mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 22:01 
Cytuj  
Kupiłem tydzień temu Creative Aurvana pod zena.

Powiem tak. Mam na biurku headphones creative'a które przy aurvanie mogą possać.

Tu macie oficjalnego linka http://pl.europe.creative.com/products/ ... duct=14702

Obrazek

I teraz coś ode mnie.

Creative, czyli bajerów od cholery. Pudełeczko, czyściciel do silikonu itd. 10/10
Wysokie tony takie, że jak je podłączyłem do kompa to musiałem zjechać o 3 poziomy (miałem 6) bo nie szło słuchać, tak niesamowicie brzmi wysoki ton.
Bas - bas jest, ale nie za mocny. Powiedziałbym idealny. Przestery się pojawiają jak mam equalizer w winampie włączony + audigy, wtedy bass nie wyrabia, ale to całkiem normalne chyba.
Po wsadzeniu ich do ucha, nie słyszymy otoczenia, tylko muzyka i własny oddech.
Brakuje pokrętła głośności na kabelku, ale można przywyknąc kosztem niesamowitego dzwięku.

Podsumowując. Jeżeli ktoś chcę porządnie wyjebane słuchawki do mp3, bez wachania je polecam, nie pożałujecie. Ba, dodam jeszcze że są zajebiście wygodne i siedzę w nich non stop przed kompem. Wolę na nich słuchać muze niż w 5.1, więc naprawdę macie przykład że są zajebiste. Niestety, cena jest trochę chora, ale ja nie żałuję. Poraz kolejny się nie zawiodłem na creative.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 07:45 
Cytuj  
Czy ktoś może polecić jakiś konkretny model słuchawek z "obsługą" 5.1 i innych "przestrzennych" ustrojstw ?

Zainteresował mnie model Creatvie HG-2300d - ktoś go używa ? warto ?

Musi być możliwość podłączenia "dekodera" optykiem, dobrze by było gdyby już zarówno "dekoder" jak i kabelek był w pudełku.

Nie jestem audiofilem, także bardziej zależy mi na "jako-takiej" przestrzenności niż uber jakości stereo.

Jeżeli będą bezprzewodowe to w sumie OK, pod warunkiem, że nie będą szumieć trzeszczeć itp (zasięg używania - raczej nie dalej niż 4-5m/to samo pomieszczenie gdzie stacja)

Cena: do około 1000zl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 07:58 
Cytuj  
ja kupilem creativy fatality i ok, dzwiek jest, mikrofon b. dobry.
ale po 2h uszy odpadaja, glowa rowniez.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 08:03 
Cytuj  
Aha, zapomniałem dodać, że słuchawki nie będą używane z PC (chodzi o podpięcie do PS3), nie potrzebuję też mikrofonu. Także podpięcie przez kartę muzyczną odpada jedynie dekoder.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 08:44 
Cytuj  
Nie znam sie na sluchawkach 5.1, wiec nie doradze modelu. Jezeli jednak zamierzasz podpiac je do PS3 do zostaw polowe kasy w kieszeni bo nie uslyszysz roznicy. Sluchawki za 500PLN do PS3 to i tak bedzie rzucanie perel przed wieprze.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 18:46 
Cytuj  
może Aurvana Live? bardzo dobre słuchawki w bardzo przystępnej cenie

tutaj masz ładną recenzję z forum audiofilskiego
http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=29409


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 00:06 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
może Aurvana Live? bardzo dobre słuchawki w bardzo przystępnej cenie

tutaj masz ładną recenzję z forum audiofilskiego
http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=29409


mp3store i audiofilskie forum aheahehaehahehaheaheahehahe you made my day, omfg.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 00:08 
Cytuj  
akurat trafiłem na interesujący mnie topic - niestety podczas urlopu na saharze dostał mi się piasek do słuchawek apple'a, ktore otrzymalem z moim ipodem video i rozgladam sie teraz za czyms nowym, co by bardzo fajnie brzmialo,bo buczenie i skrzeczenie lewej sluchawki przy niektorych dziwiekach mnie totalnie rozpierdala.

