mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:12 
Cytuj  
To moze powiesz cos w koncu na temat ??

Przypomne ze nazywa sie on: "Intel vs. AMD"


PS. Jedyna prawdziwa wycieczka osobista w tym watku (i poprzednim) bylo twoje: "kretyn".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:48 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
A czegos takiego jak Win64 to czasem nie robia ?? Bo cos mi sie o uszy jednak obilo.

Juz dawno jest. Masz procesor Alpha? Bo na twoim Athlonie64 to to nie pojdzie. Zanim zaczna byc pisane aplikacje 64 bitowe na x86 to jeszcze duzo wody w rzece uplynie.

Cytuj:
Znowu sie czepiasz slowek nie przedstawiajac zadnych argumentow.

Calkiem tak samo jak ty. Mozesz juz skonczyc wreszcie te wycieczki osobiste? Bo to juz nudne sie robi.

X.


W kwestii wyjasnienia, jest beta Win XP 64bit dzialajaca oczywiscie na procesorach AMD a64, obsluguje ona zarowno programy 64 jak i 32bit. Wersja finalna ma wyjsc kolo kwietnia, co dziwnie sie zbiega z premiera nowej linii 64bit procesorow Intela (przedtem premiera tego systemu miala byc kolo konca roku).


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:51 
Cytuj  
Kebraxis, juz odemnie masz PM do administratora.
Proponuje ci czesciej wychodzic na spacer i ochlonac zanim bedziesz rozpoczynal byle jakie rozmowy.

PS.Juz wolalem Smolika na tym forum bluzgajacego niz ciebie chlopie. Bo on sie popisywal, a ty to juz wogole co innego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 14:52 
Cytuj  
MOzesz sie jeszcze mamie poskarzyc. :D
I na zlosc mi odgryz sobie ucho.

LOL

PO drugie nie przekrecaj mojej ksywki.
Po trzecie masz u mnie PM do admina za OffTopic w tym temacie.
Po czwarte zrobilem z ciebie glupka we flames to przybiegles sie tutaj pozalic ?? LOL
Po piate nie flamuje nikogo, po prostu jak ktos glupio pisze to mu odpowiadam.
Jakos z niektorymi osobami sie dogaduje bez problemow. :D



Co do AMD vs. Intel

To ciekawe na jekie kwoty opiewaja umowy miedzy Microsoftem a INtelem, ze te dwie premiery sie tak se soba zbiegaja. :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 15:06 
Cytuj  
Mozesz mi bardziej przyblizyc GDZIE zrobilem mnie glupkiem?
Co do PM to pewnie nie ja jeden napisze zeby cie upomniano o sposob prowadzenia rozmowy.

A sprawa mojego OT to zawsze mozna skasowac, bynajmniej ja piszac "nie na temat" nie flamuje kogos tutaj. Upomnialem cie chlopie, krytyka twojej osoby przerasta twoja dume wiec glupoty piszesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:20 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Co do PM to pewnie nie ja jeden napisze zeby cie upomniano o sposob prowadzenia rozmowy.

Rozmowy ?? Ty na mnie pierwszy najechales personalnie, ja poprostu skomentowalem twoj post.
Pieszczoch napisał(a):
A sprawa mojego OT to zawsze mozna skasowac, bynajmniej ja piszac "nie na temat" nie flamuje kogos tutaj.

Flamujesz - mnie.
Pieszczoch napisał(a):
Upomnialem cie chlopie, krytyka twojej osoby przerasta twoja dume wiec glupoty piszesz.

A kto ci dal prawo do upominania mnie ? Od tego wlasnie sa moderatorzy/admini w danym watku. pozatym nawet jak sie wywiazal flame to byl w dziale "flame" a ty go przeniosles tutaj.
Nie omieszkam wspomniec o tym adminowi. :D

Pozatym caly post jest jakby troche nie po polsku. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:25 
Cytuj  
Jak narazie, to ty zaczales jechac personalnie pierwszy. Tutaj: viewtopic.php?t=10864&start=40 ktorego dalsza czescia jest ten watek. A co do flamowania, flamujesz w tym watku od samego poczatku (jeszcze w tym, ktory linknalem).

