mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 21:57 
Cytuj  
plastikowe baniaki :)

i zawsze jak ide kupic mandarynki od sprawdzonych handlarzy - to wiem co kupuje.
i oni tez wiedza co maja mi sprzedac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 09:53 
Cytuj  
Jak ktos jest zbyt leniwy zeby poszukac dobrego sprzedawce owocow czy miesa to jego problem :)
tym bardziej jak ktos ma rodzine to wypadaloby dawac dziecku produkty dobrej jakosci a nie syf z marketow

nie trzeba miec ojca piekarza zeby znalezc dobre pieczywo

jak mi dzieciaki czasem mowia co jedza w domu to sie za glowe lapie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 10:39 
Cytuj  
hehe.
opowiadaj opowiadaj :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 11:05 
Cytuj  
do piekarni mam aktualnie jakies 5m od wyjscia z domu :D

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 12:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
odnośnie pecha to sam przyznałem.

O chujowych polskich sklepach to ja ani słowa nie pisałem. ALe przyznaję są chujowe - będąc w Polsce normalnych mandarynek (nie mówiąc o innych owocach bo tych po prostu nie było) nie mogłem kupić..
A z całą resztą to podejrzewam, że jakiś czarny kiedyś go wyruchał, bo takiego pokazu ksenofobii i zacofania to dawno nie widziałem ;)

O jedzeniu to się lepiej nie wypowaiadaj, bo wyspiarskie zarcie to najgorsze gatunkowo ścierwo, tylko stany mogą się z nimi ścigać w tej kwestii. Nie mówie, że w Pl ejst lepiej, może nawet w wielu kwestiach gorzej, ale to głównie dlatego, że ludzie myslą, że żarcie z lidla jest super jakości, za niską cenę zaczynając od wędlin a kończąc na tych winach za 7zł :DDDD Kochanie kupiłem nam fajne bordo z lidla za 7zł :DDDDDD I szyneczke za 10zł z kilograma, prawdziwa kurwa okazja, mówie Ci!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 12:51 
Cytuj  
proponowalbym, abys o jedzieniu, jednak TY sie nie wypowiadal, bo nie masz zielonego pojecia o 'zarciu' na wyspach.
ludzie mysla i kupuja to co dobre. bez wzgledu na marke.
na szczescie niewielu takich pojebow jak ty, tutaj zostalo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 12:57 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
O jedzeniu to się lepiej nie wypowaiadaj, bo wyspiarskie zarcie to najgorsze gatunkowo ścierwo, tylko stany mogą się z nimi ścigać w tej kwestii. Nie mówie, że w Pl ejst lepiej, może nawet w wielu kwestiach gorzej, ale to głównie dlatego, że ludzie myslą, że żarcie z lidla jest super jakości, za niską cenę zaczynając od wędlin a kończąc na tych winach za 7zł :DDDD Kochanie kupiłem nam fajne bordo z lidla za 7zł :DDDDDD I szyneczke za 10zł z kilograma, prawdziwa kurwa okazja, mówie Ci!



sam sobie zaprzeczasz.
Nie pijam win z lidla, z polskich wedlin to ja jadam ostatnio jedynie kabanosy tarczynskiego ;)
Osobiscie smiem twierdzic, ze z jakoscia zarcia w UK wcale nie jest tak tragiczna jak piszesz, a nawet czasami duzo-duzo lepiej niz w PL (patrz wspomniane owoce).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 13:02 
Cytuj  
jeszcze tak dodam jakby ktos kiedys byl w ladku:
najlepsze kebaby - wood green - 3 kebabownia idac od metra (chociaz wszystkie sa ok). Porownywalem z kebabem w Turcji i sharma w Egipcie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 17:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe.
opowiadaj opowiadaj :)


ulubione danie : pizza i happy meal z mcdonalds , lenistwo niektorych rodzicow jest przerazajace
a pozniej maja zapasione dziecko ktore bedzie mialo powazne problemy zdrowotne

na szczescie w przedszkolu dostaja normalne jedzenie ,atestowane przez UE

dzieci w wieku 3-6 lat sa do bolu szczere i powiedza wszystko co sie dzieje u nich w domu , z detalami
niejeden rodzic ktory jest przeswiadczony o swojej zajebistosci by sie mocno zdziwil , niestety :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 19:08 
Cytuj  
Tak wracając do tematu:
TV po włączeniu raczy mnie reklamą - na 1/3-1/5 ekranu na dole - przez jakieś ~5s. W sumie dopiero zauważyłem, że to reklama (a nie jakiś komunikat TV) - jestem kurwa wniebowzięty z tego powodu.

