mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 10:54 
Cytuj  
ja mam one, ogolnie dzwiek jest zajebisty sluchawek chyba raz uzywalem to co moge powiedziec ze jest glosne na sluchawkach ale audiofilem zadnym nie jestem takze o jakosci ci nic nie powiem. ogolnie fonik zajebisty (ino obudowe trzeba dokupic bo tak to jest za cienki dla mnie)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 12:15 
Cytuj  
"nedzny iOS" - lezem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 12:34 
Cytuj  
To słowo doskonale oddaje czym dzisiaj jest iOS w stosunku do Androida pod względem budowy interfejsu i możliwości dostosowania do użytkownika. Mówię to z perspektywy użytkownika ipad air.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 13:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mówię to z perspektywy użytkownika ipad air.


Kupiłeś go tylko po to, żeby hejtować Apple. Na pewno jesteś wysłannikiem Samsunga albo grasz na klawiaturze i myszce.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 13:52 
Cytuj  
Nie da się ukryć, moja opinia nie może być prawdziwa. Wyskoczyłem sobie do Saturna i wziąłem do łapy HTC One i SGS4. Samsung pomimo plastiku zrobił na mnie trochę lepsze wrażenie. To plastik dużo lepszej jakości niż w trójce. Jakby jeszcze DACa wolfsona wpakowali to chyba znów bym im dał szansę. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 18:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To słowo doskonale oddaje czym dzisiaj jest iOS w stosunku do Androida pod względem budowy interfejsu i możliwości dostosowania do użytkownika. Mówię to z perspektywy użytkownika ipad air.


rororrotfl, nie błaźn się już torbuś. Iphony czy ipady sprzedają sie aktualnie tylko z powodu iOS-a (no jeszcze niezawodoność). Bo sprzętowo konkurencja już dawno dogoniła apple. Tylko, nie każdy jest hardwarowym masochistą i nie każdemu chce się jebać z upierdliwym (ale o większej funkcjonalności - bo przeca mp3 jako dzwonek można wrzucić a na iphonie trzeba kliknąć dwa razy więcej) androidem.

Razoth - coś mi się wydaje, że ktoś tu modli się do google. Robocikiem przez plecy raz!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 19:01 
Cytuj  
Niech oni ogarną przede wszystkim ten ekran, bo 4" to było fajne ale 3 lata temu na sgs1 teraz to już słaby żart.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 19:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mówię to z perspektywy użytkownika ipad air.


a ja z perspektywy użytkownika Sony Xperia i Samsunga Galaxy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 19:32 
Cytuj  
Najwiekszy plus po stronie apple to appki... niestety zbyt duzo devsow olewa PlayStore albo robi androidowa wersje na kolanie, bez czesci ficzersow itd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 19:44 
Cytuj  
Na andka jest coraz lepiej chociaż gaifon ma różne fajne exy jak xcom, deus ex itp.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 19:45 
Cytuj  
pod tym względem android już dogonił apple. Nawet zaczynają się wersje HD (tabletowe) pokazywać na androidzie.
Kiedyś sprawdzałem to tak naprawdę 80-90% już jest na andku.
Inna sprawa jak dana apka będzie działać na andku - bo z tym jest różnie - od totalnej odmowy współpracy z danym sprzętem, do bezproblemowego i płynnego działania.

Android to taki PC - system totalnie otwarty, pierdylion konfiguracji, rozdzielczości etc. co powoduje, ze devsi muszą się trochę pogimnastykować z tym systemem. Dlatego iOS w większości przypadków to platforma wiodąca, a android dostaje porta.
Przyczyną jest też popularność danego systemu: teoretycznie android jest dużo dużo bardziej popularny, ale tylko z tego powodu, że oferuje też telefony ze średniej i niskiej półki. Aplikacje iOSowe niezmiennie sprzedają się nawet kilka razy lepiej niż ich androidowskie odpowiedniki. A devsi piszą na tą platformę gdzie widzą kasę. To logiczne.

