mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:01 
Cytuj  
bo tylko debile uzywaja lifeboxa. kup sobie normalny router z wifi i nie bedziesz miec problemow. jako wlasciciel 3 firmy w europie chyba cie stac?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:16 
Cytuj  
Ale ty jestes maly...rece opadaja...i jak zwykle jeszcze pierdzielis brednie i klamiesz jak smiec ale to juz w twojej naturze najwidoczniej...jak juz chcesz z siebie robic debila to moze chociaz pisz dokladnie to co ktos ci napisal a nie dodajesz wlasna tworczosc...

W kazdym badz razie to jest problem , ten LifeBox?

P.S. Tak stac i moge jeszcze pare $ na twoja terapie wylozyc o ile to w czyms pomoze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:22 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
LifeBoxa resetowalem.


To nie wystarczy. Sprobuj jeszcze wyrzucic ten crap za okno i kupic normalny sprzet.
A potem naucz sie oglady.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:28 
Cytuj  
Oglady?Hehe.A co ty jestes od umoralniania?Staram sie dorownac przedmowcy...

W swoim poscie juz z gory nawet podziekowalem za pomoc, wiec jesli dla ciebie jest to brak oglady i podpalasz sie wypowiedziamy tego malego czlowieka to swiadczy tylko o tym ze mozna was oceniac jedna miara...

Ok zaraz wywale i podlacze zwykly router.Dzieki za info , zobaczymy czy zadziala.Jak cos to sie wyzale i powiem ze sie chuja znacie :D albo jak piszpan ze jestescie debilami :[

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:35 
Cytuj  
k4czy - daj sobie spokój - nawet nie zaczynaj, bo frustraci z tego forum Cię zjedzą żywcem. Olej ich :)


_________________
mark24 - inactive.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 17:45 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
k4czy - daj sobie spokój - nawet nie zaczynaj, bo frustraci z tego forum Cię zjedzą żywcem. Olej ich :)


widzisz mark tematu nie znasz. Pozwol ze cie z kaczym zapoznam:
1. Wlasciciel 3 firmy w europie ktorejs tam w polsce gwiazda telewizji.
2. Kilka setekj na smietnik wyrzucic to dla niego standard.
3. Zapomniec ulicy na ktorej sie urodzilo czy imon sprawcow jego poczecia a pozniej zalic sie ze sie zapominialo i wydalo 20 zl na telefon do supportu...
4. Z checia bym sie w koncu dowiedzial co to za firma kaczego bo moj prawnik mowi ze by sie ustawil za te wszystkie obrazy a za straszenie zabiciem czy pobiciem to juz wogole :) no ale firma musi byc przy kasie. Ponoc kaczy kilkaset ludzi zatrudnia.

Jak tam kaczy wyrzuciles lifeboxa przez okno? :)


edit:

teraz doczytalem przystoi to tak kaczy milionerowi ludzi smieciami i debilami obzywac? oj oj az strach bierze na czym ty sie tej kasy dorobiles przy takiej ortografi i slownictwie. chyba ze jakies bledy wychowacze.

/a huragan jak milczal tak milczy... ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 18:01 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
k4czy - daj sobie spokój - nawet nie zaczynaj, bo frustraci z tego forum Cię zjedzą żywcem. Olej ich :)


Ta , juz mareczku dawno o tym wiem ale daje sie wypuszczac jak szczaw , no coz :D

Strasznie chujowo sie z tym czuje ze cos robie w zyciu wiecej niz zazdroszczenie innym ze im w zyciu wyszlo :[

Trzeba sie chyba zmienic :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 18:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mark24bis napisał(a):
k4czy - daj sobie spokój - nawet nie zaczynaj, bo frustraci z tego forum Cię zjedzą żywcem. Olej ich :)


widzisz mark tematu nie znasz. Pozwol ze cie z kaczym zapoznam:
1. Wlasciciel 3 firmy w europie ktorejs tam w polsce gwiazda telewizji.
2. Kilka setekj na smietnik wyrzucic to dla niego standard.
3. Zapomniec ulicy na ktorej sie urodzilo czy imon sprawcow jego poczecia a pozniej zalic sie ze sie zapominialo i wydalo 20 zl na telefon do supportu...
4. Z checia bym sie w koncu dowiedzial co to za firma kaczego bo moj prawnik mowi ze by sie ustawil za te wszystkie obrazy a za straszenie zabiciem czy pobiciem to juz wogole :) no ale firma musi byc przy kasie. Ponoc kaczy kilkaset ludzi zatrudnia.

