mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 19:29 
Cytuj  
klepiesz jak z forum na wp.pl
poczytaj coś najpierw.

a Ojciec to spoko tylko wkleiłeś 15 cali za 10 tyś zł :P nie stać mnie i nic bym na nim nie widział ... 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 07:53 
Cytuj  
Nie Deshu - to Ty czytasz pisane od lat opinie sponsorowane. Acer ciągle mieszał w ten sposób. Od zawsze.
Chcesz to kupuj. Za 3 miesiące zaczniesz żałować. Twoja kasa, twoja sprawa. Wyraziliśmy opinię, a jak chciałeś się po prostu "pochwalić", a nie podyskutować to niestety źle trafiłeś i nie wiem po jaki chuj w ogóle posta pisałeś.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 08:13 
Cytuj  
Piszesz w taki sposób ze nie da się dyskutować, nie twierdze że Acer jest super ale Ty twierdzisz ze GE70 może być lepsze.

W necie są setki topików Acer V3 vs MSI GE70, ciężko ci będzie znaleźć jakikolwiek topic na dowolnym forum na świecie gdzie ludzie nie zaproponują jako lepszego wyboru Acera V3 nad MSI GE70 w praktycznie identycznej konfiguracji i cenie.

Zawsze miałem zdanie że Acer to shit ale wychodzi na to że reszta ten poziom doścignęła...

mam 3500 nie moge kupić czegoś gorszego niż to co miałem czyli musi być taka konfiguracja mniej więcej.

btw. to że klniesz nie robi Cię bardziej macho :wink:

pomijam że poza opinią nie zaproponowałeś nic lepszego w tej ani innej cenie, a Ojciec stwierdził ze jego laptop za 10k zł jest fajny mimo że nic na nim nie widać


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2014, 07:28 
Cytuj  
Zrobiłem jak tczewiak pisze..

Jestem bardzo zadowolony msi ge70

Np. WOT full hd na maxa 55 fps

Ostatecznie przekonał mnie łatwy dostęp do układu chłodzenia, podświetlana klawiatura i całkiem solidne aplikacje dla graczy od msi.

Jest dużo cichszy od xpsa no i matryca nie dość że mat to ma solidne kąty widzenia.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2014, 10:09 
Cytuj  
Może ktoś doradzi bo jestem w kropce :P.

Miałem kupować tablet ale potem stwierdziłem, że coś w rodzaju netbooka będzie lepsze bo zawsze mogę pokodzić, odpalić linuxa czy pograć w starsze pecetowe gierki. Nie zależy mi na topowej konfiguracji z racji tego, że mam dość mocnego pcta ale wiadomo, że chciałbym obejrzeć film i móc w miarę komfortowo np obsłużyć sprzęt na kanapie/w wyrku. Czas działania na baterii nie jest aż tak ważny. Zresztą na notebooku mógłbym niby pograć w gry streamując je z mojego PC, bo steam daje taką możliwość.

Jakieś sugestie? Więcej kasy niż 1500 nie chciałbym wydać. Nie spodziewam się 15 cali z super configiem. Ważne, żeby linux działał ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2014, 08:30 
Cytuj  
http://www.komputronik.pl/product/22105 ... 35XPL.html

Polecilby ktos cos lepszej jakosci/lepszego w porownywalnej cenie do max 4500?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2014, 09:06 
Cytuj  
Hej,

Pytanko, szukam czegoś taniego dla Teściów, jedyny wymóg to duży ekran (czyli np. 17).

Będzie służył głównie do przeglądania internetu, obsługi banku i sporadycznie pooglądania jakiegoś filmu, zdjęć z wakacji.

Możecie coś polecić?

edit:

Jedyne gry to pasjansy wszelakiej maści i może kurnik.pl


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:15 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
http://www.komputronik.pl/product/221057/Komputery/Laptopy/MSI_GE70_2PE_Apache_Pro_035XPL.html

Polecilby ktos cos lepszej jakosci/lepszego w porownywalnej cenie do max 4500?

Asus G550JK albo N550JK (różnią się tylko wyglądem) - odrobinę gorsza grafika ale matryca IPS

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:25 
Cytuj  
ja mam MSI GE70 z GTX850 i jestem bardzo zadowolony z wykonania i wydajności. Jest cichy w idlu i cichszy od XPS a z obciążeniem. Głośniki nie powalają ale jest spoko. Wadą jest że Touchpad nie ma normalnych dwóch przycisków tylko wciska się całą płytkę (nowatorska głupota).
Używam słuchawek i myszki wiec zdając sobie sprawę z tych wad i tak go wybrałem.

