mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:24 
Cytuj  
Nie wiem już mark czy jesteś po prostu głupi czy niepełnosprytny. Jakie kilkadziesiąt procent? Skąd masz takie dane? Czarnuch z marketu Ci tak powiedział?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 15:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Głupi jesteś Mark. Oceniasz Vertex4 na podstawie starszych wersji Agility3, Vertex3, w których wystarczyło wgrać nowszy firmware. Dyskusja z Tobą mija się z celem. Używam Agility3 już 2 lata i prafrazując klasyka - ZA PIE RDA LA!
W cholerę moich znajomych oraz klientów ma w swoich komputerach Vertex2, Vertex3 i Agility3 - zero problemów.
Skoro wśród 15 dysków było 0 awarii to mogę założyć, że statystycznie zjebanych było mniej niż 7%. Natomiast Vertex4 kontynuował nazewnictwo, ale to całkowicie nowa konstrukcja. Nie interesują mnie opinie na amazonie od wyspecjalizowanych dekoratorów wnętrz tylko opinia osób, które rzeczywiście z tych dysków korzystały, a nie dostały od nygusa spod lady trefny model żeby modli udowadniać swoje racje... Ziew.


Sam sobie odpowiedz sobie na pytanie czy warto polecac sprzet o zawodnosci idacej w dziesiatki procentow. Wtedy zrozumiesz kto tu robi z siebie glupka.

http://uk.hardware.info/reviews/4178/ha ... conclusion

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 18:02 
Cytuj  
Wyszło im że wystarczy na 198 lat?
Nie mam czasu tego całego czytać.


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Wyszło im że wystarczy na 198 lat?
Nie mam czasu tego całego czytać.

Konkluzja jest jedna, dyski ssd nie są wcale awaryjne, były bo miały zjebane sterowniki.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:37 
Cytuj  
mi program ssdlife pokazuje że mój ssd działa 3600 godzin non stop ( prawie 5 miesięcy) a mam go rok, przy takim wykorzystaniu pokazał mi że będzie działał do 2023
dodam że nie kombinowałem z przenoszeniem żadnych plików wymiany czy tam innych katalogów i używam go jak zwykłe hd.
Co za tym idzie że prędzej wyjdą jakieś nowe wypasione dyski niż ten się wyczerpie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie wiem już mark czy jesteś po prostu głupi czy niepełnosprytny. Jakie kilkadziesiąt procent? Skąd masz takie dane? Czarnuch z marketu Ci tak powiedział?


tczewiak jesteś idiotą, zachwalając chiński chłam. Zachowujesz się trochę jak Zbychu na targu: "kupił ja, mnie działa i chuj":

components return rate:

- Intel 0.45% (against 1.73%)
- Samsung 0.48% (N/A)
- Corsair 1.05% (against 2.93%)
- Crucial 1.11% (against 0.82%)
- OCZ 5.02% (against 7.03%)

OCZ 10x bardziej zawodny niż Intel i 5x bardziej zawodony niż Corsair.

A kilkadziesiąt procent masz tutaj:
- 40.00% for the OCZ Petrol 64 GB
- 39.42% for the OCZ Petrol 128 GB
- 30.85% for the OCZ Octane 128 GB SATA II
- 29.46% for the OCZ Octane 64 GB SATA II
- 9.73% for the OCZ Vertex 2 120 GB 3.5"
- 9.59% for the OCZ Vertex 2 120 GB
- 6.73% for the OCZ Vertex 2 60 GB
- 5.43% for the OCZ Agility 3 240 GB
- 5.12% for the OCZ Vertex Plus 128 GB
cytat:
The conclusion is obvious: Avoid OCZ like the plague.

do dupy z takim sprzętem i takimi radami tczewiaku...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 07:38 
Cytuj  
Musiałeś aż fałszować liczby, aby udowadniać swoją rację. I to z wpisu dostępnego na forach, bo artykuł jako fachowy nie istnieje. Generalnie jesteś idiotą mark i wypierdalaj na bambus, bo nie chce mi się z tobą dyskutować o czymś, o czym jak zwykle nie masz pojęcia. Zajmij się farbami.

Oryginalny link: http://forums.storagereview.com/index.p ... urn-rates/

W serii 3 (agility i vertex) wystarczyło firmware zmienić, w serii 4 problemów nie stwierdzono i zdobyła w chuj nagród. Ale oczywiście specjalista od machania pędzlem wie lepiej :) :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 07:48 
Cytuj  
1. zadnych liczb nie falszowalem - to jest copy & paste. Nie klam tczewiaku broniac jakiejs chujowej chinskiej firmy:
http://www.behardware.com/articles/881- ... tes-7.html

2. specjalista od machania pedzlem >> "specjalista" od internetowych blogow, specjalista w cudzyslowie bo nawet na tym sie pieknie potrafiles wylozyc.

Daj znac jak htmlowskie znaczniki juz zdolasz opanowac, porobisz mi troche podstron do mojego sklepiku. Bez obaw - template jest gotowy, dasz rade :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 08:14 
Cytuj  
No czyli zapomniałeś zacytować najważniejszego:
Cytuj:
The most popular ranges, namely the Vertex 3s and Agility 3s, do relatively well with returns of 1.51% and 2.03% respectively.

Nie wspomniałeś też, że to hurtownie zwracają stare modele dysków. Czyli nie, że 40% petroli się spierdzieliło, a 40% petroli się nie sprzedało lub spierdzieliło. To robi sporą różnicę.
Także wsadź sobie w dupę tą statystykę.

