mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 20:48 
Cytuj  
Uh ah, alez pierdolenie.

Osobiscie czesc gier pirace, czesc kupuje. Nauczony doswiadczeniem kupuje tylko te, o ktorych wiem ze beda dobre.

A co do niskich zarobkow i piracenia.

Jesli ktos nie ma kasy na zakup gry, to jej nie zakupi. Bez wzgledu na to czy platforma jest otwarta na piractwo (Xbawks) czy tez nie (Trypl). Jak ktos nie ma kasy to poprostu jej nie wyczaruje. Firma ktora zajmuje sie dystrybucja nic nie traci na takim kliencie, bo koniec koncow nigdy by tej gry nie kupil.

Zbyt duzy nacisk jest na DRM i napietnowanie piratow niz na robienie dobrych gier. Developerzy zaczynaja myslec ze jak juz zrobia gre to maja zlota kure w kieszeni i bedzie srala zlotymi jajkami, bez wzgledu na jakosc.
Gry ktore sa szemrane, ktore wychodza jakos bokiem i maja nienajlepsza recenzje, sa piracone bo ci ktorzy moga chca zobaczyc czy to rzeczywiscie takie scierwo, a reszta nie kupi.

Dobre gry sa poprostu kupowane z miejsca, bo jesli mam gwarancje ze gra spelni moje oczekiwania, to nie bede sie pierdolil ze sciaganiem, modowaniem, etc etc. Chyba ze nie mam kasy, ale o tym juz mowilismy.

Nie mowie juz o fakcie ze dema zaczynaja w ogole znikac z rynku, a kota w worku nikt nie kupi. Wiec ludzie sami sciagaja dema.. z torrentow.

A co do zarobkow. Raz sie musze zgodzic z tczewiakiem, w polsce da sie spokojnie wyciagnac 3k na reke po studiach. Ale trzeba umiec i byc zajebistym w tym co sie robi, a nie opierdalac sie, balowac cale studia i przemykac na trojkach, a potem liczyc ze sie kokosy bedzie zbierac z definicji. W malo ktorym panstwie mozna byc nierobem i jeszcze dobrze za to zyc ;]


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 14:21 
Cytuj  
Jak tam panowie nowe star wars ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:06 
Cytuj  
wporzadku, myslalem ze bedzie nudniejsze.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 10:15 
Cytuj  
To trzeba sobie z Kanady zamówić.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 10:10 
Cytuj  
Jakos malo RPG a bardziej zblizone do "rozpierdalaj wszystko co sie rusza".
Graficznie tez nie powala na kolana.
Generalnie jedyne co ciekawe to klimat SW...


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 12:27 
Cytuj  
Pytanie za 100 punktow (informacyjnie - konsultowalem sie z googlami i nic wiazacego nie znalazlem)

Czy uruchomie na niemodyfikowanym X360 gre z XBoxa w wersji NTSC. Jest chodzi o emulacje - powinno byc ok (wg wiki) jesli chodzi o NTSC/PAL - nie jestem pewien i tu prosze o podpowiedz :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 21:43 
Cytuj  
żmień keyword na region lock bo zdaje sie że jest lock na wszystko :oops: takze na old x (nieliczne są region fee)


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 03:44 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pytanie za 100 punktow (informacyjnie - konsultowalem sie z googlami i nic wiazacego nie znalazlem)

Czy uruchomie na niemodyfikowanym X360 gre z XBoxa w wersji NTSC. Jest chodzi o emulacje - powinno byc ok (wg wiki) jesli chodzi o NTSC/PAL - nie jestem pewien i tu prosze o podpowiedz :)


Czy konsola shackowana czy nie znaczenia nie ma bo region lock jest na razie nie do obejscia. MS prawdopodobnie daje wolna reke wydawcom jezeli chodzi o lockniecie wiec jest niezly burdel bo ciezko sprawdzic czy gra jest locknieta.

