mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 17:10 
Cytuj  
Ojciec leży w szpitalu, potrzebuje pooglądać TV bo go szlag trafia :)

- Możecie zaproponować jakie rozwiązanie techniczne wykorzystać by mu do pokoju wprowadzić TV
Monitor z tunerem tv + antena?
Telewizorek przenośny?

Jakieś konkretne modele możecie zaproponować? Budżet jakiś rozsądny do 1000 zł, ale najchętniej mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 17:25 
Cytuj  
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... 3113.bhtml
obadaj to


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 17:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/thomson-22fb3113.bhtml
obadaj to

Fajny dzięki. Jaka antena do tego? ma znaczenie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 18:10 
Cytuj  
Tego już ci nie napisze bo to zależne od miejsca, pewnie zwykła stolikowa wystarczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 10:29 
Cytuj  
Nie da się pominąć instalacji dwóch dodatkowych aplikacji do sterownika AMD?
Instaluje zawsze TV coś tam i Raptor chyba do nagrywania obrazu. Gaming Evolve też już nie da się odznaczyc bo nie ma przycisku next w custom instalacji.
Dobrze że ATI mam tylko w starym laptopie...

Może są jakieś custom paczki do AMD bo od wersji dla Win10 nie działa mi regulacja jasności ekranu. Działa bez sterowników jak jest karta VGA i sterownik Microsoft (niska rozdzielczości), po instalacji sterowników AMD wszystko super ale regulowanie jasności niczego nie zmienia. To podobno wina sterownika AMD dla ekranu (jasność ekranu jest regulowana sterownikiem karty)


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 12:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie da się pominąć instalacji dwóch dodatkowych aplikacji do sterownika AMD?
Instaluje zawsze TV coś tam i Raptor chyba do nagrywania obrazu. Gaming Evolve też już nie da się odznaczyc bo nie ma przycisku next w custom instalacji.
Dobrze że ATI mam tylko w starym laptopie...

Może są jakieś custom paczki do AMD bo od wersji dla Win10 nie działa mi regulacja jasności ekranu. Działa bez sterowników jak jest karta VGA i sterownik Microsoft (niska rozdzielczości), po instalacji sterowników AMD wszystko super ale regulowanie jasności niczego nie zmienia. To podobno wina sterownika AMD dla ekranu (jasność ekranu jest regulowana sterownikiem karty)


Jakie sterowniki instalujesz? W najnowszej paczce do grafiki bez problemu odznaczyłem wszystko poza podstawowymi komponentami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 12:14 
Cytuj  
Najnowsze bo mi wyskakuje że jest aktualizacja.
Wywalę wszystko później może coś się zablokowało.

Już drugą aktualizację mam tak samo.


_________________
psn

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 13:26 
Cytuj  
Jakby ktoś się interesował to na ten TV Led jeszcze 40 zl rabatu telefonicznie dostałem w RTV euro AGD:
22FB3113 TV LED 200HZ THOMSON 529,00zł

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2016, 11:56 
Cytuj  
Orientuje się ktoś czy w MS Office (konkretnie chodzi mi o Worda) jest opcja pozwalająca z automatu zapisywać osobne wersje edytowanych plików?
Mam cały zbiór pism w osobnych katalogach i chciałbym aby przy zapisie (czy to atuomatycznym czy z ctrl-s) program sam dodawał numerek do pliku.
Jest coś takiego w ogóle?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 09:05 
Cytuj  
Dostałem z allegro wadliwy przedmiot ma mi go wymienić, jak się umówić żeby po odesłaniu szybko wysłał sprawny?

Wystawić negatywa, uniewaznić po przesłaniu sprawnego?

Nie znoszę cwaniactwa na allegro.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 12:18 
Cytuj  
taa od razu podjechać osobiście z dobrze naostrzonymi widłami!

Może daj mu szansę na naprawę błędu, równie dobrze negatywa możesz wystawić jak będzie opóźniał przesyłkę nowego przedmiotu. O ile to w ogóle jego błąd i cwaniactwo, bo mi się zdarzały wielokrotnie niesprawne egzemplarze czy ze skazami wprost od producenta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 12:32 
Cytuj  
Nie nazywaj czegoś błędem jak nie znasz sprawy.

Komunikacja zerowa, ożywia się po dostaniu negatywa licząc na jego unieważnienie. Bardzo skuteczne i dla konta sprzedawcy nieszkodliwe jeżeli załatwi sprawę jak należy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 12:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Dostałem z allegro wadliwy przedmiot ma mi go wymienić, jak się umówić żeby po odesłaniu szybko wysłał sprawny?

Mailowo lub telefonicznie.

Marek ma o dziwo rację.
Chyba, żę to janusz biznesu, ale wtedy opisz bardziej szczegółowo, bo póki co to Ty wychodzisz na typowego janusza cebuli o mentalności podwarszawiaka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 13:12 
Cytuj  
Nie chce mi się opisywać. Koleś nie odpisywał na maile wcale, telefon odebrał raz zapewniając że wszytko jest i jest sprawne. Potem znowu nie odpowiada na maile i nie odbiera. Negatyw i już dzisiaj 3 maile i raz zadzwonił.

Stach trochę odesłać i czekać na kasę. Nauka z tego. Nie kupować na allegro inaczej niż z odbiorem osobistym.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 16:30 
Cytuj  
Wiesz że jeśli cie ktoś zrobi na kasę w allegro to idziesz na swoją komendę zgłosić żeby mieć kwit, który wysyłasz do allegro i dostajesz zwrot kasy, fakt że to trwa trochę ale działa i trzeba być sierotą żeby trafiając na problem nie odzyskać tej kasy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 16:39 
Cytuj  
Eee to już trochę przesada, tzn nie wiem co dokładnie zakupiles ale spokojnie można tam robić zakupy bez większych przygód

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2016, 18:01 
Cytuj  
Ja też kupiłem mnóstwo rzeczy na allegro. Desha to już tak wszystko spłyca że masakra. To że raz się naciąłeś nie oznacza żeby teraz allegro skreślić i biegać po odbiory osobiste tylko, weź się ogarnij trochę.

Znając Desha to chciał przy oszczędzić na czymś i tak to później jest.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 07:29 
Cytuj  
a mógłby ktoś jeszcze zdefiniować "janusz biznesu" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 07:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie chce mi się opisywać. Koleś nie odpisywał na maile wcale, telefon odebrał raz zapewniając że wszytko jest i jest sprawne. Potem znowu nie odpowiada na maile i nie odbiera. Negatyw i już dzisiaj 3 maile i raz zadzwonił.

Stach trochę odesłać i czekać na kasę. Nauka z tego. Nie kupować na allegro inaczej niż z odbiorem osobistym.


w uj rzeczy kupilem na allegro bez odbioru osobistego.
moze miales pecha, albo po prostu poznali sie na tobie.
chociaz pewnie racje ma sobtainer, chciales przyzydzic na dzieciach kupujac uzywki, a teraz placzesz.
kup nowe w sklepie i po problemie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2016, 08:12 
Cytuj  
No i nie każdy odpowiada na mail-e w ciagu kilku minut. Nie każdy pracuje w soboty.
Osobiście też nigdy bym nie zadzwonił do sprzedawcy w weekend.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.