mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 09:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Sorry ale sprzęt grający też się zużywa:).


A co konkretnie się tam zużywa? Membrana się starzeje czy magnes ma gorsze parametry? Głośnik ma budowę cepa, tam nie ma co się spierdolić jak ktoś nie uszkodził.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 10:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Sorry ale sprzęt grający też się zużywa:).


A co konkretnie się tam zużywa? Membrana się starzeje czy magnes ma gorsze parametry? Głośnik ma budowę cepa, tam nie ma co się spierdolić jak ktoś nie uszkodził.

Dokładnie. Jak sprzęt jest dobry to będzie działać długo. Sam mam kolumienki które mają 10+ lat i grają tak samo dobrze jak pierwszego dnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 10:24 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja nie potrzebuje super mocy i kopnięcia bo głośniki będą mniej niż metr ode mnie. Nie wiem czy coś takiego jak bliskie pole jest wam znane:). Mam przyzwoitą kartę dźwiękową ze wzmacniaczem. Na pewno poradzi sobie z sprzętem za 300-500zł. No i jak wspomniałem mam bardzo mało miejsca.

Zdaje sobie sprawę, że używany 7 letni sprzęt może zagrać lepiej ale niestety nigdy nie wiesz jak tak wiekowy sprzęt zagra. Sorry ale sprzęt grający też się zużywa:). No i gdzie ja wzmachol postawię?

P.S
Ten Edifier szajsu nie robi z tego co widziałem.


Głośniki w audio to jak obiektyw w foto, często nie liczy się do czego to podpinasz.
Pamiętaj że tani ampli plus głośniki zagrają lepiej niż dużo droższe karty ze wzmacniaczem i jakieś brzęczki komputerowe.

Jakieś tam opinie sobie wyrobiłem handlując audio, wiem tez jacy sa klienci, jednemu wciśniesz super kosmicznie zajebisty zestaw jamo za dwa tysiaki i będzie cie pozdrawiał przez lata za sprzedanie super sprzętu, a drugi po zakupie głośników za 20k po miesiącu będzie je wymieniał na droższe bo słyszy jak mu źle grają :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 14:04 
Cytuj  
embe napisał(a):

Ja bym chyba cos takiego kupił http://www.agito.pl/sluchawki-creative- ... ml?cid=825
ktoś u nas na TS kiedyś je używał i chwalił sobie plus było go genialnie słychać.
Jednak przetestować by pasowało.


Ja poszukam i potestuje. Ciekawe czy do Windows Phone da się podłączyć. Bo połączyłbym 2 w 1.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 10:36 
Cytuj  
z tych 2 chyba :

http://allegro.pl/sluchawki-razer-chimaera-pc-xbox-360-bezprzewodowe-i4865239773.html

http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-logitech-g930-7-1-fvat-gw-i4863949467.html

tylko jakos do razera nie mam przekonania po chujowej nadze gdzie w reku czulem jakby mial sprzet dla dziecka a logitecha myszke mam i fajny kawalek klocka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 14:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ja nie potrzebuje super mocy i kopnięcia bo głośniki będą mniej niż metr ode mnie. Nie wiem czy coś takiego jak bliskie pole jest wam znane:). Mam przyzwoitą kartę dźwiękową ze wzmacniaczem. Na pewno poradzi sobie z sprzętem za 300-500zł. No i jak wspomniałem mam bardzo mało miejsca.

Zdaje sobie sprawę, że używany 7 letni sprzęt może zagrać lepiej ale niestety nigdy nie wiesz jak tak wiekowy sprzęt zagra. Sorry ale sprzęt grający też się zużywa:). No i gdzie ja wzmachol postawię?

P.S
Ten Edifier szajsu nie robi z tego co widziałem.


Głośniki w audio to jak obiektyw w foto, często nie liczy się do czego to podpinasz.
Pamiętaj że tani ampli plus głośniki zagrają lepiej niż dużo droższe karty ze wzmacniaczem i jakieś brzęczki komputerowe.

