mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:01 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Obrabiasz vegasem/premiere/after effects, zapisujesz jako raw avi i kompresujesz zewnetrzym softem ktory pasuje akurat tobie. W vegasie jest za duzo kombinowania tbh zeby efekt koncowy renderowania byl zadowalajacy, jesli chcesz koniecznie obrabiac i rednerowac w jednym sofcie to najlepsze rezultaty mialem renderujac w vegasie do wmv.


W sumie przerobilem teraz na mp4 - różnica 200Mb (czyli żadna przy filmie ~35 min)

Wrzucam teraz na YT - coś mi krzyczy, że mogą być błędy z tym rozszerzeniem - okaże się jak to będzie wyglądać po uploadzie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:20 
Cytuj  
Z odpowiednio ustawionym renderingiem nie powinno być w Vegasie najmniejszych problemów.
Dziwne, że z mp4 YT ma jakieś problemy skoro docelowo wrzuca się tam w tym formacie.
Pliczek w żadnym wypadku nie powinien "puchnąć" (przy znikomej edycji) po poprawnym renderowaniu.
Puść PM do Sou, on sporo materiałów wrzuca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:39 
Cytuj  
bre napisał(a):
Dziwne, że z mp4 YT ma jakieś problemy skoro docelowo wrzuca się tam w tym formacie.

Huh?
FLV to nie MP4 przecież.
WebM to też nie MP4.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:48 
Cytuj  
flv to kontener chyba tylko przecież, tak jak avi czy mkv Sam kodek obrazu już może być różny i większość filmów na YT to h264 mpeg4

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 18:33 
Cytuj  
Ostatnie ustawienie renderingu okazalo sie poprawne. Troche z tym mp4 i bledami to spanikowalem bo podczas uploadu wyskoczylo mi info (na stronie youtube), ze moze miec z tym jakies problemy po uploadzie w trakcie przetwarzania filmu. Wyszlo jednak wszystko dobrze... z reszta jak ktos chce to tutaj jest ten film.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 17:15 
Cytuj  
Potrzebuje czegoś co pozwoli mi przełączyc power w kompie na jakiegoś pilota, tak żeby włącznik był na pilocie, a nie na kompie bezpośrednio.
Najlepiej jakiś gotowy komplet czy cuś, hilfe!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 17:43 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Potrzebuje czegoś co pozwoli mi przełączyc power w kompie na jakiegoś pilota, tak żeby włącznik był na pilocie, a nie na kompie bezpośrednio.
Najlepiej jakiś gotowy komplet czy cuś, hilfe!

Power w kompie to zwykły stycznik, a więc wystarczy Ci jakiś stary nadajnik odbiornik, który sobie kabelkami do tych wystających z mobo drutów wepniesz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:43 
Cytuj  
Nie jestem informatykiem i moja wiedza z SQL jest na poziomie prawie zerowym. Używam jedynie phpmyadmina do wyciągania danych które potem przerabiam w excelu lub programach statystycznych.

Zwykle stosowałem banalne zapytania wyświetlające konkretne kolumny z tablic, łączące dwie tablice po danej zmiennej, wprowadzające proste warunki "równe, mniejsze, większe". Na tym moja wiedza się kończy.

Mam taki problem który być może dla was będzie prosty do rozwiązania.

Łączę dwie tablice, wyświetlam wybrane kolumny. Dla danych podmiotów w kolumnie x może być wartość A lub B. Z tym, że mogą być dwa wiersze czyli A oraz B lub tylko po jednym A lub B. Chodzi mi o to, że chcę mieć podane dane wg takiego priorytetu.

- jeśli jest A i B to zwróć A
- jeśli tylko A to A
- jeśli tylko B to B

W zapytaniu opisałem to tak:

(...)

