mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 17:13 
Cytuj  
zależy do czego, jeśli to coś wymaga stabilnego zasilania to 3-4 metry, może 5m będzie, masz też aktywne czyli z zasilaniem dodatkowym i 20m dają radę


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 17:20 
Cytuj  
Takie cudo da radę: http://allegro.pl/kabel-usb-5m-przedluz ... 14041.html
chcę podłączyć kamerkę internetową.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 09:40 
Cytuj  
Potrzebuje zdjąć simlock z telefonu samsung galaxy s3 gt i9305, ktoś ogarnia takie rzeczy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 09:50 
Cytuj  
Z tym kablem usb to powinno dać rade bez problemu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 11:14 
Cytuj  
Serart napisał(a):
Potrzebuje zdjąć simlock z telefonu samsung galaxy s3 gt i9305, ktoś ogarnia takie rzeczy?

XDA i jedziesz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 21:23 
Cytuj  
Da się jakoś ustawić porty usb w PC tak żeby tylko niektóre dawały zasilanie gdy komputer jest wyłączony? Np taki z którego ładuję mysz usb, reszta wyłączona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 10:30 
Cytuj  
Obrazek
Mam problem z okablowaniem CHYBA. Do komputera mam podłączone 4 monitory i głośniczki Z-906 zwykłymi, nieoptycznymi kablami (optykiem podłączyłem do kartofla). Ostatnio jak przechodzę koło biurka to dwa monitory tracą na chwilę sygnał (hdmi), a głośniki trzeszczą. Co może być przyczyną? Egzorcysty nie chcę wzywać, wolałbym to rozwiązać technicznie. Możliwe, że istotną informacją jest to, iż do kartofla podłączony jest też hdmi do jednego z tych monitorów. Natomiast nie używam tego ps4 od jakiegoś czasu i stoi wyłączony więc raczej to nie jest przyczyną.
Legenda rozkładu pokoju:
trójkąty to satelity
sub - woofer
1-4 - monitory (sygnał tracą 3 i 4), 4 to tak naprawdę projektor
pan - PC
kartofel - PS4
jasno czerwona linia - kabel optyczny
bordowe linie - kable hdmi
zielone linie - DVI i DP
czarne linie - kable analogowe
niebieski syf - obszar w którym kroczenie wywołuje zakłócenia
wielki prostokąt - łóżko


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 11:47 
Cytuj  
Jezeli problem jest gdy PS4 jest wylaczone to raczej bardzo malo prawdopodobne by wylaczony sprzet wprowadzal jakies zaklocenia.
Nie dales zadnych danych odnosnie kabli zasilajacych. Zreszta jezeli uzywasz przynajmniej sredniej jakosci kabli (czy to zasilajacych czy hdmi czy glosnikowych) to prawdopodobienstwo indukcji nawet gdy nie rozdzieliles kabli zasilajacych od reszty jest bliskie zeru.
Zaczalbym od szukania problemu w gniazdkach i przedluzaczach. Obstawialbym, ze ktoras wtyczka jest po prostu luzna i jakies drgania powoduja problem. HDMI, kable glosnikowe zostawilbym na potem a i to zaczalbym od zbadania wejsc/wtyczek (luzy)

Ej i znow wyszlo, ze nie mieszkasz jednak w Penthousie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 11:53 
Cytuj  
No nie mieszkam - sypialnia to 5x5.
Luzów na kablach hdmi nie ma - to było pierwsze co sprawdziłem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 11:57 
Cytuj  
Ale to on wpływa w konkretnym miejscu na zakłócenie kabli co jest mocno dziwne, hdmi jest czułe to się zgadza ale sam mam kabel 10m za 40zł i nawet ogrzewanie elektryczne podłogowe nie zakłóca, fony ani inne urządzenia, więc to jest cholernie dziwne że ty wprowadzasz jakieś zakłócenie.
Czy w ostatnim czasie byłeś na prześwietleniu rentgen lub blisko próbnych wybuchów nuklearnych ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 12:08 
Cytuj  
Rentgena mam dopiero we wtorek więc o ile nie działa on w sposób nieliniowy w czasie to nie jest to przyczyna ;)
Aczkolwiek... W pracy gdy siadam to też gasną monitory u kumpla... Tyle, że jak na moim miejscu siadał szef to było to samo :P