Fajne jest to że jak się go otworzy tam gdzie są dyski i ram to rury i wiatrak są na wierzchu można odkurzaczem czyścić

Tytuły jak BF3 i WoT wreszcie na full w HD czyli wszystkie tytuły w sumie dobrze wyglądają.

tu go otwierają (jest to straszy model z przyciskami pod touchpadem, mój ma podświetlaną klawiaturę ten chyba nie ma)
https://www.youtube.com/watch?v=EtXhM5U14jY

ten to dokładnie taki jak mój tylko mniej widać
https://www.youtube.com/watch?v=Tn9pZqJ_AT8


_________________
psn

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 16:40 
Cytuj  
Koleżanka szuka jakiegoś lapka do 600 funtów. Oglądanie filmów (z lapka i przez HDMI), internet... umm sądzę, że nic więcej. Za tą cenę to chyba nawet 17" da radę dostać, ale może być mniejszy. Jako, że to dla kobiety to by się jeszcze dobry serwis przydał. Wiem, że jest kilka osób z UK tutaj to najlepiej by sprzedawca był z UK.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 19:55 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Koleżanka szuka jakiegoś lapka do 600 funtów. Oglądanie filmów (z lapka i przez HDMI), internet... umm sądzę, że nic więcej. Za tą cenę to chyba nawet 17" da radę dostać, ale może być mniejszy. Jako, że to dla kobiety to by się jeszcze dobry serwis przydał. Wiem, że jest kilka osób z UK tutaj to najlepiej by sprzedawca był z UK.

Jak z Londynu - to niech się przejedzie na Tottenham Court Road i tam połazi po sklepikach z elektroniką - doradzą i sprzedadzą.
Jak chce tanio i dobrze to oczywiście tylko online - polecam scan.co.uk

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 22:10 
Cytuj  
No niestety nie z Londka. A coś konkretnego? Kto ma teraz dobry serwis? Jak czytałem ostatnie posty to Lenovo robi całkiem dobry sprzęt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2014, 10:59 
Cytuj  
Jakiś typ pierdolnął moim bagażem w sortowni i rozsypał mi się lapek. Muszę kupić coś nowego, a od paru lat nie śledzę. Normalne zastosowanie biurowo - multimedialne. W tym drugim musi sobie radzić z odtwarzaniem filmów 1080p (podłączenie do tv) i w sumie tyle. Ma być lekki, dość wytrzymały i dobrze wykonany.Celuję raczej w ultrabooka. Ktoś coś poleci? Myślałem o macbooku air, ale nic nie wiem o OSX. HDMI przez przejściówkę, dość niska rozdzielczość (800p) wygląda na słaby deal za 4-4.5k. Zakładam, że ma opcję rozszerzenia ekranu i wyświetlenia na innym monitorze/tv materiału fhd bez żadnych przycięć w formacie obrazu? Fajna rzecz na pierwszy rzut oka to Yoga 2/2 pro od Lenovo. Połączenie ultrabooka z tabletem, ale musiałbym to wiąć w ręce, nigdzie na razie nie widziałem.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2014, 22:11 
Cytuj  
Żonie kupowałem Yoge 13 (i7 / 8GB RAM / 256BGB SSD - kosztował razem z Win8.1 około 3k pln) bo potrzebowała lekkiego kompa do torebki/na wyjazdy i daje rade. Opcji z "przekonwertowaniem" do tabletu praktycznie nie używa, ale ekran dotykowy się sprawdza i faktycznie jak się przyzwyczaisz to później wszędzie palcem próbujesz stronki przewijać. ;) Tylko musisz popatrzeć na to, czy ma wszystkie porty jakie potrzebujesz, bo w tych ultrabookach czasami czegoś brakuje w zależności od modelu.

Aż żal patrzeć, że taki config jest używany głównie do excela/worda i klikania pudelka. :)

Edit: Zakup był ponad 6 miesięcy temu, jak dotąd bez problemów.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 20:38 
Cytuj  
W Polsce to kupiłeś za 3k? Patrzyłem na oferty i w tej cenie był i5 + HDD. Lenovo po spadku jakości jak się uniezależnili od IBM robi bardzo solidne produkty. Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 21:20 
Cytuj  
Bo robi naprawdę porządny sprzęt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2014, 10:17 
Cytuj  
Mój msi trzy razy w serwisie ale bf4 na high w fullhd lata i fraguje. 3600zł, ciche chłodzenie - ciszej o niebo niż xps z gt555m a tu jest gtx850

Polecać sie boje ale i tak bym kupił jeszcze raz ge70

Dwa razy bo gaslo podświetlenie klawiatury, raz bo w wymienionym stuck pixel


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2014, 10:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W Polsce to kupiłeś za 3k? Patrzyłem na oferty i w tej cenie był i5 + HDD. Lenovo po spadku jakości jak się uniezależnili od IBM robi bardzo solidne produkty. Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał.


Kupiłem na allegro, komp był nowy z Niemiec (normalnie z 2 letnią gwarancją w Polsce itd).
Dla mnie żadna różnica, chodzi normalnie, tylko ma naklejki ma klawie żeby "umlauty" nie dawały po oczach (praktycznie niezauważalne). Za tą cenę nawet się nie zastanawiałem.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2014, 13:25 
Cytuj  
Rzeczywiście są dobre oferty z importu. Dzięki za cynk. Jak dają FV23% to chyba nie będę szukał dalej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2014, 15:56 
Cytuj  
Mój Lenovo też jest z importu :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 65  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.