mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 20:28 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Dana napisał(a):
Co za różnica, czy uszy odpadają z bólu po 30 min z powodu kiepskiej jakości dźwięku czy kiepskiej ergonomii wykonania :)
przesadzasz, dzwiek gier nie jest tak dobry. moze jestem przygłuchy ale nie słysze różnicy w grach miedzy słuchawkami za 50 i 500 zł

jednak te za 50 zł bardziej męczą uszy i są mniej wygodne
może twoje, w moim przypadku philipsy były wygodniejsze od sennheiserów ale były na kablu i nie moglem palić na balkonie i słuchac czy juz wołają tanka - juz nie pale od ponad roku ale taki był powód zakupienia bezprzewodowych a te były jedyne na akumulator, wow rajdy w 2005 Molten Core.
ale i tak mam wrażenie że znowu się przypierdalasz do kwot :wink: zgryźliwy jesteś jabyś był starszy odemnie :lol:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 21:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Varenthin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Dana napisał(a):
Co za różnica, czy uszy odpadają z bólu po 30 min z powodu kiepskiej jakości dźwięku czy kiepskiej ergonomii wykonania :)
przesadzasz, dzwiek gier nie jest tak dobry. moze jestem przygłuchy ale nie słysze różnicy w grach miedzy słuchawkami za 50 i 500 zł

jednak te za 50 zł bardziej męczą uszy i są mniej wygodne
może twoje, w moim przypadku philipsy były wygodniejsze od sennheiserów ale były na kablu i nie moglem palić na balkonie i słuchac czy juz wołają tanka - juz nie pale od ponad roku ale taki był powód zakupienia bezprzewodowych a te były jedyne na akumulator, wow rajdy w 2005 Molten Core.
ale i tak mam wrażenie że znowu się przypierdalasz do kwot :wink: zgryźliwy jesteś jabyś był starszy odemnie :lol:

nigdzie się nie przypierdalam do ciebie, po prostu mam inne zdanie, po to jest forum


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 11:07 
Cytuj  
sluchalem obu modeli k66 i shp2700 i jakos nie zauwazylem specjalnej roznicy, z tego co wyczytalem to philipsy sa dosc czesto polecanymi sluchawkami ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:17 
Cytuj  
Cytuj:
jednak te za 50 zł bardziej męczą uszy i są mniej wygodne


Cytuj:
nigdzie się nie przypierdalam do ciebie, po prostu mam inne zdanie, po to jest forum


Varenthin nie pierdol głupot.
nie miałeś ani tych philipsów za 50 zł ani tych sennisherów za 500 zł
nie slysze róznicy pomiedzy nimi a wygodniejsze sa te za 50 zł.

wiec nie wciskaj mi tępej głupoty i przestan sie przypieralać do pisania o cenach powyżej 100zł


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wiec nie wciskaj mi tępej głupoty i przestan sie przypieralać do pisania o cenach powyżej 100zł


Twoja paranoja zaczyna sie robic zalosna. Najpierw sam zajebales chwalac sie w kazdym topicu kazdym nowym zakupem a teraz nie dajesz ludziom pisac swoich opinii.

Skoncz juz.... albo wyjdz.
Bo to zaczyna sie robic zalosne ze kazdy sprzetowy topic na tym forum obraca sie wokol twojego sprzetu przy czym chuja sie znasz tak szczerze mowiac. :-)

PS. mozesz wkleic kota.


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:40 
Cytuj  
highlander - chcialem w miare sensowne sluchawki. jako ze nie jestem melomanem poradzilem sie kogos kto "slyszy". w tej grupie cenowej akg wyszly najlepiej, a nie chcialem wydawac na sluchawki 500zl skoro uzywam ich przez max pare godzin w tygodniu.
niech beda polecane i philipsy tylko po co twoj komentarz? :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 16:14 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Cytuj:
jednak te za 50 zł bardziej męczą uszy i są mniej wygodne


Cytuj:
nigdzie się nie przypierdalam do ciebie, po prostu mam inne zdanie, po to jest forum


Varenthin nie pierdol głupot.
nie miałeś ani tych philipsów za 50 zł ani tych sennisherów za 500 zł
nie slysze róznicy pomiedzy nimi a wygodniejsze sa te za 50 zł.

wiec nie wciskaj mi tępej głupoty i przestan sie przypieralać do pisania o cenach powyżej 100zł