w sumie to te Aruvy mnie przekonaly (szczegolnie recenzja wklejona przez Varenthina, z ktorej niewiele zrozumialem) ;D

ale tu sie pojawia moje glowne pytanie - jak to jest z takimi sluchawkami dousznymi? (w sensie takim,ze wklada sie je gleboko do ucha) - do tej pory nigdy takich nie mialem i nie znam (a przynajmniej nie mam pod reka) nikogo, kto moglby mi dac posluchac na czyms takim muzyki, a w sklepie raczej sluchawek nie daja sobie wkladac do uszu(czy jednak daja?). nie chcialbym pasc ofiara nagonki i hype na jakis sprzet, a potem sie wkurzac jakims dyskomfortem, ktory moge odczuwac, bo "cos mi w uchu siedzi".
sa one raczej zrobione tak,ze sie wogole ich nie czuje i po prostu "gra muzyka", czy trzeba sie przyzwyczaic do tego(jak np. niektorzy sie musza przyzwyczaic do tego,ze maja zegarek albo obraczke)? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 07:09 
Cytuj  
Zdecydowałem się na troszkę inne rozwiązanie. Narazie kupilem słuchawki AKG k141 i podpiąłem bezpośrednio pod TV. Docelowo pójdą pod jakiś ampli, ale póki co i tak różnica pomiędzy "bzykaczami z TV" a słuchawkami jest ogromna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 07:26 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Zdecydowałem się na troszkę inne rozwiązanie. Narazie kupilem słuchawki AKG k141 i podpiąłem bezpośrednio pod TV. Docelowo pójdą pod jakiś ampli, ale póki co i tak różnica pomiędzy "bzykaczami z TV" a słuchawkami jest ogromna.

Posiadam ten sam model sluchawek. Z tv graja poprawnie, dobrze z mojego budzetowego stereo cambridge audio. Natomiast mialem ich okazje sluchac z cd denona dcd 1500 i wypierdalaja z butow. :> Przed zakupem sluchalem na prawde sporo modeli i w tej cenie imo najlepszy zakup. Liniowy, studyjny dzwiek. Tak wychwalane Aurvany na tym denonku nawet nie podskoczyly tym AKG. Z tym, ze to sluchawki do odsluchu stereo. Jak chcesz na tym grac to jednak lepiej bylo wziac jakis efekciarski model z podbitym basem np. Aurvany(zostaje ci 200 w kieszeni) czy Senki 555.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 08:08 
Cytuj  
Hmmm, nie jestem jakimś ogromnym miłośnikiem basu rozpierdalającego bębenki, i ten w AKG zupełnie mi wystarcza (troszkę podciągnąłem na TV).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 08:11 
Cytuj  
No bo te sluchawki bas maja ok, ale przy sluchaniu muzyki. Przy graniu moze go czasem brakowac, a pisales o sluchawkach do PS3. Nie musial bys sie bawic korektorem.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 16:47 
Cytuj  
jak to jest z takimi sluchawkami dousznymi?

Lepiej izoluja dzwieki z zewnatrz niz zwykle pchelki i znacznie mocniej wplywaja na pogorszenie sluchu. Nie spodziewaj sie ubar bassow. Jesli mialbym wybor sluchawki douszne lub sluchawki dookolauszne, to nawet bym sie nie zastanawial... Chociaz Aurvany nie wygladaja na specjalnie wygodne z uwagi na cienka warstwe gabki na palaku i budowe zamknieta w polaczeniu z pseudo skora.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 17:01 
Cytuj  
Przy Aurvanach Live uszy dość mocno się grzeją i co jakiś czas trzeba zrobić parę sekund przerwy. A co do ogólnej wygody to nie narzekam a jakość dźwięku świetna.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:41 
Cytuj  
To ja odswieze temat - poszukuje sluchawek pelnousznych do grania z mikrofonem( jakos nie jestem fanem mikrofonu na biurku czy wpinanego w koszulke). Cena do 300zl

Ktos ma jakies pomysly?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:47 
Cytuj  
KOSS.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
KOSS.


super... tylko znajdz mi Koss duze z mikrofonem...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:58 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
KOSS.


super... tylko znajdz mi Koss duze z mikrofonem...

http://allegro.pl/item482952203_koss_hq ... zysta.html
Nie musisz dziekowac.

Ja bym wolal porzadne sluchawki bez mikrofonu, ale co kto lubi :P.
O i http://allegro.pl/item486702603_koss_sb ... otnia.html


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:19 
Cytuj  
Sluchawki bez mikrofonu w cenie tych z mikrofonem >>>>> te z mikrofonem. A za 300 mozna by w tej chwili nabawic sie Sennheiserkow HD555 chyba nawet. Ale jak sie uprzesz, to najlepiej byloby przyjrzec sie tym sluchawkom do gier typu SteelSound, IceMat. Od bardziej znanych firm to wlasnie KOSS, Sennheiser PC150/151 i chyba Beyerdynamic cos mial. Sa tez jakies nowe drozsze Senn, ale jak ostatnio sprawdzalem, to kosztowaly 2x wiecej niz zamierzasz wydac.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 12:37 
Cytuj  
thx both, przejrze, mialem juz kiedys SENN z micro, byly fajne, choc za male nauszniki mialy , dopoki nie stanalem na nich, to dzialaly super :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.