mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 08:21 
Cytuj  
No mi brak automapy na n95~~, troszke chujowo:/.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 08:39 
Cytuj  
@ Xanth
Nie ogladam divxow na komorce, ani nie czytam jednak jakos po wpisaniu w google odpowiednich fraz wyskakuja te programy, o dziwo obydwa freeware.

Kazda nawigacja zre baterie na komorce, wiec to nie szok ze po 6h nawigacji telefon jest rozladowany. Czego ci brakuje w Garminie? Ma nawigacje, ma objazdy, ma customowe POI, ma customowe mapy, ma 'komputer pokladowy', podaje polozenie, jedyne czego mi brakuje to podania calosciowej odleglosci do celu.
Ten soft to wg ciebie jest sluszny, nie wiem szczerze mowiac czym sie kierujesz ani co jest wyznacznikiem slusznosci.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 08:46 
Cytuj  
Igo8 jest naprawde bardzo dobre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 08:51 
Cytuj  
no handsfree prawda.
ale w opcjach pokazuje mi bezprzewodowe urzadzenie stereo i zestaw glosnomowiacy przy Bluetooth/Urzadzenia/Dell BH200/Edytuj
na saic3.
skonfigurowalem zgodnie z instrukcja do sluchawek i nie dziala. nie ma audio w przypadku rozmowy.
o tyle dziwne, ze na eriksonie k750i sparowalem i dziala bez problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:19 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Kazda nawigacja zre baterie na komorce, wiec to nie szok ze po 6h nawigacji telefon jest rozladowany.

Kazda nawigacja zre baterie, gdy pracuje. Z Garminem na Symbianie jest tak, ze nawet jak jest wylaczony, to w tle siedzi jego proces i zre baterie, mimo, ze z nawigacji nie korzystasz. Wywal Garmina, to zobaczysz, o ile dluzej bateria bedzie ci trzymac. A czego w nim brakuje? Czytelnej informacji o kolejnym manewrze, informacji o manewrze nastepnym, odleglosci do celu i przewidywanego czasu podrozy. Czyli podstawowych informacji w nawigacji samochodowej. Nie mowiac juz o zarzadzaniu i informowaniu o POI. Dlugo by wymieniac.

Na dzien dzisiejszy korzystam z IGo8 i Garminowi jeszcze duuuuzo brakuje, by choc stanac w poblizu tego softu (nie mowiac juz o Tomtomie, jedynie Automapa moze sie rownac).

Przyzwoity player divxow czy czytnik ebookow podalem jako przyklad braku aplikacji. To, ze jakies sa, to wiadomo, ale do przyzwoitosci im bardzo daleko. Ty myslisz, ze dlaczego wywalilem N95 precz i przesiadlem sie na WM? Wlasnie z powodu braku aplikacji i ciaglego uzerania sie z aplikacjami istniejacymi. W WinMobile mam swiety spokoj, a w aplikacjach moge przebierac jak chce. Nie pasuje mi Igo? Wrzucam Automape, nie pasuje mi CorePlayer, to wrzucam TCPMP, nie pasuje mi Mobipocket, to wrzucam cos innego, za darmo, bez podpisywania aplikacji i kombinowania z certyfikatem. Proste.

Mendol, jaki masz ROM? Bo w starszych ROMach mogl byc taki problem. U mnie te sluchawki smigaja jak zloto (za to maja problem z Win7) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:22 
Cytuj  
SAIC3.
muzyka (z windows playera w omnii) dziala bez problemu, pauza, przewijanie.

za to przy rozmowie no ni huhu nie ma audio.
ale jak mowie, w 'opcjach' pokazuje sie zestaw glosnomowiacy ;-0

na jakim romie u ciebie dzialaja? to zmienie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:35 
Cytuj  
@ Xanth

Mowisz o procesie, ktory wykrywa czy karta zostala wsadzona, juz dawno to wyrzucilem, jak i zapewne wiekszosc ludzi ktorzy korzystaja z Garmina :)
Co to znaczy 'czytelna informacja o manewrze'? Jesli mi glos mowi "za 200m skrec w lewo"; "skrec w lewo", a na ekranie pokazuje gdzie mam skrecic to co jeszcze chcesz? Potrafi tez podac np "skrec lewo a nastepnie w prawo". Owszem tak jak pisalem brakuje podania odleglosci do celu, ale informacja o czasie podrozy jest (podaje przewidywany czas dojazdu - wystarczy sobie odjac jesli ktos chce wiedziec ile bedzie jechal, choc to godzina dojazdu jest imo wazniejsza). Hmm u mnie bezproblemowo ostrzega przed radarami, ktore sa w osobnym pliku POI takze chyba dawno juz nie korzystales z tego programu.

Certyfikaty to niestety bolaczka Symbiana, mam nadzieje ze Nokia w koncu zrezygnuje z tego pomyslu bo i tak ludzie maja sposoby na ominiecie tego problemu. A widzisz mnie wlasnie od WM odrzucilo jego zbyt duze podobienstwo do komputera, ja wole cos blizszego komorce z dodatkowymi funkcjami.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:38 
Cytuj  
Hm, dzialaly i na SAIC3, dzialaja i na SAID1. W opcjach BT klikam i przytrzymuje sluchawki, rozwija sie menu, wybieram "ustaw", na belce pojawia sie ikonka sluchawek. Na dialerze tez. I dziala. Jak na dialerze nie ma ikonki sluchawek, a jest tylko na gornej belce, to znaczy, ze sluchawki pracuja w trybie stereo.

