mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2008, 13:37 
Cytuj  
HuntKey należy raczej do magicznej grupy 'zasilaczy markowych' więc powinien trzymać dobry poziom.

@embe
Co z tego ze ciągnie? Zasilacz to nie tylko waty, ale tez sprawność, stabilność linii, natezenie prądu na poszczególnych liniac etc. Mow sobie co chcesz, nie wierze że zasilka za 70pln jest w stanie pod wzgledem tych parametrow dorownac takiemu taganowi, enermaxowi czy antecowi. No i na koniec, widziałeś kiedyś jaka jest różnica pomiędzy awarią kompa na taganie a na np modecomie? Ja widziałem. W przypadku tagana spalił się tylko zasilacz. Przy MC poleciała płyta, pamięci, karta graficzna i... myszka.

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2008, 14:01 
Cytuj  
mialem modecoma (na starszym troszke kompie) i potwierdzam w czasie awarii z pradem poleciala plyta dysk i sam zasilacz:(
modecom ogolnie syf...lepiej dolozyc kilkadziesiat zlotych i kupic chociazby tagana

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2008, 15:53 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
mialem modecoma (na starszym troszke kompie) i potwierdzam w czasie awarii z pradem poleciala plyta dysk i sam zasilacz:(
modecom ogolnie syf...lepiej dolozyc kilkadziesiat zlotych i kupic chociazby tagana


To chyba był Modecom, z serii Feel :P Modecomy, z serii MC(np. taki http://zenfist.pl/modecom-mc350atx-20-pfc-p-208.html)
trzymają o niebo lepszy poziom :wink:


_________________
Fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2008, 16:18 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Co z tego ze ciągnie? Zasilacz to nie tylko waty, ale tez sprawność, stabilność linii, natezenie prądu na poszczególnych liniac etc. Mow sobie co chcesz, nie wierze że zasilka za 70pln jest w stanie pod wzgledem tych parametrow dorownac takiemu taganowi, enermaxowi czy antecowi. No i na koniec, widziałeś kiedyś jaka jest różnica pomiędzy awarią kompa na taganie a na np modecomie? Ja widziałem. W przypadku tagana spalił się tylko zasilacz. Przy MC poleciała płyta, pamięci, karta graficzna i... myszka.

pozdrawiam


Oczywiscie ze dobry zasilacz to podstawa, to kupujemy na bardzo dlugo bo nawet zmiana standartow zasilania to ewentualnie jakies przejsciowki tylko, a zasilacz nadal pozostaje i warto wydac nawet 200zl.

Co do tego fortrona za 69zl to bez obaw, jest to taki malo doceniany rodzynek i w wielu testach byl w czolowce i bil na leb cena/jakosc, ale to bylo conajmniej rok temu, teraz te zasilacze poza dobra jakoscia i duzym zapasem amperow na 12v nie oferuje juz nic, wiec jest to tylko dobre rozwiazanie do tanich kompow jakie tu sie czesto podaje bo szkoda ladowac 200zl w zasilacz jak kupujemy plyte z prockiem za 300zl :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2008, 16:27 
Cytuj  
Przeczysz sam sobie.

Najpierw radzisz kupic zasilacz, ktory z zalozenia ma wystarczyc na bardzo dlugo, a potem odradzasz dla krotkotrwalej konfiguracji.

wtfux

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 08:49 
Cytuj  
To prawda dobry zasilacz to podstawa ja sam mam tagana 420 ze 2 lata i jak działał na początku tak działa teraz i dźwiga : płyta główna Asus Commando, proc. c2duo 2.4, 3 hdd i jedna nagrywarka dvd-rom, grafika geforce 8800 gts 512 mb ram i kilka rzeczy podłączonych pod usb - wszystko chodzi pięknie i stabilnie bez żadnych zawieszek :)


_________________
no more wow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 13:21 
Cytuj  
Poszukiwałbym zestawu zasilacz+procek+płyta+4G DDR2 oczywiście EKO, tyle, że interesuje mnie najbardziej procek z rodziny 7*, chyba 7200 byłby ok. Sugestie mile widziane, aaa, do procka oczywiście należało by doliczyć oddzielnie chłodzenie bo raczej nie zostawię niekręconego c2d.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 13:29 
Cytuj  
jak chłodzenie to polecam Scythe Ninja albo thelmake cena w granicach 100 - 200 zł. Zasilacz jeśli dobra firma to Tagan , płyta Asus p5k lub p5q podstawowe modele chyba że masz kasę to sugeruje te w cenie 500 - 600 zł i do tego dobierz sobie procek :) a ram to patrioty 2 x 2 gb :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 30 lip 2008, 13:38 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 13:34 
Cytuj  
Tylko prosiłbym o odpowiedz na moje pytanie. Chodziło mi o wersję EKO == możliwości/cena zmierzające do nieskończoności przy zachowaniu c2d z serii 7*


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 13:39 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Tylko prosiłbym o odpowiedz na moje pytanie. Chodziło mi o wersję EKO == możliwości/cena zmierzające do nieskończoności przy zachowaniu c2d z serii 7*


do jakiej kwoty chcesz się wyrobić ??

ps - http://www.pcprojekt.pl sprawdź ceny i spróbuj znaleźć lub targować się do podobnych u siebie w mieście :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 13:46 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Poszukiwałbym zestawu zasilacz+procek+płyta+4G DDR2 oczywiście EKO, tyle, że interesuje mnie najbardziej procek z rodziny 7*, chyba 7200 byłby ok. Sugestie mile widziane, aaa, do procka oczywiście należało by doliczyć oddzielnie chłodzenie bo raczej nie zostawię niekręconego c2d.


Co do zasilacza to trudno polecic, ja mam tego w/w fortrona jako wlasnie eko, procek jesli 7xxx to kupuj najlepsza na rynku plyte pod wzgledem wydajnosc/cena czyli gigabyte na P31, pamieci masz duzy wybor i sam znajdziesz spokojnie, chlodzenie kup arctica tego za ~50zl i masz cisze, wydajnosc i eko :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 751 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.