mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 13:52 
Cytuj  
Witam
Qmpel przywiozl od zabojadow dwa konta daoca i mysle jedno konto odkupic od niego
Chcialbym zaczac pogrywac w ta giere,troche czytalem na jej temat i przelecialem tez tematy na tym forum,niemniej jednak mialbym pare pytan.Planowalem grac na alb-exkalibur, ale widze ze na hib-prydwen rodakow troche pogrywa wiec chyba zdecyduje sie na prydwen,tym bardziej ze kolega namawia mnie tez bo dzis rano wszedl do waszej gildii.
Planuje wybrac jakas klase bufujaca lub leczaca bo wydaje mi sie ze jest latwiej lewelwac(kazda grupa potrzebuje lekarza:))I teraz przejde do pytan.
1.co radzicie wybrac?
2.czy mozna liczyc na wasza pomoc na poczatku
3.jak dlugo potrwa lewelowanoe do 50,aby byc przydatnym dla gildii
4.i czy jest szansa do was dolaczyc?

To tyle na poczatek,ale jak znam zycie bede jeszcze pytal:)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:16 
Cytuj  
nawrot napisał(a):
1.co radzicie wybrac?
2.czy mozna liczyc na wasza pomoc na poczatku
3.jak dlugo potrwa lewelowanoe do 50,aby byc przydatnym dla gildii
4.i czy jest szansa do was dolaczyc?

To tyle na poczatek,ale jak znam zycie bede jeszcze pytal:)


Ad.1 - nie ma radzenia, jezeli chciales taka postac to w tym kierunku idz, poczytaj o klasach i moze cos ci sie spodoba, mysle ze pierwsza postac niekoniecznie bedzie twoja glowna, potem sie przekonasz co ci pasi, zrob postac , zaloguj sie pobiegaj, skontaktuj sie z nami , i zobacz co inne postacie robia itd

Ad.2 - tak , forsa, rada na 100% , gorzej z PL :( teraz juz wszyscy maja tego dosc, ale jak sie zobaczy ze grasz i cos z ciebie bedzie to kto wie

Ad 3 - PL -trwa kilka dni , normalnym sposobem trudna postac (mojego scouta jeszcze na us serwerach) robilem kolo 6 miesiecy

Ad 4 - jaknajbardziej !! polacy na razie trzymaja sie razem :) z malymi wyjatkami :)

pytaj , pytaj , ale imo nie na sucho , kup, zaloguj sie i skontaktuj sie z nami

pozdrowienia


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 15:17 
Cytuj  
gratz plat, imo sticky ten topic, bedzie dla kolejnych, ktorzy maja takie samo pytanie na start. Co do plingu to sorry, ale naprawde my w to za dlugo gramy, zeby komus kolejna postac robic ( choc niektorzy z nas za pewna przysluge w postaci dodania cyferek na koncie czasami sie zgadzaja:P)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 15:27 
Cytuj  
AD 2 i 3:

kontakt Gaco,przelew na konto i w tydzien masz postac :roll:


_________________
afk for quite a while

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:19 
Cytuj  
Imo jesli zaczynacie pierwsze postacie to proponuje cos na Excalu z tego powodu ze Hib/Prydwen jest bardzo specyficzny i dla poczatkujacych moze byc naprawde nudny, a zniechecic sie latwo napocztku wiec proponuje wam zagrac tam gdzie jest wiecej ludzi nie koniecznie polakow :P. Przez expowanie w normalnych gropach mozna sie nauczyc sporo o grze.
Gralem osobiscie na Albion/Excal i Midgard/Excal jesli chodzi o expowanie w tej chwili to najlepiej jest w Albionie bo tam nadal robi sie zwykle exp gropy jednak uwazam ze polowa albow to kretyni :P


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 23:47 
Cytuj  
Wiecej niz polowa ... i jak sie nie daj boze nauczy pewnych rzeczy dotyczacych rvr przykladowo z BG w Albion/Excalibur to chron nas :)

Imo zaczynac jest trudniej na Prydwenie, ale jak pojdzie od razu na gleboka wode to szybciej mezczyzna bedzie :P

ps. Jak trzeba to go wkrece w normalne exp grupy do PvE gildii.


