mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 11:38 
Cytuj  
Witam mam możliwość podłączenia sobie internetu w Aster , co sądzicie o tej firmie i czy możecie mi ją szczerze polecić. Jeśli jednak Aster jest do kitu co dobrego możecie polecić oprócz UPC na terenie Krakowa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 11:52 
Cytuj  
Bardzo dobra jakosc uslug w wawie. Wysoka cena. UPC w Warszawie jakosciowo obsysa jaja, ale jest tansze.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 12:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bardzo dobra jakosc uslug w wawie. Wysoka cena. UPC w Warszawie jakosciowo obsysa jaja, ale jest tansze.


????
Aster w Wawie = czeste zrywanie polaczenia, chore ceny, czasami transfer doslownie z dupy, dziwne pingi(chociaz to juz pewnie moja wina)
UPC w Wawie = Stabline, tanie, szybkie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 12:37 
Cytuj  
Nie rozumiem jak to jest że w Poznaniu jest jeden monopol na stały net w chacie nie licząc telekompromitacji a inne miasta mają wybór, Aster, UPC itp.


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 14:58 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Nie rozumiem jak to jest że w Poznaniu jest jeden monopol na stały net w chacie nie licząc telekompromitacji a inne miasta mają wybór, Aster, UPC itp.

wybór pewnie jest taki, że w każdej dzielnicy spółdzielni/wspólnocie działa inna siec :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:13 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Nie rozumiem jak to jest że w Poznaniu jest jeden monopol na stały net w chacie nie licząc telekompromitacji a inne miasta mają wybór, Aster, UPC itp.

Et, gadanie. Trzeba jeszcze mieszkać w odpowiedniej okolicy. Jeśli mieszkasz w miejscu gdzie są głównie domki jednorodzinne to żaden duży provider kablowy raczej się tam nie pcha - woli osiedla z blokami.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:31 
Cytuj  
Jak 2 wpis, Aster w wawie jest oke, ale dosc drogi w porownaniu do innych sieci. Jakosc - nigdy nie mialem problemow z pingami, zrywaniem polaczenia itd, zawsze zajebiscie, czego nie da sie zawsze powiedziec o konkurencji


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:40 
Cytuj  
Tutaj nie ma reguly - wazne jest jaka siec danej firmy lezy w budynku. UPC, Aster, Vectra - wszyscy polykali mniejsze firmy z dobrodziejstwem inwentarza, czyli gotowymi sieciami. Ogolnie im nowsza instalacja, tym lepiej calosc dziala.

Btw. korzystalem z Astera w Warszawie i moge jedynie polecic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 16:18 
Cytuj  
lamoon, az taki monopol nie jest, ale w sumie wszystko do Inei nalezy, bo kupili te osiedlowe telewizje kablowe. Paru uzytkownikow z tego forum ma innego neta. Moj znajomy ma np. z netii jeszcze. Na osiedlu piastowkim jest nawet jakies biuro operatora: Maverick. Jakies Inotele itp. Ale wybor maly ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 16:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bardzo dobra jakosc uslug w wawie. Wysoka cena. UPC w Warszawie jakosciowo obsysa jaja, ale jest tansze.
dokładnie taka sama opinia - jestem klientem netu przez kablówkę w wawie od ponad 10 lat (rok miałem neostrade z powodu problemów z UPC)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 17:07 
Cytuj  
u mnie w Poznaniu, w listopadzie bedzie net od inei 25-100 Mega, ja biore 25 ;p tak dla informacji.


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 17:45 
Cytuj  
Jezeli masz u siebie mozliwosc podlaczenia hyperionu to ja jak najbardziej polecam... Podlaczaja symetryczne lacze (u mnie max 10Mb/10Mb), ktore naprawde dziala zajebiscie :) - Moze to nie jest na te chwile jakis mega net, ale za te kase symetryka nie znajdziejsz...

EDIT: wlasnie bylem na ich stronie i jestem w szoku... dobrze, ze podpisalem z nimi umowe wczesniej, bo juz po pierwsze nie maja symetrykow, a po drugie ceny poszly ostro w gore :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 20:39 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bardzo dobra jakosc uslug w wawie. Wysoka cena. UPC w Warszawie jakosciowo obsysa jaja, ale jest tansze.


????
Aster w Wawie = czeste zrywanie polaczenia, chore ceny, czasami transfer doslownie z dupy, dziwne pingi(chociaz to juz pewnie moja wina)
UPC w Wawie = Stabline, tanie, szybkie


Musiales miec niesamowitego pecha albo klamiesz :>

jestem w Aster chyba z 7 lat.
awarii dluzszych niz 1h moze mialem ze 2-3 przez caly okres.
zrywanie polaczen duze pingi, bzdura do kwadratu/

jedyne minusy jakie mi przychodza do glowy to:
marna jakosc w boku' ale to chyba wszedzie tak jest, probowalem kiedys zalatwic cos na 'tp' podobna masakra, konczy sie tym ze kaza zresetowac modem komputer albo ze masz virusa:>
drugi minus to cena, no ale jak masz mozliwosc lacza w aster to i pewno telefon i tv- ja mam taki pakiet 3 w 1.
lacznie z c+ rozmowami przez tel i kablowka wychodzi jakies 205zl..
net na rachunku 79 zl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.