy ciezkie czasy. Jak nie chce ci sie grac, to po prostu to powiedz : sorry chlopaki, znudzilo mi sie chwilowo, nie meczcie mnie przez miesiac , dwa, to sobie odpoczne i wroce. Ale jak widac, tobie sprawia przyjemnosc rozpierdalanie czegos, co na poczatku chciales stworzyc, miales ambicje, ale jak widac, po raz drugi z kolei, nie umiesz wytrzymac czasowo z swoimi planami. Moze to troche nie na temat wspanialej dysputy z zaba, ale jakos chcialem ci to kiedys napisac, a mysle ze to idealna pora ( przez ostatnie 2 miesiace odejmujac last 2 weeks, codziennie 5-6 osob czekalo i sie zastanawialo czy bedziesz czy nie). Podsumowujac, znowu chciales cos rozjebac, ale mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 09:39 
Cytuj  
Sorki ze sie wtracam ale tez Was troche znam i gralem (najwiecej z Gabem i Zaba). Nie rozumiem twoich pretensji Lutus, jezli Foot jest taki kiepski i wszyscy na niego najezdzacie to po ch... na niego czekacie czy bedzie z wami biegal ? Przeciez mozna sobie wziac innego barda do grupy i tez bedziecie biegac.
Co do Foota i jego barda zgadzam sie ze kazdy sobie sam wybiera postac, ale i kazda postacia trzeba sie nauczyc grac. Nie kazdy jest wszech wiedzacym UBER graczem (jak niektorzy na tym forum mysla o sobie) i potrzebuja troche czasu, a z czsem bywa cienko bo niestety poza DAOC jest jeszcze RL.

Zaba: mezz wcale nie jest tak wazna funkcja jak ci sie wydaje, napewno pomaga w duzym stopniu ale nie jest niezbedny. Na Excalu widzialem grupe hibow (6 gosci) bez barda i rozjebywali albow i midow bez problemow.


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 09:51 
Cytuj  
foot zdobyl mezzerem ponad milion rps.........
mez jest zajebiscie wazny + dochodzi jeszcze interrupt ktorego nie doswiadczylismy za wiele....
dobrze ze teraz druidzi sie tez tym zajmuja


_________________
TBH!

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 10:14 
Cytuj  
Wyluzowac poslady IMO :) i dac se na luz z DAOC, troche wiecej RL. Jest tyle samotnych kobiet ktore potrzebuja "wsparcia", a przecierz gdyby krowy w majtkach chodzily, to polowa z Was nie wiedzialaby jak cipka wyglada :-D


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 10:58 
Cytuj  
moze i uber mezzerem nie jestem ale nawet jak zmezuje to i tak to gowno daje bo napierdalacie hilkow zamiast casterow a interuptowac sie nie da jak sie samemu mam interupta
wogole to wtedy na gorre miales do mnie pretensje ktore wynikaly tylko z twoich bledow
1) mowilem ze mam laga bo w chuj ludzi a ty sie wpierdalales pod dc gdzie najwieksza chujnia
2) grales casterem w NF??? teraz byle goreczka zaslania los
i na koniec jak twierdzicie ze nie nadaje sie to powiedzcie i bedzie spokoj pogram se gdzie indziej

PS
swoje bledy staram sie naprawiac na biezaco, ale ty nie potrafisz zrozumiec ze niektorych bledow nie da sie poprawic bo wyniakaja z przyczyn niezaleznych ode mnie
anyway fea mam prosbe jak nie znasz tematu to sie nie wpierdalaj miedzy wodke i zakaske ok??
a nie gam ostatnio bo nie znudzil mi sie daoc tylko przypierdalanie sie osob ktore maja gowniane pojecie o temacie ot co


_________________
retired...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 11:13 
Cytuj  
Przeciez wyraznie napisalem, ze srednio zwiazane z tymatem waszych sprzeczek z gorre. Ja tak ogolnie, bo mnie wkurwia, ze Ciebie wlasnie nie ma, jak masz jedyny char, bez ktorego nie da sie biegac. Po prostu sie nie da, speed end dla tank grupy jest nie do obejscia.

Poza tym nie twierdze ze foot robi cos strasznego... Kazdy ma swoje gorsze dni i kazdy robi bledy... tylko na bardzie to najlepiej widac, bo mez albo wchodzi albo nie, ot co. Mi caly czas chodzi tylko i wylacznie o absencje i obrazanie sie za jakies glupoty " nie bede biegal z tym, bo ma glupia fujarke" , " a z tym , bo mi pod zlym katem wsadza". Kurwa, malo zmartwien macie w rl????


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 12:51 
Cytuj  
widzisz bo ja kurwa nie lubie jak ktos sie do mnie nieustannie (bezpodstawnie czasem) przypierdala, jak tobie to odpowiada to np toleruj to dalej, poza tym przypierdalasz sie o moja absencje, a probowales w ciagu paru ostatnich dni spytac mnie na gg czy bede? Bo jakos moze mi to umknelo... wszystkich potraficie sciagac tylko kurwa nie mnie i macie jeszcze o to jebane pretensje poprostu n/c

PS
poza tym moze twierdzisz ze to przeze mnie padla gildia na exc?? chyba se kurwa zartujesz...


_________________
retired...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:48 
Cytuj  
co to jest n/c ?


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.