mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 10:25 
Cytuj  
Niezły lulz mają teraz firmy które muszą aktualizować tysiące stacji roboczych do nowszej wersji windowsa.
A jeszcze większy jak ich strategiczny system chodzi na .Net 1-1.1, który oficjalnie w Win7 nie jest wspierany.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 19:23 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Niezły lulz mają teraz firmy które muszą aktualizować tysiące stacji roboczych do nowszej wersji windowsa.
A jeszcze większy jak ich strategiczny system chodzi na .Net 1-1.1, który oficjalnie w Win7 nie jest wspierany.

Dlatego wyskakują z większej kasiorki (choć niekoniecznie) na wersję enterprise z trybem XP.

I te tony k#w od dzielnych chłopaków z IT podupadających na duchu z każdym dniem ... priceless :lol:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 19:30 
Cytuj  
najwieksze wspolczucia dla informatykow, ktorzy probuja emulowac DOSa bo panei ksiegowe sie nauczyly na tym i basta ;] Nie u mnie, ale znam z usznych doniesień.

thx za info.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 20:19 
Cytuj  
nie maja zadnego lulz poma.
czesc firm nie ma problemu z praca na xp.
czesc firm nie aktualizuje. tylko wymienia hardware.
i serio nikt nie zauwaza problemu, nie panikuje, nie placze.
nie dramatyzujcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 21:17 
Cytuj  
a po co zmieniac skoro mozna pociagnac do 2014? w7 czy vista raczej sa srednie by zastosowac w firmie poki co. Ale aktualki sie zdarzaja np. office 2003 -> 2007 i pozniej pracownicy jezdza na szkolenia lol


_________________
.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 20:05 
Cytuj  
Witam, niedawno kupilem laptopa. Dzisiaj podczas grania wysypal sie kilka razy-mignal nawet BS. Teraz z zainstalowanym sterownikiem grafiki nie chce sie normalnie uruchomic system, trzeba awaryjnie. Bez dziala ok. W dodatku juz podczas uruchamiania na ekranie nazwy producenta i w biosie sa pionowe paski. Laptop to aristo smart 600, karta graf GF9300GS. I teraz pytanie-na pewno padla grafika, czy moze cos innego?

@edit
chcialbym miec problem z serwisem, nie wiem nawet czy go przyjma bo nie mam paragonu tylko karte gwarancyjna


Ostatnio edytowano 24 paź 2010, 20:10 przez Archer, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 20:07 
Cytuj  
eh co ja sie nameczylem z aristo narzeczonej, makabra... primo te lapki baaaaardzo sie grzeja, sa niestabilne (pare razy tez wyskoczyl bs z powodu trefnych czesci) ogolnie nie polecam tej firmy :( Oddawalismy lapka do serwisu dwa razy, trzymali go tam baaaardzo dlugo...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 06:51 
Cytuj  
Szybkie pytanko zanim zaczne szukac jakiegos servisu do lapka.

lapek chodzil troche dlugo okolo 2 dni bez odpoczynku (lapek sluzy tylko do netu wiec nie pracuje jakos bardzo obciazony), wyglada ze cos mu sie przegrzalo..na moje oko, tylko co.
objawy:
najpierw na ekranie pojawialy sie dziwne kreseczki kropeczki- ale windows sie ladowal..
pozniej np po 10 minutach ekran robil sie jakis taki jasny koloru um szarego caly, znikal caly obraz -pomagal tylko reset.
pozniej przy uruchamieniu windowsa na ekranie rodzielczosc jakby zmienila sie na maxymalna jaka komp moze miec +ekran byl dzielony jakby na 6 czesci.
kolejny krok: to ladowanie windowsa tylko w trybie awaryjnym.
ostatni krok jaki sprawdzalem..

Ok no wiec sypnela sie grafika wyglada na to..
i jak pech to pech bo z tym najwiecej problemu i najdrozsze gowno:P
cale szczescie ze mialem grafike nie -zintegrowana wiec takiego klopotu z wymiana nie powinno byc.
nie mniej troche kasy w plecy:(

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 09:34 
Cytuj  
Zna ktoś dość dobrą drukarkę laserową czarno-białą na wifi do około 500zł? Z góry dzięki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 10:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Szybkie pytanko zanim zaczne szukac jakiegos servisu do lapka.