A całkiem niedawno postanowiłem, że wszystkie BD z reklamami na początku, które nie dają się "skipnąć" będę odsyłał z powrotem i reklamował z tego powodu. Zapłaciłem - chcę pełny produkt bez żadnych marketingowych upierdliwych dodatków.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 09:47 
Cytuj  
Sa jakieś bd bez reklam?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 08:52 
Cytuj  
Chyba lepszym wyborem byl by ten telly:
http://www.hotukdeals.com/deals/sharp-l ... 2#comments

chociaz teraz to pewnie juz troche za pozno bo czytalem ze juz kupiles

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:22 
Cytuj  
Anyway - 3D to zbędny bajer. Owszem pograć czy obejrzeć film można - ale niestety oglądanie obrazu 3d przez ~2h to jest jednak męczarnia dla moich oczu... A przez kilka minut w salonie było OK - niespodzianka.
Smart to żałość nad żałościami - kuźwa jak to działa to jest porażka - testowane na dwóch sprzętach Panasonic na 30Mb i Samsung na 50Mb w Polsce - przeglądarka potrafi się uruchamiać nawet kilkanaście minut. Nie wiem czy jest ktokolwiek na świecie kto z tego cuda korzysta.

Gdybym kupował teraz skupiłbym się tylko i wyłącznie na dwóch rzeczach:
1. wielkość - 47 jest stanowczo za mały, szczególnie jak wcześniej używało się 37', celowałbym w 55+
2. jakość obrazu 2D bo z tego korzystam w 99.5%.

I jakie szajsowe bateryjkowe okularki daje panasonic gratis to jest masakra - dokupiłem dwie pary normalnych sprzętów na ebay-u...

Ravushimo - nie ma, ale większość reklam da się skipnąć, co bardziej upierdliwych nie da.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 00:04 
Cytuj  
Zmieniam zdanie co do 3d - kwestia filmu. Właśnie obejrzałem sobie Life of Pi w okularkach - było zajebiście :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 10:06 
Cytuj  
zalezy od filmu

na niektórych 3D jest bardzo dobrze zrobione


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 10:26 
Cytuj  
właśnie sobie zassałem 2 nowe w nocy (avangers, najnowsze transformersy), w 2D przysypiałem na nich, w 3D powinienem dać radę. Zresztą mam nadzieję, że dyskomfort okularkowy też w tym pomoże ;)

Mam tylko problem z napisami - Obraz 3d ze sticka wygląda tak, że mam dwa obrazy obok siebie (lewy, prawy), klikam 3D na pilocie i działa, jednak napisy zaczynają się tak jakby pod "prawym" obrazem czyli w 70-80% szerokości ekranu i zawijają się z lewej strony. Nie da się z tego korzystać, przynajmniej w tym filmie którym miałem.

Dzisiaj też odgrzebuję stare przenośne HDD-ki - ten mój shitowy memory stick przy większym bitrate (bardziej dynamiczne sceny) przycinał -porażka.


Ostatnio edytowano 13 mar 2013, 10:31 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 10:28 
Cytuj  
polecam Ci bajki , lepiej wyglądają niż filmy z real aktorami

Merida waleczna na 51 calach w 3d rozkurwia bardzo mocno :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 12:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zalezy od filmu

na niektórych 3D jest bardzo dobrze zrobione


generalnie, to oczy zawsze bolą jak się coś dłużej ogląda od mrugania okularów


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 00:31 
Cytuj  
Da się w ogóle odpalić film w 3D bezpośrednio z komputera (HDMI)?
Nie chce mi się bawić w przegrywanie i podpinanie sticków/HDD do TV...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 16:16 
Cytuj  
pewnie że się da , ja tak oglądam


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.