mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 21:07 
Cytuj  
Na Xperie pewnie poczekasz bo ich nie ma (popyt>podaz). Sam mam SGS 3 i niby fajny bo ma slot SD, nie ma problemu z customami itp, ale jak nie grzebiesz to bierz Xperie bo Nexus ma tylko 16GB. Duzym plusem Nexua jest czysty system, ale cala reszta jest troche dupowata. Gdyby nie przesunieta premiera HTC One...

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 09:16 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Tak więc, play oferuje mi za przeniesienie telefonu do nich przy abonamencie 100zł:

- Nexus'a 4
- Galaxy S3
- Xperie Z


Po ile te telefony Ci dają bo tez myśle nad przejściem z t-mobile do playa


Za nexus'a w abonamencie za 129zł chcą 1zł, odnośnie samsunga i xperi... Tutaj jest większy problem bo cena jest zdecydowanie większa od 600zł i wyżej. Kobieta w plusie powiedziała, że Samsung bardzo ceni sie jeśli chodzi o ich telefony ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 09:36 
Cytuj  
Jeśli rekomendowana cena producenta za Nexusa to 1800 a Xperii 2800, to będzie to mieć wyraźny przekład na ceny telefonów/abonamentów u operatora. W biznesie nic nie ginie a jeszcze zarobić trzeba ;).
Z 3 wymienionych najbardziej zaawansowana technologicznie jest Xperia, moim skromnym zdaniem jest też ładniejsza i bardziej elegancka. Ale dużo droższa. Coś za coś.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 10:15 
Cytuj  
Jak nie jesteś znudzonym studentem na zajęciach to na h.. ci 4 rdzenie i inne pierdoły :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 11:28 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Jak nie jesteś znudzonym studentem na zajęciach to na h.. ci 4 rdzenie i inne pierdoły :)


Podobno niezle dupy mozna wyrywac na xperie z ;)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 23:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Jak nie jesteś znudzonym studentem na zajęciach to na h.. ci 4 rdzenie i inne pierdoły :)


by uruchomić przeglądarkę i pocztę jednocześnie na androidzie :D

Sorrki nie mogłem się powstrzymać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 23:56 
Cytuj  
Tu to nie procesor ma znaczenie, tylko ilość pamięci (android sam sobie zarządza i ubija procesy, jak mu za mało).

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 13:46 
Cytuj  
Mam tego s3 mini i od kilku dni muszę cholerę co dzień ładować. Wczoraj naładowałem tel jakoś po południu, nic nie dzwoniłem, pozamykałem wszystkie programy (zresztą to co się dało wyłączyłem od razu po kupnie). Przynajmniej tak mi się wydaje, ale zajęte jest 50% pamięci :/ Telefon działał tylko jako budzik i już pokazuje stan baterii 36%. Mam zatem pytanie WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 14:30 
Cytuj  
Wifi wyłączone? Bo toto najwięcej żre prądu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 14:40 
Cytuj  
Poszedłem do t-mobile w końcu w sumie po galaxy S3 , ale jak zobaczyłem to bydle to WTF w ręce to nie leży kompletnie.
Nie wiem jak takie smartfony są tak popularne,no ale kto co lubi.
Wyszedłem z iphonem,i jak dla mnie bardzo fajna ta piątka.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 14:58 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mam tego s3 mini i od kilku dni muszę cholerę co dzień ładować. Wczoraj naładowałem tel jakoś po południu, nic nie dzwoniłem, pozamykałem wszystkie programy (zresztą to co się dało wyłączyłem od razu po kupnie). Przynajmniej tak mi się wydaje, ale zajęte jest 50% pamięci :/ Telefon działał tylko jako budzik i już pokazuje stan baterii 36%. Mam zatem pytanie WTF?


norma - to przecież samsung na androidzie.

Wifi praktycznie w ogóle nie żre prądu.

Prądożerny jest: GPS - trzeba pamiętać o wywalaniu wszelkich mapek zaraz po tym jak przestaną być potrzebne, bo stan baterii leci na pysk.
W drugiej kolejności 3G - ale nowy telefon nawet przy korzystaniu z 3G kilka godzin dziennie powinien te 2-3dni potrzymać. Mi dwuletnia czwórka spokojnie trzyma kilka dobrych godzin (~8) przeglądania stron, maili etc. przez 3G.