Niezawodony sprzet z dobrze zoptymalizowanym oprogramowaniem, bezproblematyczny - apple. Sprzęt do bezproblemowego codziennego użytkowania.
Sprzęt otwarty, z możliwością konfiguracji i dostosowania do swoich wymagań (dla mnie to w ogóle nieważne, nawet na PC mam standardowe ustawienia), idealny dla grzebaczy i hardwarowych podniecaczo-napinaczy aka "zobacz jak świtaśnie pogodę sobie ustawiłem z lewej strony godziny, android rulezz!!!1, ohh wait poczekaj bo muszę restartnąć sprzęta akurat sie zawiesił"

Dla mnie smartphone jest jak toster czy pralka. Ma działać i tyle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 07:57 
Cytuj  
^ Mark kto ci sie na konto wbil?:0 chyba swieta ida musze sie z nim zgodzic


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 08:15 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
^ Mark kto ci sie na konto wbil?:0 chyba swieta ida musze sie z nim zgodzic

Wszystko prawda ale równie dobrze można tak porównać pc do konsoli.
Wybieram otwartość PC i radzę sobie z napotkanymi problemami. Nie dla każdego to samo jest dobre.

Nigdy nie kupię tableta Apple bo jest dla mnie za drogi dlatego dla mnie kupowanie aplikacji na androida przypisanych wyłącznie do e-mail a jest lepsze.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 09:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kupowanie aplikacji na androida przypisanych wyłącznie do e-mail a jest lepsze.


duzo w tym prawdy. niestety ja do googla mam przypisana poczte firmowa, kontakty jakies appki ktore uzywam, pozycjnowanie, i jeszcze pare innych rzeczy . najlepsze sa kontakty bo juz nigdy nie bede mial sytuacji ze jak mi fon zginie to ida sie walic. marek zle nie pisze ale zapomnial dodac ze to tylko telefon :) w sensie taka pralka ze dopoki do niej nie bedziesz probowal wgyrwac aplikacji zwiekszajacej wirowania o 10% bedzie dzialac bez zwiechy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 11:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nigdy nie kupię tableta Apple bo jest dla mnie za drogi dlatego dla mnie kupowanie aplikacji na androida przypisanych wyłącznie do e-mail a jest lepsze.


Przecież w Apple zakupione aplikacje też masz przypisane do swojego Apple ID, które jest Twoim emailem :O

Większym problemem, IMHO, w Androidzie niż różne wersje systemów jest piractwo. Kiedyś jeden developer opowiadał o swojej grze, które zresztą była dużym hitem. Sprzedanych 200 sztuk, spiraconych 3000. Więc zapał do tworzenia na platformę spada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 11:46 
Cytuj  
Nie. Autoryzowane jest czy dane urządzenie jest przypisane do danego konta itunes.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 12:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie. Autoryzowane jest czy dane urządzenie jest przypisane do danego konta itunes.


AFAIR to nie, przynajmniej nie przypominam sobie aby mnie prosił o przypisanie danego urządzenia do mojego konta w iTunes gdy instaluje niektóre aplikacje na ajfonie mojej dziewczyny. Loguję się tylko na swoje konto, pobieram aplikację na jej telefon i już, a nie przypominam sobie żebym dodawał jej telefon do mojego konta. Chociaż pamięć na starość już zawodna ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 15:15 
Cytuj  
"You can install paid apps on 5 Device, if those device are all using the same iTunes account. Per 5 device you will only have to pay once for the app."

Jeżeli dalej tak jest to sprawdza gdzie instaluje i z jakiego konta, powyżej 5 nie pozwoli (czyli autoryzuje też urządzenie)

Nie wiem jak wygląda sprawa de-autoryzacji starych lub zgubionych telefonów.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 15:34 
Cytuj  
Ach, o to chodzi. To tak, ale wynika to bardziej z licencji na oprogramowanie, które w sumie i tak jest dość liberalne. Pewnie sporo devsów nie jest zadowolona, że jedna sprzedaż daje 5 stanowisk. Deautoryzacja jest prosta. Robi się ją z poziomu swojego konta w iTunes (jest lista wszystkich urządzeń skojarzonych z danym ID).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 15:46 
Cytuj  
No spoko. Po prostu google robi to prościej. Pomijam że kupując apkę masz świadomość że będziesz mógł jej używać na różnym sprzęcie, a nie tylko sprzęcie Apple nawet jeżeli na Apple wszystko chodzi lepiej.

Potwierdzam natomiast że część gier jest np okrojona o multiplayer w stosunku do iphone. Nie potwierdzam natomiast ograniczeń dostępności lub słabszej jakości aplikacji innych niż gier (kupiłem masę aplikacji które nie są grami - słownik, pogoda, playery muzyki i filmów itp)


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.