mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 11:05 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
To są systemy bez żadnej ważnej zawartości, także luzik. Co ważniejsze jest odpowiednio chronione.

I thx, sprawdzę/

No to lastpass. Za darmo w chmurze za pomocą dodatku do firefox. Będziesz miał spokój


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 11:26 
Cytuj  
dashlane wyglada ok i co jakis czas jest promocja na roczny abonament.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 15:20 
Cytuj  
Lastpass spoko, właśnie się przerzucam. Thx :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 15:50 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Lastpass spoko, właśnie się przerzucam. Thx :>

No ale gdybyś chciał prywatnie kiedyś to pamietaj o 1password. Dość drogi jednorazowo i sync oparty np o dropbox.

Laspass trzyma te hasła u siebie nie wiadomo w jakiej postaci w chmurze dlatego zmieniłem.
1password ma widoczny w Dropbox zaszyfrowany kontener (może też być używany lokalnie bez sync.

Lastpass do Twoich celów jest super bo można zapamiętać hasło lastpassa na stałe, 1password wymaga każdorazowo zalogowania ze względu na security nie ma opcji remember password do kontenera z hasłami


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 15:55 
Cytuj  
A co powiecie o tym wbudowanym w chrome smartpassword czy jakoś tak, jest to bezpieczne ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 16:04 
Cytuj  
@Desh, dla mnie styknie. Wygoda jest nawet bardziej ważna od bezpieczeństwa. Co do bardziej istotnych rzeczy i tak mam autoryzacje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 09:24 
Cytuj  
A to jeszcze jedno - poleci ktoś jakiś uchwyt samochodowy? ;p
Czy to w sumie nie będzie żadnej różnicy czy wezmę coś za 15zł, czy coś za 100?

Bo po wpisaniu tego na allegro mózg wybucha od importu z aliexpress.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 09:29 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A to jeszcze jedno - poleci ktoś jakiś uchwyt samochodowy? ;p
Czy to w sumie nie będzie żadnej różnicy czy wezmę coś za 15zł, czy coś za 100?

Bo po wpisaniu tego na allegro mózg wybucha od importu z aliexpress.


Za 15 zl, jak ci nie nie bedzie odpowiadal to wyjebiesz do smieci i kupisz inny za 15 zł. I tak 70 zl jestes do przodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 10:18 
Cytuj  
Ja uważam że nie warto kupować za 15 zł. Chyba nie ma nic gorszego niż odpdajacy uchwyt z telefonem podczas jazdy...

Mam dwa Samsunga takie po 70 zł, działają już kilka lat. Dobre miękkie uchwyty i mocn przyssawka.

Jest tez taki talerzyk z klejem 3m w zestawie że można przykleić go gdzieś i do tego przyssawke.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 11:14 
Cytuj  
Tiomor, a ten uchwyt to ma być do czego? Nawigacja/telefon z przodu czy taki uchwyt na tablet dla dzieci/pasażerów z tyłu? Jak to pierwsze to MM/Saturn i wybierasz ale i tak po pewnym czasie przyssawka puszcza ;)

Jak to drugie to sprawdź lepiej okładki/etui - one często mają na jednej ze stron taką zakładkę, że możesz wsunąć luźną stronę w kieszeń fotela kierowcy lub przedniego pasażera. Dzięki tej zakładce tablet siedzi stabilnie, a nic z fotela nie odstaje i nie sterczy - jak coś ci wyskoczy na drogę i będziesz musiał gwałtownie depnąć hamulec to bez strachu, że dziecko ci twarzą na jakieś plastikowe "wąsy" poleci.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 11:19 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):

Jak to drugie to sprawdź lepiej okładki/etui - one często mają na jednej ze stron taką zakładkę, że możesz wsunąć luźną stronę w kieszeń fotela kierowcy lub przedniego pasażera. Dzięki tej zakładce tablet siedzi stabilnie, a nic z fotela nie odstaje i nie sterczy - jak coś ci wyskoczy na drogę i będziesz musiał gwałtownie depnąć hamulec to bez strachu, że dziecko ci twarzą na jakieś plastikowe "wąsy" poleci.