Posty: 3
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 02:39 
Cytuj  
Troche mnie przeraza pol roku robienia postaci.
Co do wylewelowania za kaske -kuszace, ale jak bede mial gotowa postac to i tak nie bede umial nia grac,wszystko sie musi w bolach rodzic, ale pol roku to troche przesadzili tworcy gry.
Wiem juz co zrobie jak kupie konto -druida
Uzasadnienie:
1.lekarzom sie dobrze powodzi nawet w real swiecie:)
2.przeczytalem topic w ktorym opierniczacie jakiegos innego nowego gostka i tam drak pisze ze mu pomoc niepotrzebna a jeszcze ratuje innych.weszlem w liste kontaktowa i zobaczylem ze drak naprawia buty:), a dodatkowo ma druida.
jednym slowem postanowione-DRUID

AHA,kumpel mowi ze na tym koncie moge zrobic 20 albo 30 lvl od razu

prosze podajcie mi jaka najlepiej rase dla druida wybrac i jak go specnac
co dla niego wazne inteligencja, piety czy cos innego
ehh ide spac dosc dzis sie naplanowalem co zrobie:)

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 07:21 
Cytuj  
jesli druid to celt najlepiej najmniejszy z mozliwych (trudniej targetnac w walce) wazne staty to con dex emp a to pol roku to przesada bo plada jest s-m i robil to solo :D teraz chyba fallen spirits uruchamija jakies exp grupy znowu wiec az taiego bolu nie bedzie imo. jak dobrze pojdzie to w miesiac zrobisz chara (my w takim tempie zrobilismy 1-50 na exc/mid jak expilismy razem)
a tak miedzy bogiem a prawda rvr do pve ma sie jak piernik do wiatraka dla supportu bo i tak tylko stoja i lecza (albo jak bardowie poprostu nie robia nic) a w rvr to od nich zalezy powodzenie calej grupy :D

PS
nie widziales jaki opierdol na poczatku zbierali druidzi :D zabenc doslownie mial stan przedzawalowy momentami :D szczegolnie po pewnej walce w odins ;P


_________________
retired...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 08:24 
Cytuj  
No prosze, jestem idolem dla mlodych :D:D:D
:wtf: :wtf:


_________________
--
Drak

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:46 
Cytuj  
Dracon napisał(a):
No prosze, jestem idolem dla mlodych :D:D:D
:wtf: :wtf:


:o
i bardzo dobrze. kite for teh win imo tbh ffs!!!!!!!!111111123456789 :o


_________________
TBH!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:54 
Cytuj  
foot , my to robilismy 1-40 w 2 miechy a pozniej z 40-50 w 2 dni zrobilem w malmo...

No ale jak troche pograsz, z tydzien droodem i poleczysz, to mozesz pomyslec o wersji finansowej:) I tak czeka ciebie jeszcze pozniej 10mli , z ktorych do ml7 przydalob sie zrobic, tam sie mozna nauczyc co gdzie naciskac.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:37 
Cytuj  
hmm
nie kumam,
1. tzn co jak sie zaplaci np gacowi za wychodowanie postaci to sie nie umie grac a jak sie kupi postac juz gotowa to wiedza sie pojawia??

2. nie wiem po ile konto ale warto chyba zapytac ile za PL toona

3. nigdy nie umie sie grac, zrobilme w bólu tego rangera a i tak po 50lvl przechodzi sie z PvE na RvR i uczys sie wszytkiego od nowa, ja musialem od nowa ustawiac bary z ikonkami etc

4. ja robilem scouta 6 mcy bo to trudna klasa, nikt jej nie bierze do grupy wiec solowalem non stop, jak bys robil druida , bedzie ci łatwiej imo


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:41 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
4. ja robilem scouta 6 mcy bo to trudna klasa, nikt jej nie bierze do grupy wiec solowalem non stop, jak bys robil druida , bedzie ci łatwiej imo


nie klam. czasem duowalismy :P


_________________
--
Drak

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:53 
Cytuj  
dunters ftl :evil:


_________________
TBH!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:29 
Cytuj  
ftl - for the leech ?


_________________
--
Drak


Posty: 3
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 16:29 
Cytuj  
Widze ze dziadek drak lubi byc idolem ,wiec solennie mu obiecuje ze jak zrobie tego druida nazwe go na czesc protoplasty KEMYT (spostrzegawczy zauwazyli ze jest to wspak od TYMEK)
Jezeli chodzi o kaske za lewelowanie jest na razie za wczesnie rozpatrywac to na tym etapie,musze tez ostrzec ze bede ewentualnie sie ostro targowal:)
Prosze powiezcie jaki spec dla tego druida tak zeby latwiej lewelowac,za duzo pkt do przydzialu to on nie ma niestety i trzeba sie na cos zdecydowac.Podobno potem jest mozliwosc zmiany specjalizacji.
Z gory dzieki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.