mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:27 
Cytuj  
+1 Alda
Ale nie przeszkadzaj młodzieży tracić czas na twiteksy androida. Mają czas - niech się bawią.

Navigacja ze smartphona to must have aktualnie - ładnie omija koreczki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:31 
Cytuj  
Wszyscy się podniecili "nowym" windowsem 10 i nagle naszła ich ochota na wersję mobilną. ;>
Tylko nie zapominajcie, że tam nie ma wsparcia dla aplikacji google, maps, hangouts, youtube (to akurat działa z poziomu www), wszystko są jakieś z dupy zamienniki, które działają albo i nie. Już ios w tej kwestii jest lepszy, bo im google nadstawiło szparki i mają natywne apki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:34 
Cytuj  
Wszystko fajnie mieć, ale jak sobie pomyślę o hangouts to aż mnie mdli ;P youtube z tego co widziałem chodzi bez problemowo na filmach z testów WIN10, chrome mnie jebie bo siedzę na komórce w necie bardzo rzadko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:35 
Cytuj  
Tak gadaliśmy dzisiaj i pisałeś, że głównie dzwonisz i sms, to albo nokia 3210 albo byle co na wp albo ios sprosta tym wymaganiom. ;p


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:36 
Cytuj  
nie wiem co to hangouts, map google od dawna nie używam i nie błądzę, youtube owszem jest i dzieciaki używają, a i gmail na iOS-ie działa, pewnie na Windowsie też będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:38 
Cytuj  
Ze wszystkiego można zrezygnować to prawda.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tak gadaliśmy dzisiaj i pisałeś, że głównie dzwonisz i sms, to albo nokia 3210 albo byle co na wp albo ios sprosta tym wymaganiom. ;p


Używam telefonu do wielu rzeczy, jestem cały czas online ze znajomymi, skype, tapatalk, aqua mail, instagram, facebook, twitter, używam codziennie endomondo a ostatnio google fit, od czasu do czasu spotify. W nic kompletnie nie gram, jak już na kiblu mam w coś przyciąć to partyjka 8 BALL ale to też zależy jak długo siedzę :P. Więc takie smsy i dzwonienie to chyba coś qrwa źle zrozumiałeś :P

Tak czy inaczej, każda z tych rzeczy będzie w WINDOWS 10 mobile i taka jest prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:42 
Cytuj  
To już szukaj odpowiednika tego klienta poczty, bo założę się, że nikomu nie chciało się pod wp tego przepisywać. ;p
No kurde windows phone taki super, mega, telefony tanie jak barszcz, szybko chodzą to czemu taka mała popularność? WTF.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:43 
Cytuj  
Żadnego nie muszę szukać, jest Outlook :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:46 
Cytuj  
No tak nie ma jak jedyne słuszne, sprawdzone rozwiązania, bo alternatywy nie będzie. ;p


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:47 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ze wszystkiego można zrezygnować to prawda.


niby z czego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:48 
Cytuj  
android jest popularny, działa na byle chińskim gównie, win10 mobile to pierwszy sensowny win mobilny, więc poczekamy spokojnie, jeśli chrome będzie działał to mam wszystko co potrzeba co używam na androidzie, tak na dobrą sprawę dla mnie może być system mobilny oparty na chrome i wystarczy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:48 
Cytuj  
A w ogóle to gdzie jest system na PC od google ja się pytam?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
android jest popularny, działa na byle chińskim gównie, win10 mobile to pierwszy sensowny win mobilny, więc poczekamy spokojnie, jeśli chrome będzie działał to mam wszystko co potrzeba co używam na androidzie, tak na dobrą sprawę dla mnie może być system mobilny oparty na chrome i wystarczy :)


Nie będzie, bo google ma głęboko w dupie ten system tak jak twórcy innych apek jak snapchata itp.
Ja już dawno temu testowałem wp10 na lumii i dla mnie nie ma zupełnie nic wybitnego względem 8.1 co by pozwoliło mi się chociaż przez chwilę zastanowić nad przesiadką.

Sob
https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS

Po co maja konkurować z gigantem i skazać się na taką popularność jaką ma wp na rynku smartów. Nie są aż tak głupi i ślepi.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:57 
Cytuj  
Nexus 5 jest tak zajebistym telefonem z tak zajebistym ekranem, że naprawdę Lumia musi mnie oczarować żebym się na nią zdecydował. Nie sap już :)

Jeżeli nie zrobi tego Lumia, to nie ma ani jednego telefonu w granicach 70PLN za abonament w Plusie, który jest w stanie chociaż odrobinę zagrozić Nexusowi. Jedyne co mi się marzy to LG G4, niestety cena zabija w Plusie i jeżeli nie Lumia to chyba nie wezmę żadnego telefonu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 23:13 
Cytuj  
Stary łyknij sobie g3, o wiele tańszy a różni się symbolicznie od 4ki, lolipopa ma lada chwila dostać.
W ogóle nie wiem po co chcesz wymieniać tel. który jest super, weź lumię to później zawsze możesz opierdolić na allegro za tysiaka. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 23:14 
Cytuj  
No i tak też zrobię :P a chcę zmienić bo mi się kończy umowa, jedyne rozsądne wyjście to po prostu wziąć i opierdolić, pytanie czy pójdzie szybko bo na Allegro jest tego ogrom.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 06:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A w ogóle to gdzie jest system na PC od google ja się pytam?



jak pojawia sie procki z 4096 jadrami to wyjdzie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 11:49 
Cytuj  
Czy mogę sobie dzisiaj wieczorem ściągnąć win10 ze strony MS, zainstalować bez klucza i wprowadzić ten klucz za 2-3 dni jak będę mieć czas skoczyć do sklepu?
Chcę i tak postawić świeży system.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 21:07 
Cytuj  
Windows 10. W sumie pięknie, ale opowiem o moich przejściach, bo odczucia mam też ambiwalentne.
1. Aktualizowałam z wersji Win7 Enterprise (odkupiłam lapka z firmy w której pracowałam z taką licencją, bo lapek mi się spodobał i polubiłam właśnie TEN a nie taki model). I po aktualizacji zapodaje mi Win10 Pro. OK, jak dla mnie wystarczy, nawet nic nie musiałam aktywować, gdzieś tam jest zarejestrowany. Ale Pro to nie jest Enterprise...
2. Przez dzień jestem naprawdę zachwycona. Szczególnie operacje między dyskiem SSD i HDD które wcześniej kulały - teraż śmigają jak złoto. Stwierdzam również szybszą obsługę dysku SSD i o 3-4 niższą temperaturę przy używaniu gry opartej o silnik Unity. No super.
3. Pierwsza aktualizacja Win10. Przestał mi działać touchpad. Oficjalnie touchpad, bo tylko to mam zaznaczone jako problem w Managerze Urządzeń. Tylko problem - touchpad działa, nie działa klawiatura. Uruchamiam klawiaturę ekranową, uruchamiam touchpada, rusza klawiatura. Victoria!
4. Druga aktualizacja Win10. Przestaje mi działać SlimJet - po aktualizacji Win10 wywaliło jakieś biblioteki C++
Mogę się podeprzeć "Edge" w wersji "Otwórz w IE11" - ale kuresz, ja to miałam w jednej przeglądarce.

Wniosek: do czasu gdy małomiętki to opanuje - nie polecam ryzykować. Choć system sam w sobie niezły.

PS. Win10 nie korzysta z funkcji/instrukcji NX tylko z PPE i PPE2 - więc dlaczego nie pozwala mi na zainstalowanie w maszynie bez NX? Technical Preview działał jak złoto.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.