mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 07:22 
Cytuj  
Panowie taka moja skromna prosba do was... chcialbym zebyscie w odnosnikach rzucili troche danych TYLKO swojego main chara... ta wiem ze to juz bylo ale w tamtym poscie jakos sie nie moge skapnac... Wiec tak Osoba/klasa/lvl/specjalizacja/stosunek*

*-chodzi mi o wasz aktualny stosunek do DAoC no powiedzmy od 1 do 5 gdzie 1.) a w h. z taka robota jutro anuluje konto 2.)uhm no troszke lipa... zobaczymy jak to bedzie ale sie nic nie zmieni to... 3.)nno w sumie nie wiem, jakos sie gra, za wczesnie zeby cos mowic zobaczymy jak to bedzie... 4.) nno w sumie jest milo... mi sie podoba i im bardziej sie w to zaglebiam tym bardziej mi sie podobac zaczyna 5.)O BOGOWIE ! *euforia*

Z gory jestem barzo zobowiazany za odpowiedzi :smile: nno, pozdrowka, hugsy i wogole wsio co chcecie :roll:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 09:25 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze ktos Ci zrobi board EQ bo nas zaspamujesz :smile: (tylko z kim bys tam wtedy gadal - gra w EQ jeszcze jakis polak?)

Sorcerer, 10 lev.
Punkty specjalizacji:
Body Magic 7 (to mi daje "tansza" linie DD)
Mind Magic 7 (kontrola NPC)

A co do stosunku to tak :smile:
(w Twojej skali 4)

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 10:02 
Cytuj  
Name Sirian
Infiltrator level 9
Specjalizacja w thrusting weapon (9)

weaponcraft (obecnie iron weapon)

stosunek - do samej gry 4 - a jak dolozyc do tego lacza to 2,5


_________________
Obrazek

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:35 
Cytuj  
Holger - paladin lvl 20
slash 19
chants 19 (takie para-magiczne umiejętności paladyna)
parry bodaj 6

stosunek posiadam a i owszem, na poziomie 3,5 do 4 - chociaz zdarzają się momenty, ze staję gdzieś na drodze i nie bardzo wiem komu mam ochotę przyłożyć i czy w ogóle ją mam.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 19:15 
Cytuj  
Cirii - Theurg 20 lev
specjalizacja ICE

Ogolnie niezła do solowania.

Stosunek w tej chwili 3 na 5.
Zaczyna mnie wkurzac levelowanie

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 09:40 
Cytuj  
Lvl 0, Armsman a napewno kombinacja najwyzsze hp jakie sie da i skille defensywne/taunt, bylbym wdzieczny za porade ale nie na tym poscie of course...

PS. tyle dni cierpliwie czekalem i nikt sie tu nie spostowal =/ tylko 4ech graczy DAoC czyta ten board ? =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-26 09:40, Tuxedo napisał:
Lvl 0, Armsman a napewno kombinacja najwyzsze hp jakie sie da i skille defensywne/taunt, bylbym wdzieczny za porade ale nie na tym poscie of course...

PS. tyle dni cierpliwie czekalem i nikt sie tu nie spostowal =/ tylko 4ech graczy DAoC czyta ten board ? =/



Powiem tak - wiecej gra niz pisze :smile:
Armsmana na Bloodyraf. Jak wejdziesz do gry to "/send bloodyraf tekst" I sobie pogadacie.
(Server belvedere, realm albion)
Projektowac postac mozna tez tutaj:
http://daoc.catacombs.com/cbuilder.cfm

Przy wiekszosci postaci punkty trzyma sie do 5 lev kiedy to uaktywnia sie wiekszosc specjalizacji ale w Twoim przypadku nie wiem jak to jest.
Skile przy ktorych jest "X" beda rozly ci tez wraz ze wzrostem levelu.
Warto sie chyba ustawic na slashing bo to jest zalezne od sily albo zaczekac do 5 i wladowac w polearms punkty.
Zreszta - Raf Ci powie co i jak :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:25 
Cytuj  
Ech skoro juz wszyscy sie wpisali tam... znaczy mozna normnalne posty tu =/ tylko 4 echhhh =/

Belvedere ? hihi no oki a kto tam teraz rezyduje ? :razz:

Apropos strony, odpowiedziala na moje wszystkie pytania :grin: tylko lipa troszke =/ 2 skille mozna miec max special... wiec albo albo, albo dual wield w slashing albo slash i tarcza ale wtedy ktorys ze slashow musialby miec taunta... rany ale to zmixowane... aha nie wspomne ze tez chcialbym skilla evade duzo... o ehhhhhhh =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:30 
Cytuj  
Bloodyraf w grze nazywa się Krwawyraf, a serwer Bedevere :smile:)
Siła przyzwyczajenia, co, Karolku? Heh...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:30 
Cytuj  
Ale evade sie chyba nie trenuje - w sensie ze go dostajesz i koniec.
Hmm... z drugiej strony widzialem w camelot ze ktos sprzedawal itemy do evade wiec... nie wiem :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-26 12:30, Holger napisał:
Bloodyraf w grze nazywa się Krwawyraf, a serwer Bedevere :smile:)
Siła przyzwyczajenia, co, Karolku? Heh...


