mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:24 
Cytuj  
Cm posiada czystego androida bez żadnych nakładek graficznych (tak jak w nexusach) i to nova jest jego klonem z poszerzoną funkcjonalnością. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 15:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Cm posiada czystego androida bez żadnych nakładek graficznych (tak jak w nexusach) i to nova jest jego klonem z poszerzoną funkcjonalnością. ;>
a no widzisz :P nie wiedziałem, ale cieszę się że własnie tego launchera używam od ponad roku :wink:
na starym HTC mam cm starsze i tak jest coś do nova niepodobnego.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 16:49 
Cytuj  
Może być rom z modowanym androidem i mieć już dodany jakiś inny launcher albo po prostu na starszym systemie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 10:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja ponieważ kończę przygodę z sgs2 wgrałem wczoraj cm 10.2 czyli taki ala jb 4.3.

trwało 15 minut, wszystko działa nie wiem czy jest szybszy, ale działa ładnie. ciekawe jest to że launcher cm to praktycznie zubożony nova launcher który kupiłem wcześniej wiec i tak go zainstalowałem na cm. wygląda identycznie, ale np nie ma przewijania dolnego paska (w nova launcher ten dolny pasek można przewijać niezależnie od ekranów czyli na dole mieć kilka ekranów po np. 4 ikony.)

polecam
https://play.google.com/store/apps/deta ... rime&hl=pl


Ja chyba zaryzykuje i zainstaluje 11.02 ;) - co prawda wersja nightly ale ponoć bardzo stabilna. Obym tylko nic nie zjebał ;P bo zaraz rootuje phon'ea w pracy bo mam chwile a w domu jakoś przez eve czasu nie mogę znaleźć.

W sumie to musze o CM jeszcze poczytać - ciekawe czy uda się uzyskać szybkośc nexusa jeśli chodzi o klikanie :P.

Ogólnie to jedną z lepszych opcji wydaje się możliwość ustalania na ile Mhz ma chodzić procek, bo jak gram w biedną graficznie grę to nie potrzebuje 100% proca a tak na prawdę to jest w sumie główny pożeracz bateri prócz ekranu... Dodatkowo wywalenie procesów i może jakieś inne tweaki i będzie spoko.

Pytanie do zoorientowanych - są jakieś fajne theme takie jak np były w Cydii dla Iphone'a? Chodzi mi o jakieś fajne motywy, animowane unlocki etc albo ogólnie całe gotowy ciekawe motywy do phone'a, żeby nie wyglądał tak biednie ;)? Lubię graficzne bajery i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 11:30 
Cytuj  
jest sale. mi się nie podoba ale bajer jest

Next Launcher 3D Shell
http://www.app-sales.net/sale.php?id=3618


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 13:02 
Cytuj  
Root zrobiony bez problemu ale czas brak na dalsze zabawy. Jutro kupię titanium backup i będę kombinował dalej.

Pytanie czym najlepiej zrobić tzw nandroid backup?? Bo sam titanium backup chyba tego nie umożliwia o ile dobrze wyczytałem. Dobrze by było aby nie kupować kolejnej aplikacji specjalnie do tego celu :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 13:07 
Cytuj  
Najlepiej chyba wprost z CWM w ktorym po prostu wybierasz backup i zgrywa ci wszystko do pliku na telefonie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 13:18 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Najlepiej chyba wprost z CWM w ktorym po prostu wybierasz backup i zgrywa ci wszystko do pliku na telefonie.

własnie próbowałem wczoraj mam full wersję i wydaje mi się że nie działa może z 4.3

wybieram backup do sd, robi reboot, odpala się cwm bootloader i czeka na karte SD, czeka 20 sek i timeout, moge zrobić reboot.

oczywiście zarówno na internal sd jak i na external sd to samo i robi sobie foldery na backup (wiec dostęp jest). odpuściłem to ... nie chce mi się szukać przyczyny (wersja najnowsza bo kupiłem ostatnio)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 13:25 
Cytuj  
Są chyba jeszcze inne aplikacje do nandroid backupu ale to będę szukał może wieczorem bo jednak backup musi być...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 13:26 
Cytuj  
nie wiem po co, mi wystarcza backup aplikacji. ale okej