Jak tam kaczy wyrzuciles lifeboxa przez okno? :)


edit:

teraz doczytalem przystoi to tak kaczy milionerowi ludzi smieciami i debilami obzywac? oj oj az strach bierze na czym ty sie tej kasy dorobiles przy takiej ortografi i slownictwie. chyba ze jakies bledy wychowacze.

/a huragan jak milczal tak milczy... ;/


I piszpasz jak zwykle bzdura za bzdura :D

Ad 1. Tak zgadza sie trzecia w Europie ale w swojej branzy w wielkosci sprzedazy.
Ad 2. Bzdura
Ad 3. Chodzilo o imie ulubionego autora , 20 zloty wydalem i sie zalilem bo szanuje pieniadze ktore zarabiam , co rownoczesnie potwierdza ze gadasz glupoty dotyczace pkt. 2
Ad 4. Twoj prawnik , jak jest takim idiota jak ty to pewnie jeszcze by sie za to zabral :D :D :D wklej gdzie ja czyms tobie grozilem :p jesli mozesz to udowodnic to mysle ze mozesz troche wygrac ale oczywiscie jest to kolejny twoj bzdet , tak jak wiekszosc twoich wypowiedzi na tym forum.

Nie , nie wyrzucilem , wysle ci to moze sprzedasz go i na piwo bedziesz mial frustracie , bo z tego co piszesz to masz problemy z alkoholem ...

Z mojej strony EOT bo znowu sie z czubkiem w jakies dysputy wdaje :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 19:49 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Piszpan napisał(a):
mark24bis napisał(a):
k4czy - daj sobie spokój - nawet nie zaczynaj, bo frustraci z tego forum Cię zjedzą żywcem. Olej ich :)


widzisz mark tematu nie znasz. Pozwol ze cie z kaczym zapoznam:
1. Wlasciciel 3 firmy w europie ktorejs tam w polsce gwiazda telewizji.
2. Kilka setekj na smietnik wyrzucic to dla niego standard.
3. Zapomniec ulicy na ktorej sie urodzilo czy imon sprawcow jego poczecia a pozniej zalic sie ze sie zapominialo i wydalo 20 zl na telefon do supportu...
4. Z checia bym sie w koncu dowiedzial co to za firma kaczego bo moj prawnik mowi ze by sie ustawil za te wszystkie obrazy a za straszenie zabiciem czy pobiciem to juz wogole :) no ale firma musi byc przy kasie. Ponoc kaczy kilkaset ludzi zatrudnia.

Jak tam kaczy wyrzuciles lifeboxa przez okno? :)


edit:

teraz doczytalem przystoi to tak kaczy milionerowi ludzi smieciami i debilami obzywac? oj oj az strach bierze na czym ty sie tej kasy dorobiles przy takiej ortografi i slownictwie. chyba ze jakies bledy wychowacze.

/a huragan jak milczal tak milczy... ;/


I piszpasz jak zwykle bzdura za bzdura :D

Ad 1. Tak zgadza sie trzecia w Europie ale w swojej branzy w wielkosci sprzedazy.
Ad 2. Bzdura
Ad 3. Chodzilo o imie ulubionego autora , 20 zloty wydalem i sie zalilem bo szanuje pieniadze ktore zarabiam , co rownoczesnie potwierdza ze gadasz glupoty dotyczace pkt. 2
Ad 4. Twoj prawnik , jak jest takim idiota jak ty to pewnie jeszcze by sie za to zabral :D :D :D wklej gdzie ja czyms tobie grozilem :p jesli mozesz to udowodnic to mysle ze mozesz troche wygrac ale oczywiscie jest to kolejny twoj bzdet , tak jak wiekszosc twoich wypowiedzi na tym forum.

Nie , nie wyrzucilem , wysle ci to moze sprzedasz go i na piwo bedziesz mial frustracie , bo z tego co piszesz to masz problemy z alkoholem ...

Z mojej strony EOT bo znowu sie z czubkiem w jakies dysputy wdaje :D


Dziwne ze skoro kaczy jestes liderem sprzedazy w europie bierzesz router do domu od tepsy liveboxa... i jak masz z nim problemy jak 99% userow to zamiast dzownic do swojego dzialu IT pytasz sie na darmowym forum.... co ty sprzedajesz? serio? zuzyte gumki?

Cytowalem cie nie raz jak pisales ze wolisz wywalic pare setek pln do kosza niz np komus oddac. Nie klam wlascicielowi takiej firmy nie przystoi jak rowniez szkalowanie i obrazanie innych ludzi. Jeszcze ktos w depresje popadnie i nie bedzie w stanie wykonywac swojego zawodu. To sa powazne sprawy jako wlasciciel takiej firmy powinienes miec tego swiadomosc.