O tak - zawsze mam problemy z tymi nazwami wlasnymi w obcych jezykach :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 03:18 
Cytuj  
Gram Palladynem na Bedevere :smile: 17 Lv Poza tym mam scouta w powijakach 6 LV! Polecam, zajebista postac! :smile:Wlasnie nad nim pracuje! :smile:Czasem gram na Pelloinor, na Midgard... nie pamietam, ale mam kogos na 7 Lv!:)Ogolnie moge jednak powiedziec, ze mimo iz levelowanie moze wkurzac, jednak w porownaniu do AC, tu widac sens mordegi! :smile:A UO absolutnie, mimo patchy zatracilo pierwotny sens istnienia... po prostu stalo sie nudne!!!
DAoC polecam!!! piekna grafika, sporo questow, taski podnoszace exp i dajace kase! :smile:A przy tym motywacja do podnoszenia LV! :smile:
Trudna gra na niskich poziomach, ale dajaca duza satysfakcje! :smile: Czym wyzej,to wieksza kasa i... chwala! :smile:
Z trzech gier online, w jakie gralem przez ostatnie 5 lat, DAoC oceniam w skali 1-5 na 4 :smile: Sa pewne bledy typu "dziura w podlodze"! :smile: i brak mozliwosci wejscia na szczyty gor, ale bez przesady, to dopiero pocztek! :smile: Mam nadzieje, ze to niedlugo sie zmieni :smile:
Najistotniejszy jest koszt gry :sad: Mimo stosunkowo niskiej ceny, sprowadzenie oryginalu do Polski jest kosztowne!
A miesieczny abonament ok 13$ :sad:
Przy polrocznym wychodzi mniej, bo 11$ za miesiac, ale trzeba zapalcic z gory za pol roku :sad:
To nie jest malo :sad:
Jednak mimo wszystko, bardzo polecam wszystkim DAoC, przede wszystkim na klimat gry, jak i zalozenia gry grupowej, ktore wymagaja wspoldzialania poszczegolnych ras jak i profesji, co calkowicie i szalenie wplywa na smak i klimat gry, jednoczesnie wyzwalajac andrenaline!:)))
Sprobujecie!:)))Warto!:)))

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 11:31 
Cytuj  
Jeju czytajac ostatnia wypowiedz naprawde sie zaczynam zastanawiac jakim CUDEM zescie pomineli Everquesta??

:grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-07 11:31, Ulisses napisał:
Jeju czytajac ostatnia wypowiedz naprawde sie zaczynam zastanawiac jakim CUDEM zescie pomineli Everquesta??

:grin:



NEVERquest sux :grin:

*topic moved => flame board*

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 12:25 
Cytuj  
No no ladnie sie wypowiadzasz o mamusce a zarazem tatusku DAoC'a :lol:
No flames :razz:
I just burned ya :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 15:15 
Cytuj  
Uhm DAoC to jest kalka EQ... tak czy inaczej skoro znowu walkujemy ten temat )

Uhm, jeszcze raz powtorze ze roznica jest cel... no i jest jeszcze jedno... DAoC jest w powijakach... swiat pelen newbiesow ktorzy dopiero poznaja gre... powiem wam ze takie poznawanie jest piekne :wink: tylko ze niestety sie konczy =/ najgorszym bledem byloby jakby rozdawali zamki gildiom na wlasnosc... jak mnie ktos poprosi ladnie to powiem dlaczego :wink:

Dlaczego wszyscy przegapili EQ ? o to jest dlugie pytanie odpowiedz lezy gdzies miedzy moim leniwstwem a slowem moim przeciwko slowu kogos innego, potem opinia ogolu, autorytetem moim i tej drugiej osoby i wogole socjologia ) takze lepiej sie to nie zaglebiac :razz:

Nic takie posty bez moralu... poki co DAoC do mnie juz leci a EQ:Luclin chyba nie doleci... dlaczego ? bo cieszy sie taka popularnoscia ze w sklepie mu dopisali wielkimi literami "ONE PER HOUSEHOLD" hehehe


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.