lapek chodzil troche dlugo okolo 2 dni bez odpoczynku (lapek sluzy tylko do netu wiec nie pracuje jakos bardzo obciazony), wyglada ze cos mu sie przegrzalo..na moje oko, tylko co.
objawy:
najpierw na ekranie pojawialy sie dziwne kreseczki kropeczki- ale windows sie ladowal..
pozniej np po 10 minutach ekran robil sie jakis taki jasny koloru um szarego caly, znikal caly obraz -pomagal tylko reset.
pozniej przy uruchamieniu windowsa na ekranie rodzielczosc jakby zmienila sie na maxymalna jaka komp moze miec +ekran byl dzielony jakby na 6 czesci.
kolejny krok: to ladowanie windowsa tylko w trybie awaryjnym.
ostatni krok jaki sprawdzalem..

Ok no wiec sypnela sie grafika wyglada na to..
i jak pech to pech bo z tym najwiecej problemu i najdrozsze gowno:P
cale szczescie ze mialem grafike nie -zintegrowana wiec takiego klopotu z wymiana nie powinno byc.
nie mniej troche kasy w plecy:(


Grafika niezintegrowana nie znaczy ze nie bedzie problemu. Ja mam tak ze jest niezintegrowana co oznacza ze jest na osobnej plytce ktora jest na kulkach wlutowana w plyte glowna. W moim przypadku puscil lut, za skromna oplata 200 plnow zrobili mi reballing i jest ok.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 20:09 
Cytuj  
ta w moim to samo odlutowalo sie to to ,
i faktycznie z tym zintegrowaniem i nie..tyle ze kupujac komp bylem pewien ze moja grafika nie jest zlutowana z plytka.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 20:32 
Cytuj  
To chyba chodzi o to ze nie jest na tej samej plycie co plyta glowna.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:19 
Cytuj  
Po przeczytaniu w necie o drukarkach zdecydowałem się na Brother Hl-2170W


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 11:24 
Cytuj  
W moich sluchawkach(AKG jest to przyadatne) rozpieprzyl sie... mini jack, czyli standard. Musze go wymienic recznie bo nie usmiecha mi sie placic 5 dych w serwisie za robote na 15minut. Sek w tym, ze nie dokladnie wiem jak to podlaczyc, pewnie metoda prob i bledow bym to zrobil, ale a noz ktos wie dokladnie jak ;).
Sluchawki maja odzielne kabelki do kazdego 'nausznika' z jednego przewodu wychodza DWA kabelki, z jednego jeden. Z tego co sie orientuje te podwojne musze poprostu skreic i podlaczyc jako jeden, ta?:D.
Te kabelki moge podlaczyc na chama, i tak beda dzialac? Czy jest jakos okreslone ktory kabelek do ktorego 'miejsca na kabelek'(nie mam pojecia jak to sie nazywa). Nie chcialbym nic spalic w tych sluchawkach przez zle podlaczenie :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 11:45 
Cytuj  
Nie, nic nie skręcasz bo wyjdzie ci mono, a patrząc na końcówkę gdzie kabel jest z lewej strony to masz kolejno masa, prawy kanal, lewy kanal na samym dziobku, masa jest wspólna bo idzie w pałąku słuchawek i odróżnia się zazwyczaj od reszty wyglądem.

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 06:42 
Cytuj  
Warto kupić PS3 z HDD 320GB? Czy ma to jakieś duże znaczenie? Nie wiem co oferuje PS3, bo nigdy nie miałem konsoli i niespecjalnie się tym interesowałem więc nie mam pojęcia, czy będzie go czym zapełnić.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 12:28 
Cytuj  
Content z sieci, oraz niektóre gry zapisywane są na dysku. Warto, szczególnie że konsolka będzie służyć przez lata.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 20:48 
Cytuj  
pytanko: chce przeniesc plik z jednego dysku na inne, winda wywala mi komunikat ze plik jest za duzy zeby zmiescil sie na dysku docelowym mimo ze na tym dysku jest od cholery wolnego miejsca - dzieje sie tak przy plikach 3gb + Jakas rada?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 20:53 
Cytuj  
Podziel na 2 części i spakuj np. winrarem jak chcesz tylko przenieść plik a nie korzystać z niego.

Jak chcesz korzystać to musisz przekonwertować dysk z systemu plików fat32 na ntfs.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 21:46 
Cytuj  
przenioslem, ale rozpakowac nie chce bo pisze ze dysk za maly, a przekonwertowac dysk z fat32 na ntfs bez straty danych sie chyba nie da?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.