Specjalistą od blogów nie jestem, a z html rady sobie nie dam - od htmli są inni - na przykład twój brat. Pędzlem natomiast machać nie muszę i pracę w swoim zawodzie znalazłem bez problemu. Obiecuję wyjechać w ciągu 5 lat do UK, aby udowodnić swoją rację, a potem jadę tam, gdzie eurokołchoz nie sięga :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 06:32 
Cytuj  
Tak bardzo próbujesz udowodnić, że OCZ jest najlepsiejsze że robisz z siebie idiotę.
Mało mnie obchodzi, ze najnowszy model z najnowszym firmware jebie się mniej - to mniej to cały czas 3-4x więcej niż Intel, który kosztuje raptem 10-20% więcej i w tej cenie daje 5 lat gwarancji. Dziękuję i do widzenia, za takie fanbojskie kretyńskie porady na zasadzie "ja mam, mi działa, więc polecam każdemu, bez wzgledu na wszystko".
Proszę tczewiak zaczynałeś od znaczników html-a i na tym skończysz.. reszta to marzenia i pierdolenia bez sensu, ile to w przyszłości będziesz zarabiał. Przyszłość jest teraz. Wolę machać pędzlem za porządne pieniążki, niż garbić się przed kompem za kilkadziesiąt złotych dziennie tak jak pseudoprogramisci z niższej półki, skrypterzy bo nigdy nie byli na tyle inteligentni by nauczyć się prawdziwego j. programowania, których umiejętności są identyczne ze średnio rozgarniętym gimnazjalistą ogłaszającym się na zleceniaprzeznet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 09:06 
Cytuj  
Nikt nie próbuje udowadniać, że OCZ jest najlepsze tylko, że jak zwykle pleciesz bzdury :)
Intel ma już 3 lata gwarancji, a nie 5 - ojej. 5 miał na modele 5xx, na 3xx zawsze były 3 lata. Ojej.
Awaryjność intel, szajsung i ocz mają obecnie na bardzo zbliżonym poziomie. Ojej.
Problemem był sandforce, a nie ocz i problemy dotyczyły wszystkich dysków opartych o te kontrolery. Ojej.
Nie zaczynałem od html, a od ASM, AMOS i E, potem C. Ojej.

Także mareczku czy tam marcinku - skończ w końcu pierdolić i zajmij się czymś na czym się znasz. Siejesz propagandę urażonego nygusa, która nie pokrywa się z rzeczywistością.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 19:52 
Cytuj  
udowodniłem ci tczewiaku, ze nawet biorąc pod uwagę najnowsze wersje to OCZ jest 3-4 razy bardziej zawodony niż taki Intel czy Samsung. Do tego dochodzi support, do tego dochodzi gwarancja, nawet 3-letnia intela jest cały czas 3-krotnie dłuższa niż 1-roczna OCZ.
Po drugie nie rozumiem dlaczego rościsz sobie jakiekolwiek prawa do tego, ze wiesz więcej na temat dysków SSD. Bo piszesz PHP-owskie skrypty? bo z bólem dupska skończyłeś informatykę na prywatnej uczelni w Radomiu? Nie rozśmieszaj mnie...

Podpis:
były student elektroniki jednej z najbardziej renomowanych uczelni w tym smutnym jak pizda kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 03:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
udowodniłem ci tczewiaku, ze nawet biorąc pod uwagę najnowsze wersje to OCZ jest 3-4 razy bardziej zawodony niż taki Intel czy Samsung.

Absolutnie nic nie udowodniłeś. Ojej.

Cytuj:
Do tego dochodzi support, do tego dochodzi gwarancja, nawet 3-letnia intela jest cały czas 3-krotnie dłuższa niż 1-roczna OCZ.

Ja na swoje dyski OCZ mam 3 lata gwarancji. Moi klienci też. Ojej.

Cytuj:
Po drugie nie rozumiem dlaczego rościsz sobie jakiekolwiek prawa do tego, ze wiesz więcej na temat dysków SSD.

Pewnie dlatego, że więcej ich używam. Ojej.

Cytuj:
bo z bólem dupska skończyłeś informatykę na prywatnej uczelni w Radomiu?

Bez bólu, na politechnice w Gdańsku. Ojej.

Cytuj:
Podpis:
były student elektroniki jednej z najbardziej renomowanych uczelni w tym smutnym jak pizda kraju.

Nie masz się czym popisywać. Serio. Jak chcesz być "autorytetem" to może najpierw jakąś ukończ? Chociaż bez doktoratu to również gówno w dzisiejszych czasach znaczy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2013, 09:34 
Cytuj  
Dajcie sobie po ryju gdzieś pod lądynem lub czczewem i po kłopocie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 01:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
...nawet 3-letnia intela jest cały czas 3-krotnie dłuższa niż 1-roczna OCZ.

Vertex3 - 3 lata gwarancji, Vertex4 - 5 lat gwarancji.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 10:27 
Cytuj  
Co po SSD jak kabel (prawdopodobnie) zawodzi :-)

https://www.dropbox.com/s/ayezuo64sjglk ... .22.22.jpg

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 22:35 
Cytuj  
Czy mając na SSD jedynie system wpłynie to jakoś na pracę programów i gier na HDD? Np przez szybszy dostęp do dynamicznych bibliotek, sterowników, DXa itp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 22:53 
Cytuj  
Nie zauważysz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 08:43 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie zauważysz.


No proszę Cię... samo uruchamianie systemu ~14 sekund i dynamika działania jest zdecydowanie zauważalna.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 08:47 
Cytuj  
Chyba nie zrozumiałeś pytania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 565 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.