mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 15:46 
Cytuj  
Masz pecha Mark. Wszystko Ci pada. Może poszukaj tam lepszego sklepu, bo najwidoczniej w UK niektóre sprzedają jakiś syf i przycinają w chuja. Do tego masz chyba jakieś problemy natury językowej i nie potrafisz się dogadać z hindusem. Jak najbardziej to rozumiem, bo też mam taki problem, ale jako, że mieszkasz już tyle lat w UK to powinieneś się już nauczyć języka i jego wariantów na tyle, by wyłożyć swój problem kawa na ławę w supporcie i traktować hindusa jak świeżo złapanego w sidła bambusa z wybrzeża kości słoniowej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 16:45 
Cytuj  
rotfl, słoma z dziurawych butów tczewiaka znów wylazła :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 17:28 
Cytuj  
Tak marcinku. Jak zwykle wszystkie firmy są złe i wszystkich traktują chujowo. Wszystkim sprzęt się psuje, że omg. A może po prostu nikt cię w tym uk nie lubi i wciskają ci najgorszy bubel powystawowy? LOL
Śmiać mi się chce jak za każdym razem wypłakujesz, że coś ci padło i jeszcze tylko brakuje byś dopisał, że gdyby apple robiło telewizory to problemu by nie było lol.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 17:57 
Cytuj  
tak tczewiak - w sklepach segregują towar - jak wchodzi taki polak (poznają po smutnym wyrazie twarzy, słomianym kapeluszu na głowie, ewentualnie ciepażce (góral) lub wyszywanych spodniach (kaszub)) to taki hindus (bo w UK sami hindusi) zagaduje, a reszta hindusów podmienia towar na ten klasy B - przeznaczony dla Europy Wschodniej.

Pierdolnij ty się człowieku czasami w łeb. Wytrzeźwiej bo nie wierzę, że ktoś na trzeźwo może takie idiotyzmy wypisywać. Debil. Totalny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:05 
Cytuj  
ale odnosnie pecha to tczewiak ma racje marek :)
mi sie 'odpukac' nic nie psuje poczawszy od szczoteczki do zebow a na robocie kuchennym skonczywszy.
i wszystko kupione w ujowych polskich sklepach :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:20 
Cytuj  
odnośnie pecha to sam przyznałem.

O chujowych polskich sklepach to ja ani słowa nie pisałem. ALe przyznaję są chujowe - będąc w Polsce normalnych mandarynek (nie mówiąc o innych owocach bo tych po prostu nie było) nie mogłem kupić..
A z całą resztą to podejrzewam, że jakiś czarny kiedyś go wyruchał, bo takiego pokazu ksenofobii i zacofania to dawno nie widziałem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:58 
Cytuj  
a co to dla ciebie sa normalne mandarynki? :P
moze ja jakies 'nienormalne' kupuje i jeszcze mi do domu dowoza :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 19:11 
Cytuj  
może - nie mam pojęcia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 21:59 
Cytuj  
Marek mysli ze u nas dalej komuna i mandarynki to dostajemy tylko jak mamy wtyki w partii ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 22:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Marek mysli ze u nas dalej komuna i mandarynki to dostajemy tylko jak mamy wtyki w partii ;)

Jak przyjeżdżają dekoratorzy wnętrz z wysp to przywożą w paczkach. On zapomniał dla swojej rodziny i chciał kupić na miejscu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 00:28 
Cytuj  
Aldatha - Europa klasy B - mi udało się kupić owoc mandarynkopodobny i dwa rodzaje bananów: zgniłe i zielone.
Możecie po mnie jechać - przeca wiadomo, że Polska to pępek świata, europejska potęga gospodarcza i rodzime sklepy mają wszystko co najlepsze - a na zgniłym zachodzie zgniłki.

tczewiak - ignore, zbyt wielki potencjał debilizmu w jednym miejscu. Rzęsy mi wypadają od czytania tych idiotyzmów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 01:14 
Cytuj  
Z owocami Mark ma racje, u nas jest kat. B niestety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 01:30 
Cytuj  
No tak nie do końca jak się wie gdzie kupować ;)
Za to mięcho (po za wołowinką) to w Polszy jednak zdecydowanie lepsze od tego co dla plebsu w UK sprzedają. Jak tam jadę to wolę wpierdzielać konserwy niż ichniejsze mięso bez smaku żreć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:33 
Cytuj  
przesadzacie.
wiadomo, jak sie kupuje w promocji w tesco za 2zl to nie ma sie co cudow spodziewac.
ale nawet u mnie mozna bez problemu kupic dobre owoce.
inna sprawa jest ogolne zaopatrzenie naszych sklepow w porownaniu do uk.
tutaj to nawet nie kat.b, mysle, ze w afryce jest wiekszy wybor.


ty tak na serio tczewiak z tym miesem?
chyba nigdy u angielskiego butchera nie byles i dlatego tak pierdolisz.
nie wspomne o tym, ze w uk masz dostepne mieso w dowolnej formie i postaci.
bo u nas schab - to na schabowe tylko i wylacznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:44 
Cytuj  
No u butchera nie ;)
Próbowałem w ichniejszych marketach (bleh totalny) i takich odpowiednikach polskiej gzelli. Może rzeczywiście gdzieś są butcherzy, ale moje wyjazdy to max 2 tygodnie za każdym razem więc żadnego nie znalazłem.
Jednak w porównaniu do tych naszych gzelli to jest tragedia. A w gzelli też masz mięcho w każdej formie. To w czym uk wymiata to ryby. Za to owoce? Kuźwa to jak nawet się komuś chce tylko do marketów chodzić to jest taki piotr&pawel, w którym owoce są w pytę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 09:57 
Cytuj  
no ja tez z reguly jestem dwa tygodnie, ale na wsi :)
i co pare dni jest otwarty rynek wiec przyjezdzaja tymi kamperami przerobionymi na sklepy i sprzedaja wszystko - swieze mieso, ryby, sery, owoce, warzywa.
w markecie tez mozna kupic dobre mieso - o ile pojdziesz do dobrego marketu. niestety u nas w duzych sieciach mieso tez nie nadaje sie do spozycia.

no piotr i pawel daja mocno rade z jakoscia produktow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 19:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
przesadzacie.
wiadomo, jak sie kupuje w promocji w tesco za 2zl to nie ma sie co cudow spodziewac.



a jest wybór? Nie widziałem sklepu w PL, w którym by było kilka rodzajów madarynek do zakupu. Z POŁOWY mandarynki wyplułem ~20 pestek - serio. Śmiałem się do żony, że to jakieś zmodyfikowane genetycznie egzemplarze rozpłodowe :D
A co do wyboru w sklepach to zależy - soków np. jest sporo więcej w PL - w UK są 4 rodzaje na krzyż (no ale tak dobrych jak innocenta w PL chyba nie znajdziesz), ale np. zdrowych rzeczy dla malucha (np. specjalnie preparowane 100% owoców przetwory) nie ma jeszcze w ogóle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 19:57 
Cytuj  
wspomniany piotr & paweł czy każdy lepszy sklep osiedlowy...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 20:49 
Cytuj  
nie przesadzasz marek?
mi sie zajebiscie podoba pomysl z baniakami z mlekiem, sokiem pomaranczowym itd. itp.
serio zeby narzekac na jedzenie w uk, to trzeba byc niezle zjebanym.
chyba, ze w pl ktos sie wychowal na kaszance i nic innego nie zna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 20:53 
Cytuj  
nie narzekam na jedzenie w UK, zresztą w Polsce też nie - skąd taki wniosek?
Jakie baniaki?
Nie, nie przesadzam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.