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 14:06 
Cytuj  
Hmm w sumie to sam nie wiem :D. Po prostu nie jestem pewien czy w razie W mogę wgrać czysty stockowy brandowany rom od t-mobile. Na chłopski rozum to może by zrobić jakieś recovery z wipe ale nie wiem czy to działa na andku jeśli ma się custom rom wgrany jakikolwiek.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 14:13 
Cytuj  
okej


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 14:16 
Cytuj  
daj znać zaboleq jak przystosujesz telefon do bezproblemowego i wygodnego użytkowania... Ciekawy jestem ile to zajmuje :)
3 tydzien już leci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 11:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
daj znać zaboleq jak przystosujesz telefon do bezproblemowego i wygodnego użytkowania... Ciekawy jestem ile to zajmuje :)
3 tydzien już leci.



Mark słabe to było :).
Zastanowiłem się i w sumie większości bajerów nie potrzebuje - przynajmniej na tą chwilę. To czego nie miałem w ipku tutaj mam od razu. Nie narzekam na performance bo telefon służy mi głównie do neta/muzyki i oczywiście dzwonienia/pisania smsów. Gry jak odpalam to chodzą ok - nie odczuwam zmulenia telefonu na tą chwilę.

Jedyne co zrobiłem to zrootowałem - dla zasady w sumie i dla instalowania niektórych apek. Zajeło mi to może 10 minut max. Nie testowałem jeszcze innego launchera bo sekunda szybciej jak ma mi się dialer odpalać to jak dla mnie szkoda zachodu na tą chwilę.

Jeśli będę wgrywał customowy ROM to raczej tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda i co dokładnie daje + dla zabawy bo jednak lubiłem grzebać w swoim IP ale tam to było raczej z musu a tutaj po prostu widzę ogrom możliwości.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 11:56 
Cytuj  
najgorsze jest jak zakupisz telefon z androidem i musisz w/w rzeczy robić by fonik działał przyzwoicie, co przy samsungach jest bardzo częste, więc wtedy faktycznie lepiej kupić ajfona lub może nokie na win8, ewentualnie htc nadal ma dobrze zrobionego androida, wtedy włączasz i zapominasz


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 23:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
...musisz w/w rzeczy robić by fonik działał przyzwoicie...
Bullshit. Mam teraz trzeci telefon z andrutem i żadnego z nich nie rootowałem. Jak ktoś się za dużo A.Słodowego w dzieciństwie naoglądał to rootowanie jest dla niego, ale na pewno nie jest wymagane aby telefon działał przyzwoicie a wręcz czasami daje odwrotne efekty.
Zgodzę się że większość wczesnych konstrukcji z zielonym robotem cierpiało na hardware z dupy i w porównaniu do iphone to żal dupę ściskał, no ale stara dobra zasada mówi że za cenę czinkoczento to się ferrari nie dostanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 01:04 
Cytuj  
cytujesz co chcesz, a nie czytasz ze zrozumieniem całości ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 09:17 
Cytuj  
Venan napisał(a):
no ale stara dobra zasada mówi że za cenę czinkoczento to się ferrari nie dostanie.


tylko, ze roznicy w cenie nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 09:33 
Cytuj  
hue hue:)

Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 09:46 
Cytuj  
Piszpan - musiałbyś poczytać sobie trochę o polityce google. Niestety jeżeli kiedyś wizja świata z Orwella miałaby się spełnić to stawiałbym Google na miejscu wielkiego brata. Oni inwigilację wynieśli na następny poziom w porównaniu do całej reszty konkurencji, przy okazji monopolizując kolejne rynki. Apple przy google w tym temacie to malutki szaraczek przy wielkim psisku.
Niestety społeczeństwo jest za głupie by to zauważyć - zresztą google już w tym momencie ma świetne techniki socjotechniczne w garści by tym sobie sterować. Zbieranie danych przez wszystkie urządzenia na androidzie to żadna nowość, nawet firmy trzecie zdołały się do tego procederu podpiąć...
Na serio używanie telefonu na androidzie, który w porównaniu z applowskim sprzętem jest dziurawy jak sito i narzekanie, ze apple zbiera nasze dane zapominając o google, które robi dokładnie to samo, tylko w nieporównywalnie większym zakresie, od dawna, i na wszystkie możliwe sposoby (wyszukiwarka, maile, smsy, mapy, etc. etc.) to totalna ignorancja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.