mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:23 
Cytuj  
ktory juz nie taki lotny jak dawniej
tak bez nerw, bo nie jestem zbyt lotny jezeli chodzi o daoc :)
zauwazylem ze moge robic w sumie 4 rzeczy:
1. napierdalac jako assit yaca
2. latac i wkladac komu popadnie slama a jak ucieka to ragnaroka
3. guardowac i pomagac naszym kasterom
4. wsiasc na jakiegos kastera i go zajebac

wiem jedno ze jak wybiore 1 lub 2 to mnie opierdalacie ze ktos kogos tam bił a ja nie pomoglem choc te akurat punkty daja jakies kille :P
jak wybiore 3 to nuuda jak cholera a i tak kurwa sie gdzies rozbiegniecie :)
a jak 4 to sie smiejecie ze plat znowu gdzies pobiegł :P

to co ja w koncu mam robic, bo na jakies flexible-mix-podejscie to nie mozna liczyc bo po prostu jestem za glupi

wogole to mam problem bo jak mi ktos wrzeszczy ze go bijom to ja nim go zlokalizuje to juz gosciu lezy, co robicie klikacie na minigrupie i face?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:44 
Cytuj  
plat, jak dla mnie to rob tak:

- biegaj i sie ucz, im wiecej biegasz, tym lepiej wiesz co w danej sytuacji zrobic.

- jak stoja zmezowani - assist do yaca i klepiesz, ew wtedy na przebiegajacych nieopodal , badz stojacych i castujacych slamek maly

- jak stoja zmezowani i glupi fea da im ae roota - zacznij sie martwic , bo czeka ciebie wiecej biegania. glownie patrz na casterow (swoich ) i droodow + barda czy im sie cos do dupy nie przyczepilo, bindnij sobie face pod jakims bliskim klawiszem , f1-f8 jak sie przyzwyczaisz wybiera ci kolejne osoby z grupy , face i patrzysz co go napierdala, slam , rangarok, albo slam i do kolejnego celu

- jak widzisz, ze jakis caster nas napierdziela , sprzedaj mu slama, jak po 3 ciosach go wylecza to go odpusc i idz grupie pomagac.

- no i ostatnia rada- graj i sie ucz, doswiadczenie to podstawa, ja bylem uber noob drood, teraz juz jestem noob drood, a juz niedlugo bede semi noob drood wiec im dluzej graz, tym jestes mniejszym noobem.


P.S.

Jak nie ma train tanka na droodzie czy casterze , tylko jeden go klepie ( albo mobek jakis) , to daj guarda i postoj chwile, zeby spokojnie uleczyl meznal czy cus tam czego nie moze w danej chwili zrobic i jak sie sytuacja klaruje to powracasz do fun'a
Howgh


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:51 
Cytuj  
Na tym wlasnie polega rola Hero :P jestes chlopiec od wszystkiego ;) jak czeba to bronisz ale i pomagasz mi czy Gacowie zrobic troche dmg a prawde mowiac to tak jak powiedzial Fea wszytko zalezy jak pojdzie poczatek walki :)


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:56 
Cytuj  
Coz wiecej dodac (poza tym ja sie nie znam:P) -
moze dodatkowo zobacz sobie filmik DH - high <-- taki tytul, tam jest kilka walk widzianych wlasnie od strony Hero wiec widac jak na dloni co kolezka robi. A robi dokladnie to co napisal Fea.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:20 
Cytuj  
nie bede tworzyl nowego thread to napisze tutaj
druidy robta szybciej tego fop to se sami bedzie stawic bo to wy powinniscie wybierac miejsce z ktorego najlepiej wam sie bdzie leczylo a co za tym idzie mijesce w ktorym powinine stac fop ja nie moge wychodzic za mocno na tyly zeby stawiac fop bo 20s jestem wylaczony z walki a co za tym idzie nie ma dodatkowego interupta

a co do plata biegaj sobie obracaj sie jak widzisz tanki na casterach to guarduj/slamuj imo olej assist traina 2-3 bm i tak rozpierdala wszystko w miare szybko a wiecej pozytku bedzie jak se wsiadziesz na jakiegos castera/hilera i go bedziesz meczyl, no chyba ze stoi 2-3 kolo siebie to sprzedawaj po strzale kazdemu (zakladajac ze nie ma innego interupta na nich :D)

moze troche to bez ladu i skladu ale pijany troche jestem :D

EDIT: palt sciagnales juz filmik DH?!?!?one


_________________
retired...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:30 
Cytuj  
13.30 foot pijany... ech co ta szkola z ludzi robi...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:03 
Cytuj  
bo nam sie okienko przeciagnelo :D


_________________
retired...


Posty: 10
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:16 
Cytuj  
Pytanie Na jakim serverze gracie... i czy ktos pomogl by mi z tworzeniem postaci... tzn. jaka rasa, co potem robic jak bron i takie tam... niewiem jeszcze prawie nic bo gram dopoiero od 1h


_________________
Nie place i nigdy nie bede placil za granie... Gram 4 fun nie dla zbednej straty pieniedzy

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:44 
Cytuj  
Keldar - przede wszystkim Witaj !