Jako gwiazda telewizji tvn troche nie na miejscu kaczy wyskakiwac z takimi tekstami. no chyba ze chcesz zeby twoj dzial pr zobaczyl cie w programie uwaga. ja moge dac wywiad :)

Od kiedy ty szanujesz pieniadze? w momencie jak je wyrzucasz do smietnika? razem z liveboxem? masz chyba tylko jakis uraz do rachunkow telefoniczncyh skoro telefon za 20 zl tak cie zabolal ze musiales na kilka postow wywalic zale za 20 zl stracone z wlasnej glupoty. I nie tu nie chodzilo o autora:)

Nazywanie mojego prawnika idiota i mnie hmm. Zapytaj sie kancelarii ktora cie obsluguje lub prawnika ktorego zatrudniasz czym to grozi. Tak samo jak pisanie ze taka osoba jak ja powinna dawno nie zyc.

To co ci zostalo kaczy to napisz w koncu co to za firma z checia zadzwonie i pogadam z liderem 3 w europie biznesu ktory nie potrafi napisac zdania bez orta i obrazac ludzi na prawo i lewo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2012, 11:10 
Cytuj  
Podjechalem kupic dzisiaj TP Linka jakis router , podlaczylem i wsio pieknie dziala.Dzieki za pomoc.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 03:58 
Cytuj  
mam natywna 1080, ale w dote gram w oknie 1600x900, i teraz taki myk - da sie zrobic tak, abym gral w oknie 1600x900 ale w rozdzielczosci 1280x720 :P?

wiecie, mozna grac w 1280x720 na full screenie mimo 24calowego ekranu naprzyklad, a ja bym chcial to samo ale zeby zamknelo sie to w tych 1600x900(21.5cali?).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 08:49 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Podjechalem kupic dzisiaj TP Linka jakis router , podlaczylem i wsio pieknie dziala.Dzieki za pomoc.


Np.



@Kole0, nie do konca rozumiem ;]
Nie jest tak ze zalezy to od ustawien silnika/grafiki/windowsa? Pamietam ze moglem odpalic gre w oknie ktora miala inna rozdzielczosc niz pulpit i wszystko inne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 11:54 
Cytuj  
Ma ktoś może namiar na jakieś wydajne chłodzenie do raka 5870, wczoraj padły mi wentylatory na karcie i momentalnie podniosła się temperatura w pokoju^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 12:16 
Cytuj  
mk-13 + 2 wentyle


_________________
@polygamia

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 19:47 
Cytuj  
http://w828.wrzuta.pl/audio/as0irYqwyHQ/szumy

takie mam szumy z mikrofonu. ktos wie czym moze to byc spowodowane? zintegrowany realtek, headset plancktonics za jakies 120zl takze tutaj szalu nie ma, przebic na obudowie nie mam, gniazdko uziemione.

rozpatruje nabycie karty dzwiekowej usb/mikrofony usb itp, tylko pytanie czy to naprawi moj problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 20:26 
Cytuj  
Może zmniejsz siłę sygnału.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 20:29 
Cytuj  
bawiles sie opcjami jak moglem - zmiejszenie boosta, czy ogolem sily signalu poprostu zmiejszalo szum, ale i ja brzmialem mega cicho.

natomiast mi zalezy na totalnym zredukowaniu tego gowna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 20:34 
Cytuj  
Ogólnie to wina mica, że jest za czuły i zbiera wszystko z otoczenia i powstaje taki szum, u mnie jest podobnie, ale jest to w miarę cicho i mi nie przeszkadza.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 21:09 
Cytuj  
Kup Audigy 1/2/4 na allegro za 20-40zl i uslyszysz ogromna roznice. No chyba ze masz wiecej niz 4gb ramu to musisz wziasc cos drozszego od np. Asusa bo Creative dal ciala ze sterami i na 64bitowcach wlasnie z wieksza iloscia pamieci niz 4gb mikrofon albo nie dziala, albo jest gigantyczny szum.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2012, 21:16 
Cytuj  
wlasnie chyba pomysle nad nowa karta. wyczytalem ze karty usb czynia cuda, ale ich koszt to 200-400 zl pff.

moze znajde gdzies sklep gdzie mozna testowac karty dzwiekowe z wlasnym mikrofonem/sluchawkami, bo w ciemno juz kupowac nie chce.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.