Jakieś tam opinie sobie wyrobiłem handlując audio, wiem tez jacy sa klienci, jednemu wciśniesz super kosmicznie zajebisty zestaw jamo za dwa tysiaki i będzie cie pozdrawiał przez lata za sprzedanie super sprzętu, a drugi po zakupie głośników za 20k po miesiącu będzie je wymieniał na droższe bo słyszy jak mu źle grają :)



Embe dojebałeś ostro z tym, że nie za bardzo ważne jest to do czego podłączysz :). To tak jakby kolumny za 500zł grały na tandetnej integrze tak samo jak na karcie za 500zł z wymiennymi OpAmpami. I ty handlowałeś audio :)? Nie piszę już o tym, że nawet dość tanie a przyzwoite zestawy 2.0 potrafią mieć apetyt na coś więcej niż integra i po prostu nie rozwiną skrzydeł. Mój stary kupił jakiś czas temu zestaw grający pod kino/muzykę i po podłączeniu tego do starego wzmacniacza to była jakaś tragedia. Oczywiście najwyższej klasy to on nie był.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 15:46 
Cytuj  
Nie sądzę, żeby embe miał na myśli integrę. Ktokolwiek myśli o dźwięku z kompa to jest pierwszy element do wymiany.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 17:21 
Cytuj  
Nigdy mi nie przyszło do głowy by podłączać głośniki do karty dźwiękowej w kompie, od tego jest ampli i tak jak wiele razy pisałem, tani ampli gra milion razy lepiej niż karty dźwiękowe z średniej półki cenowej.
Zabawę opampami zostawiam podniecającym się nowym kolorem plastików w słuchawkach razera lub jak wspaniale brzmi kino domowe creative, jak DAC jest z dupy to nic nie zdziałasz.

Przecież to jest proste, jeśli masz kartę dźwiękową, która da ci na wyjściu cyfrowym sygnał z odpowiednim próbkowaniem to całość zajebistości tej karty sprowadza się do tego że posiada cyfrowe wyjście i tyle w temacie.

Dlatego zabolu możesz sobie wymieniać układy wzmacniacza na karcie i nawet kupić pozłacane ale i tak przegrasz z kablem cyfrowym + ampli za kilka stów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2014, 20:04 
Cytuj  
Co do słuchawek, jakoś od miesiąca mam Phiatony moderna ms200 i polecam.
Sprawdzają się zajebiście przy dnb/metalu/chillstepie/indie.
3 rodzaje gumek do wyboru w pudełku i na każdych inne brzmienie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 10:57 
Cytuj  
Dobra, kupiłem te:
http://www.ceneo.pl/26057663

Na allegro za 100, więc jak będą gówniane to nie będę płakał :D

To teraz - jakieś dobre muzyczne bezprzewodowe słuchawki do TELEFONU ktoś jest wstanie polecić tak do 250? Rozwalam kabel średnio co miesiąc i już mam po prostu dosyć ;x

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 11:10 
Cytuj  
Mam, polecam:

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 11:11 
Cytuj  
jaki to model?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 11:12 
Cytuj  
Wołałbym nauszne :\

Jak nie znajde to znowu kupie K518 od AKG ;x

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 11:15 
Cytuj  
Mam w samochodzie, potem zobaczę.
Ja nausznych nie chcę bo to słabo wygląda jak jedziesz ;-)
Mimo, że mam podobne do tych Dellowskich wireless.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 11:16 
Cytuj  
:D

Mi akurat są potrzebne tylko do muzyki, mikrofon jest zbędny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 16:14 
Cytuj  
Superlux są najlepsze w tej cenie. Mam ze dwa lata. Nazwa do dupy, dźwięk super, 150 zł
Mam kolegę po szkole muzycznej i dźwięk zachwalal, ze niby jak w tych za 600zl

Ok wygląd też do dupy ale sa naprawdę super.
http://images.morele.net/full/441056_2_f.jpg

Dwa kable i jak wstaniesz z nimi na glowie to sie rozepna


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 16:26 
Cytuj  
ktory model masz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 16:28 
Cytuj  
To są Superlux HD-668 B


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 16:28 
Cytuj  
Taki jak na zdjeciu. Juz nie pamietam dlaczego ale wybieralem dlugo i swiadomie. Tamte chyba bardziej zamkniete sa.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2014, 16:50 
Cytuj  
Opinie są bardzo dobre od dawna, jedna z wielu taiwańskich firm, które osiągnęły poziom koreańki i japoński.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.