Co najwyżej pies mi poleci :P

Ale chodziło mi o uchwyt na telefon do walniecia gdzies przy szybie. Dobra, kupiłem coś "renomowanej i znanej firmy" za 4 dyszki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 11:22 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
yabaddi napisał(a):

Jak to drugie to sprawdź lepiej okładki/etui - one często mają na jednej ze stron taką zakładkę, że możesz wsunąć luźną stronę w kieszeń fotela kierowcy lub przedniego pasażera. Dzięki tej zakładce tablet siedzi stabilnie, a nic z fotela nie odstaje i nie sterczy - jak coś ci wyskoczy na drogę i będziesz musiał gwałtownie depnąć hamulec to bez strachu, że dziecko ci twarzą na jakieś plastikowe "wąsy" poleci.


Co najwyżej pies mi poleci :P


Psa też żal :)


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2017, 22:59 
Cytuj  
Jakiego klineta torrent polecacie? Kiedyś preferował uTorrent jednak teraz to gówno. Używam qbittorrent niestety crashuje co chwilę...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2017, 23:04 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jakiego klineta torrent polecacie? Kiedyś preferował uTorrent jednak teraz to gówno. Używam qbittorrent niestety crashuje co chwilę...

Tixati. Najlepszy.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 00:09 
Cytuj  
Najlepszy bo to klient torrenta a nie multitool do wszystkiego, niektorym sie pojebalo ostro przy rozwijaniu swoich appek. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 18:33 
Cytuj  
Desh - weź mnie oświeć jak ustawić tego schedulera w Tixati. Bo ustawiłem, ale po włączeniu kompa i tak automatycznie wszystko startuje, mimo, że powinno zacząć ściągać o północy i zastować o 7 rano.
Please :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2017, 18:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Desh - weź mnie oświeć jak ustawić tego schedulera w Tixati. Bo ustawiłem, ale po włączeniu kompa i tak automatycznie wszystko startuje, mimo, że powinno zacząć ściągać o północy i zastować o 7 rano.
Please :)

Przepraszam ale nie mam pojęcia. Wciskam magnet link, odznaczam jakieś śmieci obok filmu i startuje. Ściąga się zwykle w 30 - 60 minut i tyle.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2017, 06:47 
Cytuj  
no scheduler jest niestety zjebany. Tixati rozbija to zadaniowo - jeżeli ustawisz transfer od 12am do 6rano - to masz rozbite na dwa zadania: 12am - start, 6am - stop. Włączysz kompa o 5.30 rano - nic nie startuje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2017, 08:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no scheduler jest niestety zjebany. Tixati rozbija to zadaniowo - jeżeli ustawisz transfer od 12am do 6rano - to masz rozbite na dwa zadania: 12am - start, 6am - stop. Włączysz kompa o 5.30 rano - nic nie startuje...

Opowiadasz z takim przejęciem jakbyś po internet wdzwaniał się do TP SA :)

Może po prostu włącz komputer o 5.30 i wystartuje bo zobaczy prąd? Kompletnie nie rozumiem problemu.

Każdy scheduler tak działa, ewentualnie ma opcje uruchamiania pominietych zadań.

Wydaje mi się że myślisz scheduler start stop z schedulerem limitu połączenia który działa stale w przedziale godzin.

To jest PC

Widzę że w tixati jest opcja Task Missed Between Sessions. Domyślnie Prompt ale można wybrać Run...


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2017, 08:17 
Cytuj  
Dla mnie scheduler jest ważny bo nie lubię jak coś mi się wpierdala z transferem podczas gdy sobie oglądam netflix-a. Już pomijając fakt, że zjebane limitowane łącza w UK działają tak, że jak masz spory transfer przez godzinę to ci potem "za karę" przycina transfer.
Już pomijam fakt, że jak wrzucam nowego torrenta to automatycznie startuje zamiast korzystać z schedulera. Ten z utorrenta działał idealnie, tego nie potrafię ustawić.
"to jest PC" - dzięki, myślałem, że ipad.


Ostatnio edytowano 25 maja 2017, 08:20 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.