Yog-Sothoth napisał(a):
takze chyba dawno juz nie korzystales z tego programu.

Tu sie zgodze, ostatnio troche korzystalem z Garmina gdy jeszcze mialem N95, czyli dosc dawno. Na Omnii tez na chwile sobie zainstalowalem i odpalilem, ale widzac, ze jest praktycznie identyczny z tym symbianiowym, wywalilem go precz. Mam Igo, mam Automape, spelniaja moje wymagania i wystarczy :)

Yog-Sothoth napisał(a):
A widzisz mnie wlasnie od WM odrzucilo jego zbyt duze podobienstwo do komputera, ja wole cos blizszego komorce z dodatkowymi funkcjami.

Ja jednak wole miec PDA z mozliwoscia telefonowania, niz telefon udajacy PDA :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:54 
Cytuj  
Zalezy co kto woli :) Szczerze ostatnio kusi mnie zeby wymienic tel na cos w stylu E52 z gps jesli sie zgubie na miescie, a do nawigacji kupic osobny modul. Choc nadal przymierzam sie do kupna N97..
Do pracy jako takiej i tak wole kupic netbooka niz meczyc sie na 2,8" ekranie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:58 
Cytuj  
nosz k...
w dialerze pokazuje mi sluchawke, ale nic w nich nie slychac.
zaraz mnie cos trafi..
btw. xanth mlody nie jestes ale sluchawki poleciles naprawde fajne ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 10:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
btw. xanth mlody nie jestes...

Kurna mendzol, bujaj sie, bo medzisz i medzisz ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:00 
Cytuj  
;p

kurwa no. z laptopem dzialaja bez problemu - muzyka, xlite.

w telefonie jak ustawie jako urzadzenie stereo to fajnie slysze wybierane cyferki, menu.
jak ustawie jako zestaw glosnomowiacy to mam w dialerze sluchawki ale zadnego audio.
o co kurwa kamon ;/

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:02 
Cytuj  
Ja na n95 mialem tom tom, teraz nie mam nic i wrocilem do mojego starego mio na ktorym mam Igo 8 i automape nowa. Korzystajac z obu wg mnie lepszy nawet niz automapa na polske jest igo - chyba najlepszy gps soft w tym momencie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:14 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Korzystajac z obu wg mnie lepszy nawet niz automapa na polske jest igo - chyba najlepszy gps soft w tym momencie.

Aktualnie Igo8 ma najlepsze mapy, bo TeleAtlasu. Automapa korzysta z Navteq, ktory ma mapy "troche" mniej dokladne, tak jak Tomtom z mapami 8.x (ostatnia dobra mapa do Tomtoma to 7.25, bo z TA) Z tym, ze w Igo8 sa tez mapy Emapy, od ktorych proponuje trzymac sie jak najdalej, sa bardzo dokladne, ale drogi gruntowe czy osiedlowe sa traktowane na rowni z normalnym, i nie raz sie zdarzy, ze Igo na Emapie poprowadzi cie polami do celu :)
Najbardziej aktualne i dokladne Igo8 na dzien dzisiejszy to 8.3.2.83157 z mapa Polski TA 2008.10.090218.
Igo8 ma jeszcze jedna duza zalete: mapy kazdego kraju ladujemy oddzielnie, soft sam je "skleja" i przelacza.

X.

PS. Mapy do Igo8 http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo8_3.html


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 7 maja 2009, 11:35 przez Xanth, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:19 
Cytuj  
xanth czy w omnii bh same ci sie przelaczaja w zaleznosci od zrodla?
jak muza to stereo a jak przychodzi polaczenie to mono + mikrofon?
wyglada na to, ze u mnie sluchawki sie nie przelaczaja w tryb odbierania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:19 
Cytuj  
e tam smucicie , obejrzalem sobie cala Symetrie na E61 siedzac na kiblu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
xanth czy w omnii bh same ci sie przelaczaja w zaleznosci od zrodla?

Nie. Dlatego nie korzystam z handsfree, szybciej mi sciagnac sluchawki z uszu, niz klikac po ekranie :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:23 
Cytuj  
aha.
u mnie w ogole nie ma 'handsfree' tylko jest zestaw glosnomowiacy.
a sluchawki kupilem do telefonu wlasnie do rozmowy ;p

wyglada jakby sie rozlaczaly zaraz po rozmowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 14:07 
Cytuj  
niektóre znałem niektóre nie.

10 Ways to Increase iPhone 3G's Battery Life

http://www.ocmodshop.com/ocmodshop.aspx?a=1574


_________________
psn

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 10:16 
Cytuj  
A ja juz dawno wylaczylem 3G, ktore uruchamiam gdy potrzebuje czegos, oprocz tego zmniejszylem jasnosc i bateria trzyma przy standardowym uzytkowaniu - czyli zabawa z telefonem + smsy, ponad 5 dni - moj rekord to 5 dni i 17h...
Jezeli zaczne katowac telefon grajac, sluchajac muzyki, ogladajac www - to do 20% spada w jakies 6-7h, czyli rowniez calkiem dobry...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.