mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 21:15 
Cytuj  
Ja mam myszke Trusta (dostalem na swieta) bezprzewodowa + podkladka zelowa- okey do szybkich fpp sie nie nadaje, ale przy zwykly uzytkowaniu jaka to wygoda :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 21:59 
Cytuj  
W przewazajacej wiekszosci podkladki z wrist-restem (czyli tzw. poduszeczka) sa bardzo male, takie cos na pewno sie do grania nie nadaje... Dodatkowo mi ten wygodny dodatek w postaci ''poduszeczki'' bardziej przeszkadzal niz w czymkolwiek pomagal. Uzywam myszki od wielu lat bez zadnych wrist-restow, a jeszcze sie nie nabawilem carpal tunnel syndrome (tfu, tfu:E ).

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 10:38 
Cytuj  
Ja używałem takiej podkładeczki... i po miesiacu ja wywaliłem ją :P

Używam kompa od wielu lat i jeszcze problemu z nadgarstkamie nie miałem.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 14:46 
Cytuj  
powiem tyle omg :o myszka za ponad 200zł full nara ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 15:40 
Cytuj  
Tez nigdy problemow z nadgarstkiem nie mialem... Po prostu dla mnie to bardzo mile uczucie, a na tyle bylo to tanie ze sie skusilem. I jest niewiele mniejsza od tradycjonalnych podkladek.


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:06 
Cytuj  
Ja używam Razera + podkładka Everglide'a (func killer) i sobie chwalę. Co do konstrukcji RD to też na początku wydawała mi się kompletnie dzika ale po miesiącu gry przyzwyczaiłem się i jest ok. Podobnie z podkładką, everglide'a używam do fps-ów, jak gram w coś niewymagającego szybkiego czasu reakcji/super dokładności to wymieniam na starą wysłużoną 3M WR511.

Btw, grał już ktoś na copperheadzie? Ja w sumie nie odczuwam potrzeby wymiany myszki ale znajomy coś chce kupić.

Highlander - nie ma się co dziwić, mój kumpel kupił sobie jeszcze specjalną rękawice za XXzł (już nie pamiętam ile dokładnie) żeby się ręka nie pociła/męczyła tak szybko. Ja zrezygnowałem ale podobno nawet się sprawdza.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:13 
Cytuj  
rozumiem, ze to zrozumiale dla maniakow :) ale coz dla jednego to bedzie bardzo przydatne a dla takiej osoby co nie gra w fpsy zbyt duzo nie. Mnie bardziej interesuje wnetrze kompa ;)

PS. choc musze przyznac, ze grajac w WoWa pare przyciskow by mi sie przydalo ;)


_________________
.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:26 
Cytuj  
No ja wlsanie sie zastanawiam czy taka rekawiczka to faktycznie glupi pomysl :) Wiadomo, reka sie poci i przy dluzszym graniu czy pracy zostaja mi na podkladce (szklana) cos jakby tluste plamy. Gdyby tylko ta rekawiczka nie kosztowala 55pln to pewnie juz bym sie zdecydowal. Jak na razie uwazam ze wydanie takiej kasy na cos takiego jest glupota i nadal poleruje podkladke 2 razy dziennie ;)

Co do WoWa to pare przyciskow wiecej sie przydaje. Ja mam 2 pod kciukiem i mam pod nie zbindowane:

MouseButton4 - Watch your back (obrot kamery o 180st. - jednym przyciskiem moge sprawdzic co sie dzieje za mna)
MB5 - Nearest enemy
Shift+MB4 - Hunter Mark
Shift+MB5 - Flara


pozdrawiam

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:55 
Cytuj  
Jak już mówiłem - rękawiczka fajna rzecz, jedynym problemem jest to, że jest dosyć mała i kumpel musiał ją stuningować nożyczkami/nożem/czymkolwiek żeby spełniała swoją rolę. Najlepiej by było wybrać się do sklepu i sprawdzić jak leży na dłoni ale nie wszędzie można takie cuda znaleźć.


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 18:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
rozumiem, ze to zrozumiale dla maniakow :) ale coz dla jednego to bedzie bardzo przydatne a dla takiej osoby co nie gra w fpsy zbyt duzo nie. Mnie bardziej interesuje wnetrze kompa ;)



Powiem ci że to jest tak, że np. ktos gra w piłke nożnom i kupuje sobie lepsze buty, inny kupuje lepsza rakietke do tenisa, ktos jeszcze inny wybierze szybszy samochód. Tak samo jest z graczem, którego pasją są gry i kupuje sobie myszke i różne gadzety wspomagajace do niej. Ludzie uwazaja to za głupote bo nie potrafia docenic tego czym sa gry dla gracza.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 18:13 
Cytuj  
Sam osobiście mam diamondbacka i podoba mi się bardziej niż logitech. Lubię płaskie mychy, wygląd razera mi się podoba (nie mówię że lepszy niż logitech tylko że mi się podoba :wink: ) Także przyciski boczne lepiej mi się wciskają niż na logitechu. (Te na logitechu musiałem "dosięgać")

Ważny jest dobór podkładki, nie mam jakiejś super-multi-wypas tylko zwykłą pseudo-szmatę za 7 zł ze sklepu komputerowego na rogu. Co ciekawe wcześniej miałem taką samą tylko że kolor zielony (teraz mam czarny) i chodziło tak chu**wo że szkoda gadać. Wręcz się zmartwiłem że mysz jest zepsuta. Po kupieniu takiej samej podkładki tylko że czarnej - problem zniknął. :)

Wszystko zależy od ręki, niektórym przyciski na logitechu źle jest obsługiwać a innym na razerze. Imo nie warto kłócić się która jest lepsza bo oprócz wyglądu obie mają podobne parametry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 18:17 
Cytuj  
DaveJ--> nie mam zbyt wiele do powiedzenia... po prostu musze sie z toba zgodzic :)

Z tym, ze wiekszosc ludzi uwaza, ze gry sa glupie i niedojrzale (ale faceci to ponoc w pewnej czesci dzieci :D )... a spora czesc babci uwaza, ze to dzielo szatana :lol:

PS. tak wiem, nie tylko faceci graja w gry :)


_________________
.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:16 
Cytuj  
sammu napisał(a):
Dana napisał(a):
Razer Diamonback > all

Używam i również polecam


tez uzywam i tez polecam ;] Pod maska 1600dpi, bardzo dobrze lezy w reku (choc jak masz duza lape to chyba lepsze beda mxy), pod spodem teflonowe stopki, mycha w stu procentach warta swojej ceny (widzialem ostanio w promocji, r db magma slim + steelpad 4d + jakies tam slizgacze za 199 zl).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a spora czesc babci uwaza, ze to dzielo szatana :lol:


...i Kabraxis :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.