WHERE

CASE

WHEN kolumnaX = 'A' OR kolumnaX = 'B' THEN kolumnaX = 'A'

ELSE kolumnaX = 'B'

END

Niestety wyświetlił mi jedynie wiersze z A, podmioty które miały jedynie B zostały pominięte.

Wie ktoś może jak to rozwiązać ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:49 
Cytuj  
Dlaczego to w warunku dajesz?
Podaj mi na PM sql to zerknę i Ci wyślę SQL.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:02 
Cytuj  
Nie wiem. Nie znam się ;)

Wysłałem na PMa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:42 
Cytuj  
Wielce upierdliwy problem: na jednym z biurowych laptopów (Packard Bell EasyNote LJ65) w parę minut po uruchomieniu wyłącza się wifi i nie idzie go ponownie uruchomić (ikona łączność bezprzewodowa w centrum mobilności jest nieaktywna). W opcjach zasilania karty sieciowej jest maksymalna wydajność, laptop podłączony jest do akumulatora, plan zasilania - najwyższa wydajność. Laptop nie ma skrótu klawiszowego do włączania/wyłączania wifi. Karta sieciowa, która w nim jest to Intel WiFi Link 5100 AGN (sterownik najnowszy). Miał ktoś podobny problem?


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 15:32 
Cytuj  
We właściwościach karty sieciowej w zakładce "zarządzanie energią" odznaczyć opcję "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii".
Opcja nie ma nic wspólnego z aktualnie ustawionym planem zarządzania energią ;).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 15:42 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
We właściwościach karty sieciowej w zakładce "zarządzanie energią" odznaczyć opcję "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii".
Opcja nie ma nic wspólnego z aktualnie ustawionym planem zarządzania energią ;).


Wiem, probowalem, dalej zipa dumna.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:48 
Cytuj  
Mam samsunga serii 3 i chciałbym zapisac kopie systemowa(instalke windowsa) na plyte (windows 8 ). Jak to zrobić? Wcześniej tego nie musiałem wykonywać ;p


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 21:17 
Cytuj  
Nie moge edytowac wiec post pod postem.

Czy baterie Li-Ion wymagaja formatowania?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 21:37 
Cytuj  
Nie


_________________
psn

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 14:13 
Cytuj  
Razer Naga czy Hex?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:28 
Cytuj  
Razer obecnie sux :|

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:40 
Cytuj  
www.esreality.com/index.php?a=post&id=2024663 pro thread
Cytuj:
ESR lists nine mice with flawless sensors.

Fingertip/claw grip
CM Storm Spawn (has issues with Mumble)
Razer Abyssus

Palm grip
Logitech G400
Microsoft IMO 1.1
Microsoft IMO 3.0
Microsoft Optical Mouse Blue
Microsoft WMO 1.1
Razer Deathadder 3G
Razer Deathadder 3.5G

All other mice not on this list have been confirmed to have prediction and/or acceleration, which is horrible when it comes to accuracy (especially in a FPS). The G9x and other mice with the 9500 sensor (G500, Xai, Sensei and Naos) all have built-in acceleration. Big no-no.

The DA has been a go-to mouse for FPS gamers for a long, long time and for good reason. The tracking of the mouse is absolutely superb. The multiple buttons make it easy to have custom configurations for any type of setup you want. The on-the-fly DPI adjustment is on the bottom of the mouse; you probably won't be using it at all.

I had the chance to try out the G400 a few weeks back and it has an awesome feel to it if you're a palm-gripper. Perhaps more so than the DA. Also tracks very nicely, really nice glide to it. I didn't get to play with it that much, but from a limited test-drive I was pretty satisfied with it as a palm-grip mouse.

I'd gladly recommend either the DA or G400 for you.


tyle w temacie myszek ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:43 
Cytuj  
szkoda, ze da jest spierdzielone w wielu innych aspektach. i popsula sie po pol roku.
a co do sensei to radze przetestowac, potem sie wypowiadac high.
dla mnie zdecydowanie lepsza niz da.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.