/care

chyba wpadłeś w kryzys wieku średniego, a forum służy Ci do połechtania swego ego, wracaj do WoW czy do jednej ze 100 innych gier w które teraz grasz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 16:27 
Cytuj  
abey napisał(a):
niech beda polecane i philipsy tylko po co twoj komentarz? :-)

bo moge :P ja tylko pisze, ze ja "nie slysze" roznicy, pewnie nie mam tak wyczulonego ucha ;) no i chyba mam wieksze uszy niz Ty ;d gusta i gusciki, to mialem na mysli. A skoro nie slyszalem roznicy z tegoz wzgledu odrzucielm np drozsze sluchawki. A polecane to wyczytalem na forach co sie ludzie na tym znaja, z tego co widzialem ;)

a po co Twój? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 19:00 
Cytuj  
Jesli gra obluguje eax 4 i ktos nie slyszy roznicy miedzy sluchawkami za 50 i senhaiserami za nawet 100+ to pewnie ma nedzny sluch, co nie znaczy, ze klamie. hehe Co nie zmienia faktu, ze do grania tanie konstrukcje dobrych firm dadza zadowalajacy dzwiek i liczy sie glownie wygoda.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
i mikrofonu (za 20 zl) osobno.

za 10zl :D

Ja mam senheisery za 3 stowy po prawie dwoch latach pekla nie wiem jak to sie nazywa obudowa?;p (wada modelu lub mam za szeroka glowe;d) gwarancja dozywotnia - wymienione na nowki sztuki. Co lepsze po kolejnym poltora roku znowu to samo, tylko ze teraz pewnie je sprzedam, bo jednak nie sa odpowiednie. Mnie za bardzo sciskaja:(
W kazdym razie taka gwarancja rox!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 17:12 
Cytuj  
Czy ktoś ma te słuchawki i może się na ich temat wypowiedzieć? Potrzebuje mp3 do biegania/roweru ale z wypas dzwiękiem, co by się odizolować trochę od cywilizacji :).

Obrazek

http://pl.europe.creative.com/products/ ... duct=14702

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 17:30 
Cytuj  
Zależy też z jakim odtwarzaczem mają grać te słuchawki.
recenzja tychże słuchawek
http://forum.mp3store.pl/index.php?show ... =0&start=0

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 21:20 
Cytuj  
tu masz jeszcze jedną reckę tych słuchawek
http://pclab.pl/art23944.html


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 21:57 
Cytuj  
haha a zaczynałem się martwić, że Sobowi coś się stało i już w sprzęt nie inwestuje :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 22:05 
Cytuj  
apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) ciekaw jestem kto pierwszy wyskoczy z pytaniem o auto/mieszkanie ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 22:18 
Cytuj  
To są słuchawki, które wsadza się jeszcze głębiej do uszu, niż takie zwykłe, małe? Jeśli tak, nie jest to przypadkiem niezdrowe? :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 22:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Czy ktoś ma te słuchawki i może się na ich temat wypowiedzieć? Potrzebuje mp3 do biegania/roweru ale z wypas dzwiękiem, co by się odizolować trochę od cywilizacji :).


Creative? :/

Lepiej cos np. z tej listy:
http://www.headphone.com/guide/by-headp ... itor-type/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 22:51 
Cytuj  
a ja coś takiego podrzucam, muzyka z opaski idzie wprost do czaszki :P
http://www.dowumi.com/eng_product/html/ ... egoryid=17


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 23:27 
Cytuj  
Keii napisał(a):
To są słuchawki, które wsadza się jeszcze głębiej do uszu, niż takie zwykłe, małe? Jeśli tak, nie jest to przypadkiem niezdrowe? :P

no właśnie nie wiem jak to dokładnie jest,ale spotkałem się z wieloma opiniami, iż nawet jest to bardziej zdrowe,ze względu na to, iż muzyka na takich słuchawkach jest odtwarzana relatywnie ciszej, więc powoduje mniejsze uszkodzenia słuchu. inną rzeczą jest problem częstego, długotrwałego odcięcia od szumów i innych dźwięków z otoczenia - to na pewno nie wpływa "dobrze" na organizm, który jest do nich przyzwyczajony.

Mac napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Czy ktoś ma te słuchawki i może się na ich temat wypowiedzieć? Potrzebuje mp3 do biegania/roweru ale z wypas dzwiękiem, co by się odizolować trochę od cywilizacji :).


Creative? :/

Lepiej cos np. z tej listy:
http://www.headphone.com/guide/by-headp ... itor-type/

ładna reklama Shure'a, w ciemno stawiam, że dźwięk na nich jest na serio zajebisty - Shure ma rewelacyjnej jakości sprzęt do odtwarzania i nagrywania audio (moja dziewczyna sprowadza sobie mikrofon tej firmy z USA) - jeśli myślicie o kupowaniu ich sprzętu radzę rozejrzeć się za granicą - nie wiem czy to wina dystrybutora w Polsce, wysokich ceł itd, ale bardzo drogo wszystko wypada u nas (mikrofon kosztujący u nas ok 2500zł w USA jest do kupienia już za ok 1200).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 06:37 
Cytuj  
osobiscie uzywam caly czas sluchawe kanalowych sony, ktore dodali mi do komorki (w810i) calkiem zajebiste jak na sluchawki dodawane do komorki ;P ale powoli sie zuzywaja, aktualnie mam na celowniku:

http://sklep.rms.pl/index.php?p492,sluc ... -555-hd555


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.