Najprosciej jest wyszukac gierke na http://www.play-asia.com/.
Ewentualnie http://gaming.wikia.com/wiki/Region_Free_Xbox_360_Games.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 06:53 
Cytuj  
@Exodus: chodzi o gre z pierwszego XBoxa - mianowicie o Kotor NTSC. I pytanie czy odpale ja na europejskim X360 :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 14:21 
Cytuj  
Tekken 6 na Xbawks
http://www.valhalla.pl/news11856-Tekken ... e-360.html


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:59 
Cytuj  
w ofercie Media Markt ważnej od jutra jest Xbox 360 Arcade za 599zł, może kogoś to zainteresuje, cena wydaje się być całkiem fajna


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 20:09 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
w ofercie Media Markt ważnej od jutra jest Xbox 360 Arcade za 599zł, może kogoś to zainteresuje, cena wydaje się być całkiem fajna

mnie zainteresowała,bo myślę o kupnie i sflashowaniu x'a zamiast inwestowania 500zł w kartę graficzną(4850) i 100zł w RAM, aby mieć w miarę przyzwoitą na dzisiejsze czasu maszynę do gier :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 01:34 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
@Exodus: chodzi o gre z pierwszego XBoxa - mianowicie o Kotor NTSC. I pytanie czy odpale ja na europejskim X360 :)


Z tego co sie orientuje to z oryginalnego xboxa dziala tylko halo i pare innych gier, mi sie nie udalo odpalic zadnych starych gier a kilka probowalem.


Cytuj:


Wszystko pieknie i fajnie ale imo granie na zjebanym d-padzie to zadna przyjemnosc, moze ktos polecic jakis nieoficjalny kontroler z lepszym "krzyzakiem"?

btw ms sprzeda kolejne 6 konsol w japonii, yay!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:14 
Cytuj  
pytanie: jak wygląda dokładnie sprawa flashowania X360 - tzn wiem, że traci się gwarancję, ale ponoć nowe wersje (niby np ta http://www.empik.com/xbox-360-premium-p ... d3870162,p) nie przegrzewają już się tak i ogólnie nie ma z nimi problemów, czy w dalszym ciągu jest to tak łatwo wykrywane przez M$ i konsola dostaje bana na xboxlive? nie powiem, żebym chciał kupić konsolę i nastawić się na piracenie, chciałbym mieć możliwość grania online, korzystania z xlive, demek itp, ale opcja sprawdzenia niektórych tytułów dzięki sflashowaniu konsoli jest kusząca.,
pytam, bo za 599 jest wersja arcade od dzis w MM - i nastawiając się na to, że sflashowana konsola dostaje błyskawicznie bana nie widzę sensu inwestowania w wersję PRO z HDD(który z tego co słyszałem jest niezbędny do korzystania z dobrodziejstw oferowanych via xboxlive)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:17 
Cytuj  
Chyba jest różnie, zależy od szczęscia, kumpel ma od roku (ponad ?) sflashowana konsole i nadal bana nie dostał, z kolei niektórzy straszą insta banem i wjazdem antyterrorki na chatę ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 15:49 
Cytuj  
Mam 2 znajomych z Xem, jeden dostał baniaka po 2 miesiącach po zflashowaniu, drugi ciągnie od 1.5 roku. Kwestia farta IMO.

@exodus
Ostatnio X w Japonii miewa się lepiej niż PS3 - zresztą nie ma się co dziwić.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 16:16 
Cytuj  
Nowych konsol nie da sie zflashowac (data prod kwiecien/maj 2008 i nowsze). Jedyne co mozna teraz zrobic to, podmienic naped. Osobiscie proponuje poszukac konsol z data produkcji dalej jak 8 sierpien, bo maja wszystko w 65nm (CPU,GPU i mostek pln i plyta glowna) i kupowac oryginaly lub jak chce Ci sie bawic przekladac naped (ktores od PC pasuja) i wgrywac nan podmienioy firmware.


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 18:42 
Cytuj  
Witam w przyszlym tygodniu w koncu nabywam x pudelko i mam pytanie, bo glownie to chce kupic jakiegos rpg i zastanawiam sie pomiedzy lost oddysey a eternal sonata i tak jakbym mogl prosic o jakies opinie osob ktore graly w obydwie produkcje, ktory tytul lepiej zakupic w pierwszej kolejnosci. No chyba ze jest jakis inny rpg godny polecenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 19:37 
Cytuj  
Oj Eternal Sonata jest infantylne wch, nie polecałbym tego. Jest demo tego (przynajmniej na PS3) - zobacz, oceń. Najlepiej poczekaj chwilkę na Last Remnant ( 20.11.08 ) od Square, to będzie coś solidnego na pewno.

A na przeczekanie Mass Effect nie jest zły.


_________________
you are already dead

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 21:53 
Cytuj  
Fable 2, Molyneux zrobil calkiem niezla gre. Jedynka mnie odpychala, natomiast dwojke pokochalem.

Mowia ze to gra dla weekend warriors - ale IMHO daje duzo satysfakcji. Warto kupic.

edit;
duh literowka


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.