mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 17:09 
Cytuj  
potrzebuje kupic opony na zime ( tak, zima zaskoczyla drogowcow), cos mozecie polecic? Tylko prosze nie jakies wypasne, bo ja biedny jestem, rozmiar mniej wiecej 185/60 r14 mnie interesuje, moze ktos ma jakis znajomych z promocjami w wawie?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 20:17 
Cytuj  
to przez ciebie takie korki byly !!!!!!!!1111 FFS
SHAME ON YOU. :evil:


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 00:13 
Cytuj  
Fea o ile jezdzisz dalej Yaris to proponuje opony troszke wezsze. Prawdopodobnie letnie masz 185/60 wiec zimowe kup 175/65, nie pytaj czemu bo niechce mi sie pisac. Poczytaj na www.opony.com.pl. Ja juz 3 sezon jezdze na Barum Polaris i naprawde sa dobre, a przedewszystkim ciche jak jezdzisz po suchym asfalcie, no i cena jest do przyjecia.


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 01:48 
Cytuj  
no ja myslalem o fulda cristall montero - podobna cena, a ponoc nie ma swistow powyzej 100km/h. Ale tak sie chcialem wywiedziec, moze sa jakies promocje 2 za 1 czy cus, bo ja bida jezdem:) A co do rozmiaru to sa 2 szkoly - 1cm mniej niz w lato, badz 1cm wiecej... posrodkujac mozna wyjsc ze takie same na lato. I tez mi sie nie chce tlumaczyc dlaczego ludzie mysla 2 sposobami :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 11:25 
Cytuj  
Szersze opony na zime to totalna bzdura, sprobuj wjechac na szerokich kapciach w kaluze, zero kontoli samochodu, jedzie jak chce. Zaklada sie wezsze bo:
1. wiekszy nacisk na 1cm2 opny
2. nie nosi samochodu na kaluzach i sniegu
itd.
Prawde mowiac pierwsze slysze zeby zakladac szersze, czytalem o tym bardzo duzo i rozmawialalem z wieloma fachowcami, nidgy zaden z nich nie mowil o szerszych zawsze mowili ze najlepiej wezsze. Zrobisz jak chcesz to tylko podpowiedz :)


edit:
Moze przeniescie to do dzialu pogawedki :)


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 12:50 
Cytuj  
witam
fea pierwsze slysze o takiej idei zeby zakladac szersze opony na zime,szersze to mona zalozyc sobie opony mozgowe:)
a jezeli chcesz kupic taniej to pokrec sie po zakladach ktore oferuja zmiane opon(zaklady wulkanizacyjne),gro takich zakladow sprowdza uzywane opony i naprawde mozna trafic prawie nowe za pol ceny

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:44 
Cytuj  
Bylo pytac tydzien temu. Sprzedalem wlasnie autko z kompletem prawie nowych (niecaly sezon) pirelli snow control 175/65 14". A dorzucilem je do samochodu jako bonus, bo nie mam na nie mam juz miejsca w garazu (nowe autko na 15" pomyka :D )

Aaaa i daruj sobie fulde, pirelli kupilem bo wk.. mnie skutecznosc tych fuld, debilna na kazdej nawierzchni. Juz pomijam, ze 2 stluczki przez nie mialem. Pirellki w porownaniu z fuldami rewelacyjne. Moja panna ma w autku goodyaer ultra grip i tez sa niezle. A jak musisz kupowac cos w klasie cenowej fuldy to chyba kleiber lepszy.

Co do zakladania na zime szerszych opon to tez pierwsze slysze. Zaklada sie wezsze i o wyzszym profilu, nie chce mi sie tlumaczyc czemu bo dlugo by bylo :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:31 
Cytuj  
Fapek, Kleber sa zejebiste :), kumpel ma w vectrze z tylu klebery i jak jechalem u niego z tylu to czulem sie jak w czolgu (chodzi o cisze a nie komfort jazdy :) ). Pirelli niestety sa drogie a nie wiem czy az tak dobre w porownaniu do opon mniej znanych firm ktore kosztuja o 50% mniej. Ja jezdze na Barumach (jak juz pisalem) i naprawde chwale se te oponki, ciche, bardzo dobrze sie sprawuja na snieu jak i na deszczu.

Cytuj:
wk.. mnie skutecznosc tych fuld, debilna na kazdej nawierzchni. Juz pomijam, ze 2 stluczki przez nie mialem.


Moim zdanie to zalezy od skila a nie opon :-D


_________________
Życie jest jak szachy - albo posuwasz królowa albo bijesz konia

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:40 
Cytuj  
Ja jezdze na Kleberach - przyczepnosc znakomita, a poziom halasu jak dla mnie nie jest nadmierny. Inna sprawa ze moj Leon jest dobrze w srodku wytlumiony wiec moze nie slysze zwyczajnie tych opon.


_________________
--
Drak

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 16:33 
Cytuj  
Mam w d.. halas, jak mi sie samochod na jednych oponach zatrzymuje 5m dalej niz na drugich to sobie te opony moga byc nawet super ciche i tak ich nie wezme (tak samo jak slysze ze na jakis oponach samochod pali 2% mniej..)

Co do skilla to nie wiem, nie uwazam sie za super drivera i stluczek bym pewnie uniknal gdybym lepiej prowadzil (bo ja nie potrafie robic 2 rzeczy na raz, np. gadac i prowadzic na raz :D ) ale w obu przypadkach zabraklo mi moze z 10cm. A samochod ktoremu zabraklo 10 cm wyglada tak

http://www.mmogspot.pl/~fapus/samb.JPG

Ciekawe jaka roznica by byla gdybym zaczynal hamowac od 100km/h a nie od 30.. Pirelki w takich mokro/sniegowych warunkach pozwalaly sie zatrzymac prawie w miejscu przy malych predkosciach, na fuldach za to jak na sankach. Dla mnie wybor jest oczywisty :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.