mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 19:45 
Cytuj  
Ja kupiłem playa ostatnio. Potrzebowałem prywatnego telefonu. Kupilem sama karte abonament.

Z zasiegiem w wawie jest różnie. Dziś zadzwonila żona do mnie do pracy na playa i mówiła że berdzo cicho mnie słychać. Zadzwonilem drugi raz i bylo okej.
Tydzień temu na ten sam sgs2 z karta ery dzwoniono od lat bez problemu.

Support olej bo wszystko mozesz ustawiac na www i czesc apka playa na androida.

Ck do rozmów jaka cena taka usługa ja jestem zadowolony

Zaden inny prowider nie dal mi 2 godzin i 1 gb internetu szybko a potem nielimitowany za 29 zl i umowa na czas nieokreslony. Do tego sam wybralem fajny numer.

Do tego jesli zrezygnuje za co najmniej 4 miesiące to karta z numerem zamieni się w prepaid


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 gru 2012, 19:50 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 19:49 
Cytuj  
numer i abonament to mniejszy problem.
najwazniejsze zeby zawsze mozna bylo sie dodzwonic/zadzwonic i bez problemu dogadac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 19:51 
Cytuj  
Wyedytowalem troche na gorze.

Ja bym polecal ere. Ja chciałem miec najtaniej i duzo internetu plus fajny numer na lata niekoniecznie juz w play


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:11 
Cytuj  
generalnie mam playa od jakiegos czasu (korzystam z Blackberry wiec i do netu 24h jest podlaczony) i nie ma problemu nigdzie - jak play nie ma zasiegu na swoich nadajnikach to korzysta z nadajnikow Plusa i Orange, wiec na prawde trzeba miec pecha by gdzies zasiegu nie miec. a co do motywow typu "ciotka nie mam zasiegu w kuchni" to chyba w kazdej sieci pojawia sie takie miejsca :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:24 
Cytuj  
No wlasnie z tymi nadajnikami plusa to dziwna sprawa... aktualnie mam plusa, od jakos 8-9 lat, w zeszlym roku chcialem zmienic na Playa bo byla dobra oferta migracji, do tego wlasnie Play mial dzialac bez problemu na nadajnikach plusa, ale gdy kupilem starter by sprawdzic to juz tak rozowo nie bylo. Czesto tracilem sygnal, nie raz nie mialem go w ogole. Moze czesc nadajnikow Plusa po prostu nie akceptuje kart playa, dunno - najlepiej obadac sprawe samemu, oferte maja bardzo fajna, wiec warto sprobowac te kilka zl na starter nie boli przeciez jakos strasznie. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:31 
Cytuj  
nie boli ale nie bede jezdzil po calym miescie i sprawdzal :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:36 
Cytuj  
Jest jak piszesz. Ja naprzyklad jak jadę w Śródmieściu to niby mam neta ale wczytywanie sie zatrzymuje i musze zrobić reload.

Imo to play za dużo skacze po sieci.
Ale cena wynagradza małe problemy.

Wszystko robilem w erze od lat na tej samej trasie i w tym samym biurze od lat i widze roznice. Zreszta mam drugi smartfon w era biznes przy sobie.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 gru 2012, 21:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:37 
Cytuj  
jak napisalem nie chodzi do konca o cene, ale o jakosc glownie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:38 
Cytuj  
Nie bierz playa.
Support maja wciąż ze zrytych wiesniakow.
Era ma dobra pomoc w razie problemów


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:41 
Cytuj  
Też bym nie brał Playa gdyby nie Formuła 4.0.

Może i mają support z dupy (w sumie to nie wiem bo nigdy nie korzystałem, dzwonili do mnie raz i było ok) ale za to T-Mobile obciąga natręctwem oraz kompletnym brakiem poszanowania istniejącego już klienta.

Deshroom napisał(a):
Era ma dobra pomoc w razie problemów


Rofl ta, jedyne co ma dobre to serwis jak Ci coś padnie - dość szybko mnie wyleczyli z BB bo 3 razy oddawałem a w obecnym właśnie padł ekran i już mi się odnosić nie chce, wyjebałem do śmieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:56 
Cytuj  
my chcemy wziac samsungi i szukamy operatora.
musi dzialac zawsze i wszedzie :)
kurwa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 22:46 
Cytuj  
Mnie się właśnie umowa z tmobile kończy i przenoszę się. Net w wawie potrafi działać słabo, oferta dla klienta po paru latach w sieci przypomina propozycję wydymania bez wazeliny. W poprzednich latach brałem same simy bez telefonów, ale tym razem chcę z aparatem. Na razie najciekawiej prezentuje się oferta plusa i play dla przenoszących numer. Minus plusa to trochę małe jak na dzisiejsze standardy pakiety danych, 600mb. Ale powinno mi wystarczyć do codziennego użytkowania.

Abo 85pln, 1200 minut, pakiet 600mb, 3 abo gratis i sgs 3 za 600pln. Oczywiście netto wszystko całkiem spoko jak dla mnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 00:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
my chcemy wziac samsungi i szukamy operatora.
musi dzialac zawsze i wszedzie :)
kurwa :)


Mocno odradzam Ci PLAY , z PLUS nie bedzie problemu z jakoscia uslugi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:37 
Cytuj  
Play za każdą aktywację dowala 50 pln netto. Usługi chujowe, dymanie klienta, wieczne szarpanie. Mam tam pięć numerów biznesowych. Odradzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:47 
Cytuj  
dzieki za info.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:35 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Play za każdą aktywację dowala 50 pln netto. Usługi chujowe, dymanie klienta, wieczne szarpanie. Mam tam pięć numerów biznesowych. Odradzam.
wszystko się zgadza ale jak bierzesz sam sim możesz sprawdzić i zrezygnować. ja mam fajny numer i jak tylko będę miał ich dość to się przeniosę z nim.
od około 5 lat mam era biznes i miałem kiedyś playa w Maroko wciskali mi żebym poszedł do lokalnego operatora bo brak roamingu to wina lokalna, po powrocie do polski okazało się że na ich mapie roamingu nie było Maroko XD
no taki mają support przez telefon.
oczywiście dzwoniłem do nich z era.

na szczęście jest teraz na www ze 100 przycisków włącz wyłącz i można sobie poustawiać przejrzyście wszystkie usługi myszką do tego jest całkiem dobra apka do smartfona pokazujące aktualny stan środków i koszty odbytych rozmów.

50 zł jest okej jeżeli umowa jest na czas nieokreślony i można zrezygnować w 10 dni a zostaje nam numer jako prepaid


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 10:02 
Cytuj  
era to teraz tmobile?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 10:19 
Cytuj  
tak, sorry z przyzwyczajenia napisałem era


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 19:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
my chcemy wziac samsungi i szukamy operatora.
musi dzialac zawsze i wszedzie :)
kurwa :)

w naszej firmie jako że mamy dystrybucje play, wszyscy jedziemy na play, handlowcy w terenie telefony i tablety też i generalnie nie narzekają dzięki roamingowi na dziury w zasięgu, pod tym względem jest ok, obsługa klienta biznesowego musi być i jest lepsza, więc to tez nie problem, a co do cen to już kwestia wynegocjowania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.