mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 08:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Tez slyszalem ze te Motorole sa swietne ale nie widzialem ich w ofercie naszych operatorow chyba ze cos sie ostatnio zmienilo

Bez sensu brać od operatora telefon za 700zł. A po tyle weźmiesz ze sklepowej półki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 09:30 
Cytuj  
Mnie po półtora roku wypadło "h" w tylnym napisie htc. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 10:25 
Cytuj  
Huragan, u operatorów jest zmowa odnośnie oferty fonów, nie wychodzą spoza grupy pewnych marek i cen, kup nówkę z przedłużenia umowy na allegro to co chcesz, a nie przepłacaj w salonie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 10:31 
Cytuj  
nie wiem czy się coś zmieniło, ale ostatnio (rok, dwa late temu) w ogóle nie opłacało się brać niczego w abonament. Dużo lepiej się wychodziło na zakupie nowego telefonu plus wzięciu od operatora jakiejś oferty sim only.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:32 
Cytuj  
Teraz w ogóle abonamenty to jakaś porażka.
Ja za 240zł rocznie mam 80GB internetu w orange na kartę (kumuluje się po każdym doładowaniu), te 240zł do wykorzystania na dzwonienie do dziwek i dilerów i i tak mi hajs zostaje na koncie.
Podobna oferta na abo... od 50zł/mc u operatorów czyli ponad 2x drożej. I to przy abo bez telefonu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 31 gru 2015, 11:39 przez kamilus, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:36 
Cytuj  
Ja abonament biorę tylko dlatego że w pakiecie z resztą usług w orange, inaczej olać to, nawet pracowniczy abo w play nie jest opłacalny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:40 
Cytuj  
Bo numeru z abonamentu o ile dobrze pamiętam nie można przenieść do dealu 'na kartę', a tylko do innego abonamentu. Ludzie nie chcą zmieniać numeru po 8 czy 10 latach posiadaniu go.

Złowili lata temu miliony osób na atrakcyjny telefon do abonametu, a teraz realizują zyski i sobie wesoło doją.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:42 
Cytuj  
sula napisał(a):
Bo numeru z abonamentu o ile dobrze pamiętam nie można przenieść do dealu 'na kartę', a tylko do innego abonamentu. Ludzie nie chcą zmieniać numeru po 8 czy 10 latach posiadaniu go.

Złowili lata temu miliony osób na atrakcyjny telefon do abonametu, a teraz realizują zyski i sobie wesoło doją.

Oczywiście, że można.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:44 
Cytuj  
Aha to widzisz czegoś się nowego dowiedziałem. W takim razie skoro abonament chujowy czemu sobie nie przenieść numery na deal pre-paid i z głowy?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:45 
Cytuj  
I w tej chwili dobry plan ma/mial Virgin jezeli chodzi o cena/internet/darmowe rozmowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 13:02 
Cytuj  
Można przenosić ponieważ numer jest twoją własnością, co innego jeśli zakupisz starter, który w regulaminie ma zastrzeżenie że nie można przenieść do innej oferty lub innego operatora, nie wiem czy to czasem ze względu na łamanie praw konsumenckich nie było zaskarżone ale chyba ominęli prawo jakoś.
Dlatego obecnie zmniejsza się oferta wysortowanych fajnych numerów na allegro.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 13:49 
Cytuj  
embe, ktory starter teraz warto kupic? z opcja przedluzania co miesiac, bez abonamentu?
smsy/rozmowy jak najwiecej, internet ze 2gb.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 14:55 
Cytuj  
http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 15:05 
Cytuj  
Może ktoś cos ponarzekać na Plus ? Przenoszę się za chwilę z Play do Plus. Oferta podobna a mam dość słabego internetu na wakacjach (Roaming krajowy Play ma niski priorytet na "obcych" nadajnikach w dużych skupiskach ludzi - kurort) Jakby ktoś chciał coś poczytać http://nadajnikilipsk.xaa.pl/?p=937

jakieś wady czy na co zwrócić uwagę? biorę w lutym abonament za około 50 zł bez ograniczeń, bez telefonu.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 15:23 
Cytuj  
Ja rok temu zmieniłem z play na plus i powiem tak różnicy w necie w wawie nie odczujesz za to gdzieś dalej np na działce to już była kolosalna różnica. Możesz się upewnić tylko czy na pewno masz i stacjonarne dodane w tej ofercie mi chcieli wcisnąć bez mimo że oferta nazywała się bez limitów czy jakoś tak. No i dla mnie szokiem było po przejściu z play jak strasznie dużo syfu dodają typu dzwonki na czekanie jakieś horoskopy inne bzdury które sam musisz dezaktywować bo inaczej po jakimś czasie dolicza ci do abonamentu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 15:46 
Cytuj  
Dzięki. Z działką to wiem bo doszło do tego że udostępniam sobie neta służbowym Plusem zamiast siedzieć na Play Plus. fajnie że to potwierdzasz. To podstawowy powód przejścia.

W Play jest tak samo z tymi syfami tylko Play ma takie UI na WWW że nie trzeba z nimi gadać tylko się haczyki przestawia na www. Ma to Plus?

W Play trzeba uważać bo dodali rabat za zgodę na kontakt marketingowy, jak chcesz wyłączyć to dodatkowo 5 zł miesięcznie. (wcześniej mieli rabat tylko za terminową płatność i FV elektroniczną)

O stacjonarnych pamiętam, uważam na to.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 15:47 
Cytuj  
Mendol, zerknij na to
https://mobilevikings.pl/pl/offer/nolim ... wwod8K8Kmg
to jest sieć Play-a


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 15:55 
Cytuj  
https://virginmobile.pl/oferta/bezlimitu - Play + T-Mobile - brat ma i jest zadowolony. Ja tam dalej w Orznij siedze bo chce miec paypasa w telefonie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 16:01 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
https://virginmobile.pl/oferta/bezlimitu - Play + T-Mobile - brat ma i jest zadowolony. Ja tam dalej w Orznij siedze bo chce miec paypasa w telefonie.
Gdybym miał 100% pewności że mój telefon akurat jest zgodny to by też mnie kusiło NFC.

Btw kartę naklejkę zwróciłem do mbanku, działa w co 5 terminalu bo ma nowoczesny chip...


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 16:18 
Cytuj  
Część rzeczy mają z poziomu strony do włączania/wyłączania, ale właśnie z tym horoskopem i czymś jeszcze to musiałem wysyłać sms'a na nr podany w umowie żeby to wyłączyć, pewnie w jakimś poradniku na stronie też go podają ale to takie wciskanie klientowi na siłę usług o których by nigdy nie pomyślał żeby wziąć za darmo, a co dopiero płacić :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.