Wieksza czesc nas gra na serwerze Prydwen w Hiberni, a czesc na serwerze Excalibur w Midgardzie (tutaj takze sa chary niektorych osob grajacych na Prydw/Hib).
Podobno jest jeszcze ktos na Excaliburze w Albionie, ale tego nie moge Ci potwierdzic.

Jak juz zalogujesz sie na Hibernia/Prydwen to wpisz:
/send Yurian i pogadaj z tym oszolomem :D:D:P (powienien byc na 99% online)

Dodatkowo zawsze mozesz sprawdzic kto z nas jest online komenda:

/who Ancestry ... dostaniesz wtedy liste graczy bedacych online i nalezacych do naszej gildii.
Potem juz /send <imie postaci> text .... i mozesz gadac (odpisujesz wciskajac "r" - reply).

ps. Ja Ci pisze takie rzeczy a Ty pewnie te komendy juz znasz :D:P Tak czy siak poczytaj troche stronki i pytaj jak cos.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:48 
Cytuj  
mazak ty przypadkiem nie dorabiasz jako jakis dyplomata albo cos?? :D


_________________
retired...


Posty: 10
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:54 
Cytuj  
No dobra dzieki... ale pytanie jest jeszcze jedno... mianowicie chodzi o postac.... jak wybrac rase klase itd.

[EDIT]
sprawdzilem launchera i nieznalazlem servera prydwen ani excalibur....:|


_________________
Nie place i nigdy nie bede placil za granie... Gram 4 fun nie dla zbednej straty pieniedzy


Ostatnio edytowano 3 lis 2004, 14:56 przez KeldaR, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
http://www.classesofcamelot.com

To podstawa, reszte masz w przydatnych linkach na gorze forum. To zalezy co chcesz robic, byc supportem main dmg dealer, healer... wyborow mnostwo, musisz cos powiedziec, co chcesz robic, bo tak to ci mozna podac 30 roznych setup , z ktorych kazdy bedzie fajny


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
bo ty grasz w triala na us

a my gramy na eu


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 10
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:57 
Cytuj  
No wsumie to interesuje mnie cos w stylu knight.... albo warrior niewiem jak to sie tu nazywa...


_________________
Nie place i nigdy nie bede placil za granie... Gram 4 fun nie dla zbednej straty pieniedzy

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 14:57 
Cytuj  
KeldaR napisał(a):
[EDIT]
sprawdzilem launchera i nieznalazlem servera prydwen ani excalibur....:|

erm a ty przypadkiem nie grasz na us serverach tudziez na jakim darmowym servie?


_________________
retired...


Posty: 10
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:02 
Cytuj  
hmm... ze tak to okresle przeczytalem instrukcje instalacje freeshardow na mu.xp.pl i takowa przeprowadzilem.


_________________
Nie place i nigdy nie bede placil za granie... Gram 4 fun nie dla zbednej straty pieniedzy

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:02 
Cytuj  
Foot ffs zrobimy fopa jak zalatwisz jakis ml4 raid bo juz kurwa mial byc 2 tygodnie temu .


_________________
--
Drak

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:27 
Cytuj  
KeldaR napisał(a):
hmm... ze tak to okresle przeczytalem instrukcje instalacje freeshardow na mu.xp.pl i takowa przeprowadzilem.



no to FooT ci zaraz wszystko ladnie wyjasni :D

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:02 
Cytuj  
ja cie kurwa pierdole malo ze jebany zlodziej to jeszcze pierdolony analfabeta spierdalaj tutaj glabie: viewforum.php?f=10

zaba wypierdol wszystkie posty nie zwiazane z tematem w tem topicu plz

PS
taaak jestem skurwielowatym chamem :evil:


_________________
retired...


Posty: 10
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:24 
Cytuj  
foot to bylo do mnie..??


_________________
Nie place i nigdy nie bede placil za granie... Gram 4 fun nie dla zbednej straty pieniedzy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.