mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 23:48 
Cytuj  
Ze co?
Leborg nie gadaj bzdur lepiej. Jak masz normalny ram i obok kosc z dualem to bedzie dzialac normalnie i WTEDY to nie sa identyczne kosci.
Lepiej przeczytaj se chlopie na czym polega dual channel.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 00:50 
Cytuj  
ok :) wlasnie obszedlem spalony chip albo co tam innego bylo :P na plytce :lol:

tylko pytanko czy jak kupie plytke obslugujaca dual channel i procesor Athlon 64 3000 + to jak dodam nastepne 512 DDRAM to czy to zadziala :/ jako dual ram

bo mi w sklepie gadaja ze to pic na wode :/ ale na goglach wyczytalem ze to naprawde dziala :)

Ma ktos z Was doswiadczenie z taka konfiguracja ?????????

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 01:16 
Cytuj  
Nie zadziala, moj kuzyn pracuje w hurtowni i praktycznie testuje all i zalatwia mi sprzet i powiem ci ze naprawde dual channel dziala TYLKO i najlepiej jak sa kosci dualowe. Najlepiej jeszcze miec GeIL bo one same w sobie maja uklad dual channel a np. kongston Hyperx dziala w trybie tylko jak masz taka plyte.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 01:17 
Cytuj  
To ja tez sie dopisze bo sobie cos wymyslilem...
Jaki Switch, czy inny badziew wybrac do rozdzielenia neostrady na 2 kompy [generalnie robia 5wysciowe te najmniejsze], zeby przy okazji byl tani, ale nie rozsypal sie po miesiacu?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 01:24 
Cytuj  
Oj tego ci nie powiem, ale do biura kupilismy uzywanego Huba i dziala juz ponad rok.

Tak wogle to te urzadzenia sie szybko nie psuja.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 03:33 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nie zadziala, moj kuzyn pracuje w hurtowni i praktycznie testuje all i zalatwia mi sprzet i powiem ci ze naprawde dual channel dziala TYLKO i najlepiej jak sa kosci dualowe. Najlepiej jeszcze miec GeIL bo one same w sobie maja uklad dual channel a np. kongston Hyperx dziala w trybie tylko jak masz taka plyte.


ok czyli pozostaje mi taka opcja jak podejrzewalem

najpierw plytka z obsluga Dual Chanel + procek AMD 64 3000+ - a potem wymiana mojej starej DDR 512 na 2x512 Dual GeIL

:)

Dzieki za posty :)


Posty: 19
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 11:25 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nie zadziala, moj kuzyn pracuje w hurtowni i praktycznie testuje all i zalatwia mi sprzet i powiem ci ze naprawde dual channel dziala TYLKO i najlepiej jak sa kosci dualowe. Najlepiej jeszcze miec GeIL bo one same w sobie maja uklad dual channel a np. kongston Hyperx dziala w trybie tylko jak masz taka plyte.

człowieku co ty pindolisz do jasnej ciasnej??
aby zadziałał dual wystarczy posiadać 2takie same kości pamięci ram , oraz płyte obsługującą dual'a


"powiem ci ze naprawde dual channel dziala TYLKO i najlepiej jak sa kosci dualowe"
działa tyllko i najlepiej? :lol: :lol: :lol:
skoro nie ma konkurencji tak jak tpsa;]]]]]
weź człowieku ty sie doucz, mam 2 kosciu elixirów z 2 różnych sklepów
obie o tej samej pojemności i o tej samej prędkosci [400mhz] i dual mi działa
radze poczytać fachowe fora np tweak.pl
widze że sie znasz, o ludziach ze sklepów komp. wole sie nie wypowiadać :lol: :lol:


_________________
sempron 2400+ |Abit Nf7 | 512 DDR Dual | NVIDIA 4ti 128mb 300/600 | 2x barracuda 40gb | LG E700b

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 11:31 
Cytuj  
Gdzies juz pisalem, plyta obslugujaca dual, kosci musi widziec jako takie same. Kosci nie musza byc fizycznie identyczne, wazne, zeby byly takie dla plyty. Sam mam zreszta 2 rozne kosci (roznia sie koncowka symbolu), a plyta je widzi jako takie same i dual dziala jak zloto.

X.

PS. Zazwyczaj przy tych lepszych plytach jest w instrukcji lista kosci i ich odpowiednikow pracujacych w dualu.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 11:40 
Cytuj  
Leborg ty chyba jestes przyglup......ja mowie o kosci z dualem i normalnej obok siebie, A TO SA KUR.. DWIE ROZNE!

EDIT:Pfff taka bzdura a mnie zdenerwowalo. W dwoch postach pisze co innego, a ty co innego. Jak do osla mowic.
Teraz wytlumacze powoli, kosc ktora powiecmy ma 512mb i 400mhz obslugujaca dual na np. chipsetach nforce nie bedzie dzialala ze stara koscia 512 400mhz KTORA wogle nic nie obsluguje, predzej ja spalisz.
EDIT2:Nie bedzie dzialala w sensie tryb dual channel, a 1gb pamieci to se bedziesz mial.


Posty: 19
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:04 
Cytuj  
dobra , absolunie źle sie zrozumieliśmy:p
Strzała ma 512 333 i chce dokupić drugą taką samą, a ty piszesz ze nie będzie mu to działać tak?;]

wiem ze 2 różne nie działają, ale wystarczy kupić drugą 512 333 tej samej firmy i wsio ryba działa


_________________
sempron 2400+ |Abit Nf7 | 512 DDR Dual | NVIDIA 4ti 128mb 300/600 | 2x barracuda 40gb | LG E700b

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:08 
Cytuj  
Teoretycznie bedzie dzialac, ale moze sie tak zdarzyc, ze jednak nie beda ze soba chcialy wspolpracowac w trybie dual (choc watpie). Anyway dual pod Athlonami XP jest marniutki, pod a64 juz lepiej.


_________________
.


Posty: 19
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:11 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Teoretycznie bedzie dzialac, ale moze sie tak zdarzyc, ze jednak nie beda ze soba chcialy wspolpracowac w trybie dual (choc watpie). Anyway dual pod Athlonami XP jest marniutki, pod a64 juz lepiej.

nie mówiąc już o p4 ;]]]
ogólnie dual pod AMD daje max 10% przyrostu......
ale przeszkadza w uzyskaniu wyzszego FSB.....
więc albo wolisz mieć ładny napis DUAL ENABLE , albo więcej mhz:[


_________________
sempron 2400+ |Abit Nf7 | 512 DDR Dual | NVIDIA 4ti 128mb 300/600 | 2x barracuda 40gb | LG E700b

Obrazek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 18:48 
Cytuj  
Po poczytaniu was zaczalem sobie ogladac te plytki i trafilem na cos ciekawego..

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15268.html

AGP+PCI-E? Hmm podobno to mialo byc niemozliwe?? ;)


...hmmm, ECS PWNZ the Dancefloor!!!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 00:49 
Cytuj  
ECS pwnz? :(
Panie... cos pan? :|


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 10:10 
Cytuj  
Nno innej takiej plytki nie widzialem do tej pory... :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 04:39 
Cytuj  
ehh pamieci dual sa normalnymi pamieciami parowanymi czyli dobieranymi fabryczie nietrzeba koniecznie kupowac duall zeby dzialaly w dualu a wystarczy dobrac je w duala co ejst bardzo trudne niestety ja osobscie kupowalem 2 zwykle lecz w firmie w kturej kupowalem mi dobierali i dziala mi swietnie:) a geil jest naprawde swietna firma lecz droga niestety:(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.