Gleader - Galaxy Note trzeba było sobie jeszcze na dobitkę obejrzeć. Tego nie da się uzywać jedną ręką, ani nosić w kieszeni spodni ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 15:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mam tego s3 mini i od kilku dni muszę cholerę co dzień ładować. Wczoraj naładowałem tel jakoś po południu, nic nie dzwoniłem, pozamykałem wszystkie programy (zresztą to co się dało wyłączyłem od razu po kupnie). Przynajmniej tak mi się wydaje, ale zajęte jest 50% pamięci :/ Telefon działał tylko jako budzik i już pokazuje stan baterii 36%. Mam zatem pytanie WTF?

coś nie tak, ja mam ekran w htc evo3 na maks podświetlony, 3G, często wifi, poczta, sms, sporo rozmów i trzyma trzy dni, wifi tez nie tak bardzo ale widac jak ubywa bateryjki, udostępnianie netu jeszcze bardziej, a gps no to wiadomo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 15:41 
Cytuj  
Wifi, bluetooth, gps, dane komórkowe - wszystko było wyłączone. Włączone oszczędzanie energii. Od poprzedniego posta stan baterii spadł do 24% :cry: a z telefonem nie robiłem nic :/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 15:42 
Cytuj  
To masz coś zwalone. Mojej żonie s3 mini używany średnio intensywnie wytrzymuje ~3 dni.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 16:20 
Cytuj  
Czyli co oddać do serwisu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 21:18 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... E7fUynrZU#!

Hehe - szajsung nie nauczył się jeszcze wykorzystywać swojego potencjału. Zamiast poskakać trochę po scenie, porzucać wyświechtanymi hasełkami to robią jakąś mdłą prezentację. Za to "reklama" jest głupia do potęgi, ale fajnie nabijali się z fanbojów ejpla (ten hipster).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 21:51 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Poszedłem do t-mobile w końcu w sumie po galaxy S3 , ale jak zobaczyłem to bydle to WTF w ręce to nie leży kompletnie.
Nie wiem jak takie smartfony są tak popularne,no ale kto co lubi.
Wyszedłem z iphonem,i jak dla mnie bardzo fajna ta piątka.


To musisz mieć wyjątkowo małe łapki. Ostatnio porownywaliśmy 5-kę z S3-ką i idź pan w chuj z ajfonem, S3 spokojnie w łapie trzymam pewnie a o komforcie użytkowania już nie wspomnę. Note może być faktycznie duży dla mniejszych dłoni ale s3 jest imo optymalny. 4" to już przeszłość, ale oczywiście nie dla srajfona..
Serio nawet gdyby ajfon był 2x tańszy to bym wolał s3, już nie chodzi o dizajn, który w produktach apla mi kompletnie nie leży ale o fakt, że jak się już wsiądzie na coś o klasę wyżej to ciężko wrócić do czegoś mniejszego. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 21:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N3E7fUynrZU#!

Hehe - szajsung nie nauczył się jeszcze wykorzystywać swojego potencjału. Zamiast poskakać trochę po scenie, porzucać wyświechtanymi hasełkami to robią jakąś mdłą prezentację. Za to "reklama" jest głupia do potęgi, ale fajnie nabijali się z fanbojów ejpla (ten hipster).



Technologia mi się bardzo spodobała, prezentacja rozśmieszyła a reklama zażenowała.

Na taki rozwijany tablet (jeszcze z instant reakcją na dotyk i możliwością pisania/rysowania bez żadnego delaya) wyłożyłbym kasę z miejsca.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 22:26 
Cytuj  
szkoda że apple nie nadąża na rynku za dominacją gadzeciarską samsunga, filmiki ich tez są dalekie od realiów, zwłaszcza jak się popatrzy na tysięczny ich smart wyglądający identycznie, to samo dotyczy apple, szału nima :cry:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 22:33 
Cytuj  
taki tech pamiętam jeszcze nie tak dawno z filmów s/f :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.