Szkoda, ze tego nie widzisz, ale z chwili na chwile robisz sobie tu coraz wiecej wrogow. I sie coraz bardziej kompromitujesz. Powodzenia.

X.

PS. Zabierzcie go z tego forum, bo patrzac na historie jego postow widac tylko flamy, w kazdym jednym poscie.
search.php?search_author=Kabraxis


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:30 
Cytuj  
Kabraxis ja bym nie nazwał inwestycji Xantha w P4 2,8 , gównem , tym bardziej że procesory Intela charakteryzują sie dobrą współpraca z pamięcia , i wydajną obsługą Dual chanell , ja bym nie brał A64 do 2gb w duallu , no sorry . Coval ma rację A64 lepszy jest od Intela w grach to mogę potwierdzić , z uwagi na wspomaganie szyny AGP , swoim Hyper Transportem , inna konstrukcją cache (on-die) i kontrolerem ddr wewnątrz procesora co skraca timingi , ja wziąłem ten procek i jestem w pełni zadowolony , nie grzeje sie tak jak prescott , jest bardziej pod przyszłe technologie,lepiej sie sprawuje w sieciach (Hyper T) a co kompresjii audio-video to że bedzie pare minut wolniejszy od Intela nie ma dla mnie różnicy , choć dla innych może .

Niemniej ten spór jest tak stary jak dinozaury i nie prowadzi do niczego
:]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 18:02 
Cytuj  
A ja nie dostalem PM /cry. Xanio on chyba ciebie bardziej lubi.

Aha co do tematu to musze jedno podkreslic.
Mianowicie ja kupilem P4 3.06 poltora roku temu i wtedy pentiumy byly chyba najlepszym wyborem wsrod serii prockow z HT, poniewaz ten procek jak narazie dlugo pociagnie jeszcze grubo ponad rok.

A na ten okres jezeli chcemy mowic o przyszlosciowym zakupie to czekamy az DWIE firmy wprowadza na rynek 64bitowe procki. (kwiecein tak?).
I co najlepsze na 64bitowe Pentiumy bedzie "riposta" AMD co w podsumowaniu calego kupna na dzis A64 (tak podejzewam) bedzie porazka dla klientow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 18:10 
Cytuj  
Ja z kupnem A64 radzilbym sie wstrzymac, potrzeba jeszcze kilka miesiecy, zeby ta badz co badz mloda platforma okrzepla. Na razie strasznie kombinuja z podstawkami, do tego brak 64 bitowych aplikacji narynku i te problemy z kontrolerem powoduja, ze nie jest to pewna inwestycja.

P.S. Ja osbiscie bardzo cenie sobie firme AMD, Athlony XP, szczegolnie na jadrze barton byly bardzo udana konstrukcja. Wreszcie ktos pokazal, ze nie tylko megaherce sie licza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 18:18 
Cytuj  
nie wiem czy to wniesie cokolwiek do tej dosyc zywej dyskusji, ale...


xp.net.pl napisał(a):
Windows XP 64 pod koniec kwietnia

Imperator @ 14:15

Z doniesień serwisu The Inquirer wynika, że pod koniec kwietnia tego roku możemy się spodziewać oficjalnego wprowadzenia systemu Microsoft Windows XP w wersji dla 64-bitowych procesorów. Dokładną datą premiery ma być dzień 29 kwietnia. Z kolei już w marcu będzie gotowa wersja systemu, która będzie już gotowa do tłoczenia. The Inquirer jednocześnie podkreśla ciekawy zbieg okoliczności, dzięki któremu Intel będzie posiadać pełną ofertę procesorów z dodaną obsługa 64 bitów właśnie w momencie premiery tego systemu - prawdopodobnie łącznie z procesorami Celeron. Z wcześniejszych doniesień wynikało, że Windows XP 64 ujrzymy najwcześniej w połowie roku lub później, we wrześniu.

Źródło: TwojePC/The Inquirer


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 23:06 
Cytuj  
P4 - biuro / praca
AMD - dom / zabawa


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.