mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 18:47 
Cytuj  
Kurcze nic nie robiłem, nic nie instalowałem (wywaliłem tylko NAV-a i jeszcze nie zainstalowałem następcy ale wczoraj robiłem scan i nic nie przylazło) no i coś się sypnęło.
Niektóre linki nie działają. Tzn. klikam na link na stronce www i dupa blada nic.
Na niektórych stronkach nie mogę dodać posta - tzn. klikam dodam i na dole mam info: błąd: javascript, linijka itp., screeny na które mozna kliknąć i wyskakuje powiększenie nie działają.

Co robić kurara? Właśnie z nudów zaległe SP2 instaluje i obawiam się, że zaraz wyłożę cały system i będę miał robotę na weekend (kurwa jak ja nie cierpię instalować windowsów, sterowników, ustawiać poczty itp. itd.).

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 19:05 
Cytuj  
Osobiście polecam i zachęcam do FIREFOXA.. Moim zdaniem jest lepszy od IE.. Zmieniłem przeglądarkę gdy pewnego dnia z IE pouciekały wszystkie polskie literki :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 19:20 
Cytuj  
ja piedzielę w outlooku mi też linki nie działają. Pokazuje się rączka, klikam na link z maila i nic kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmacccccccccccc

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 19:28 
Cytuj  
Lol skasowales NAV-a?
To teraz polecam reinstalacje lub naprawe windows za pomoca plyty instalacyjnej.
Ten program miesza w windowsie po skasowaiu.
Wpisz jeszcze C:\RECYCLER i zobacz sobie ile smieci zostawil oraz ile z nich nie mozna skasowac :wink:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 20:23 
Cytuj  
Pieszczoch ja też go skasowałem... Czy to możliwe że dlatego w moim IE brak polskich znaków??....Jest tylko znak ó :) z polskich


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 20:45 
Cytuj  
No co do tego co sie dzieje po skasowaniu NAV-a to _wszystkich_ problemow nie znam 8) tym bardziej problem z fontami polskimi jest mi obcy.
Wiem ze glownie one dotycza IE,Outlooka i skladni adresow.

Co do linkow to moze Mark masz taki komunikat?

Kod:
 Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, mogła zostać usunięta lub jej nazwa mogła ulec zmianie.

--------------------------------------------------------------------------------

Spróbuj wykonać następujące zadania:

Otwórz stronę główną "jakis http:// lub res://" i poszukaj tam łączy do potrzebnych informacji.


Jeśli adres strony został wpisany na pasku adresu, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie.

Jeśli nadal nie możesz otworzyć tej strony, kliknij przycisk
Wyszukaj programu Internet Explorer, aby poszukać podobnych witryn.




Internet Explorer 

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 22:45 
Cytuj  
Firefox jest zle napisany, powolny i zzera mase zasobow systemowych.
Polecam Opere :]]]]]

IE sux, kazdy to wie. Ten kto nie wie to nie probowal czegos innego albo jest jakis inny :/


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 00:32 
Cytuj  
Rowniez polecam opere, juz dlugi czas z niej korzystam i nigdy nie mialem zadnych problemow z jej dzialaniem. A IE jak wszystko microsoftu...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 00:36 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Rowniez polecam opere, juz dlugi czas z niej korzystam i nigdy nie mialem zadnych problemow z jej dzialaniem. A IE jak wszystko microsoftu...


A co teraz działasz na Linuxie? Każdy tak narzeka na Windowa i każdy go ma... nie rozumiem tego. Jak mi coś nie odpowiada to nie korzystam.

Mark ja tam innej opcji jak reinstalka to nie widze :roll:


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 01:45 
Cytuj  
Tak prawie kazdy go uzywa, poniewaz nie ma lepszego systemu, ktory daje tak przyjazne warunki pracy o nazwie "Workstation".
Natomiast co do IE to kazdy ma swoja opinie. Niektorzy ja posiadaja poprzez brak SP2, ktory zapewnia b.dobre zabezpieczenia, ale o czym tu rozmawiac, poprostu pewni ludzie nie maja mozliwosci update 8) Bo maja piraty.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:42 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
R-snoOz napisał(a):
Rowniez polecam opere, juz dlugi czas z niej korzystam i nigdy nie mialem zadnych problemow z jej dzialaniem. A IE jak wszystko microsoftu...


A co teraz działasz na Linuxie? Każdy tak narzeka na Windowa i każdy go ma... nie rozumiem tego. Jak mi coś nie odpowiada to nie korzystam.

Mark ja tam innej opcji jak reinstalka to nie widze :roll:


Nie twierdzwe ze windows to gowno i nie da sie go uzywac tylko ze jak wszystko ms zawiera bledy (zawsze wyskakujace w najmniej odpowiednim momecie) i strasznie dziwne i denerwujace niektore komunikaty biorace sie chyba z dupy. ALe niestety nie ma nic lepszego jak dla mnie a rownie funkcjonalnego i przyjaznego wiec tu sie przejawia monopolizm ms ktory niestety mna zawladna :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:53 
Cytuj  
tłumaczę jak teraz to wygląda:
przychodzi mail w outlooku - w środku jest link, klikam na ten link - nic.
Muszę zaznaczyć link, zrobić copy, otworzyć IE, wkleić link nacisnąć enter - działa.
Na stronkach - podobnie część linków działa bez problemu, część w ogóle nie działa (wyskakuje błąd skryptu java na paseczku na dole), część da się otworzyć takim sposobem jak poprzednio ale jest to dosyć upierdliwe trzeba przyznać. Część (z tym java gdzie nie widać adresu) jest nie do uruchomienia w tej chwili. Np. na forum GOL-a nie mogę dodać posta bo po prostu mi wywala błąd po naciśnięciu "dodaj post" (tzn. malutki komunikat na dole IE i nic się nie dzieje).

Najgorzej, że nie mogę znaleźć instalki NAV-a (spróbuję go zainstalować z powrotem), bo instalacja całego windowsa, sterowników do wszystkich bullshitów w kompie, poczty, GG, ICQ, jakichs toolsów, divxów, DVDplayerów itp. itd. zajmie mi kilka godzin jak nic i jak znam życie po drodze pewnie coś się spierdoli kilka razy :/

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:56 
Cytuj  
Sprobuj jeszcze sciagnac sobie opere tylko wersje z java, moze to pozmoze a jak nie to napewno nie zaszkodzi.

http://www.mojaopera.idu.pl/download.html#update

EDIT: zmienilem linka tamten cos nie dzialal :har:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
możesz też sopróbować zainstlować jave - w necie za free coś koło 20 MB


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:46 
Cytuj  
jave przeinstalowywałem, opere ściągnąłem ale jeszcze nie zainstalowałem.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:57 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Rowniez polecam opere, juz dlugi czas z niej korzystam i nigdy nie mialem zadnych problemow z jej dzialaniem. A IE jak wszystko microsoftu...


Jest jeden brak, ktory mi doskwiera... brak obslugi xml ://///
I wowczas MUSZE odszukac gdzies ikonke IE... bo zawsze wywalam gdzie sie da =P :\

Mark... IE -> Narzedzia -> Opcje Internetowe -> i tam sie pobaw security....
Lub w Outlook w opcjach i na zabezpieczeniach chyba (nie pamietam bo Outlooka ostatni raz uzywalem jakies 2-3 lata temu) sa jakies syfki n/t otwierania linkow, zalacznikow etc.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.