Nie no całkiem poważnie - czy jakiś bug związany z z-906 może dawać takie przebicie na płycie głównej, że monitory wariują?
woofer mógł dostać lekki wpierdol od odkurzacza (mam to okrągłe gówno co samo jeździ i sprząta) i dlatego najbardziej te głośniki obstawiam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 12:12 
Cytuj  
Teoretycznie każdy wzmacniasz po uszkodzeniu może generować jakieś pole zakłócające ale... można to testować odepnij kabel zasilający od suba i testuj, potem odepnij kable audio od kompa i znowu test, na koniec odepnij głośniki bo mimo że pasywne to jednak zwrotnica może szaleć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2016, 18:04 
Cytuj  
To, że Tczewiak zakłóca odrzuciłem z miejsca ;) Obstawiam, ze stąpając w tym miejscu podłoga delikatnie sie ugina - jak jakaś wtyczka łapie luz to jest jakiś moment gdzie zasilacz jakiegoś urządzenia nie dostaje napięcia. Na tyle krótki by go nie wyłączyć, na tyle długi by HDMI otrzymało głupoty i nic nie potrafiło z tych głupot wyświetlić.

Serio Tczewiak pierwsze co zrób to podepnij te dwa monitory które są problematyczne innym przedłużaczem czerpiąc prąd z zupełnie innego gniazdka (nawet z innego pokoju). Potem ewentualnie to samo zrób z kablami HDMI.

A jak to nie pomoże to już egzorcysta :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2016, 09:02 
Cytuj  
Czy zna ktoś darmowy viewer do .p7s ?

Takie pliki z certyfikatem wysyła np mbank w każdym mailu, tu jest soft płatny https://www.signfiles.com/p7s-viewer/

Kupię służbowo, ale jeżeli byłby freeware to po co. Zna ktoś? Może jakiś plugin do managera plików.

EDIT
mobilna apka tej firmy jest free
https://play.google.com/store/apps/deta ... reverifier
Chcę na PC


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 maja 2016, 09:14 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2016, 09:13 
Cytuj  
Nie masz w robocie Outlook 2010?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2016, 09:51 
Cytuj  
Polecasz Outlooka? Siedzę na Thunderbirdzie, mam z 10 kont pocztowych i jeśli Outlook lepszy to będę musiał zmienić program pocztowy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2016, 09:52 
Cytuj  
Outlook ftw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2016, 10:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie masz w robocie Outlook 2010?
Mam 2013, ale nie używam. Dzięki. Wole TB, ale sprawdzę może się przekonam.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2016, 09:23 
Cytuj  
Yyyyy... w gmailu można podpiąć inne maile, mi się tam to mega podoba. Wszystko w jednym miejscu, kalendarz, excel, prezentacje, dysk. Ogólnie funkcjonalność gmaila np. dodawanie spotkań do kalendarza jeżeli w treści maila jest napisane "umawiamy się wtedy i wtedy", a takich smaczków jest sporo. Mega. In before - mam wyjebane na to, że wszystko w jednym miejscu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2016, 07:40 
Cytuj  
Strasznie zaczął logować mi Chrome na stronach z Flash np Twitch. (chrome ma wewnętrzny własny flash) Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze ma taki problem.

Tymczasowo będę używał FF da się jakoś włączyć Search Tools w FF.

Google to wyłącza jakoś a ja używam wyników ostatni rok lub tydzień itp.

Obrazek
http://imgur.com/gizTXjA


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.