mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:05 
Cytuj  
Z CRT sa 3 problemy: geometria, waga i rozmiary. W calej reszcie sa lepsze albo porownywalne z LCD. Ja natomiast kupilem sobie monitorek LCD firmy Eizo (polecam) i nie zaluje ani jeden zlotowki. Nie wierz w hasla, ze jakis monitor LCD nie smuzy. Wszystkie smuza i wynika to z wlasnosci fizycznych krysztalow. Niektore jedynie smuza w stopniu zadowalajacym. O ile nie jestes grafikiem, ani pedantem to przy lepszych egzemplarzach nie powinno Ci przeszkadzac. Nie sugeruj sie haslami '6ms' itp. - to bujdy. Najczesciej podaja tylko skladowy czas ktoregos z przejsc. W efekcie monitor '6ms' moze byc gorszy od prawdziwego '20-25ms'.

Wracajac do komputera, jesli ma to byc maszyna w glownej mierze do gier to skup sie na karcie graficznej. Roznica miedzy prockiem 2Ghz a 3,4 Ghz nie jest tak odczuwalna w grach, jak chociazby miedzy Radeonem 9550 a Radeonem X800 (czy jak kto woli GeForce 6200 a 6800 GT). Przy lepszym procku w grach zyskasz kilka, kilkanascie klatek. Przy lepszej grafice kilkadziesiat, a moze nawet ponad 100 roznicy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:12 
Cytuj  
Racja, tylko wszystko to juz napisalem ja, albo inni. No moze tylko zebrales to do kupy. (I zeby nie bylo ze cie flame'uje czy cos bo na tym forum zauwazylem niekturzy wpadaja we wscieklosc gdy sie napisze cokolwiek)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:17 
Cytuj  
Jesli to ma byc komentarz do mojej wypowiedzi, to chetnie wyjasnie.

Ja przestawiam swoje wlasne zdanie, a nie kompilacje zdan innych ludzi. Dziekuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:19 
Cytuj  
Spox.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:39 
Cytuj  
No tak Coval, ale co jak co dzisiaj nie oplaca sie kupowac pentiuma bez HT czy AMD bez HT :wink:
Wiec opcja 2ghz nie jest taka rozowa u pentiumow.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:42 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Racja, tylko wszystko to juz napisalem ja, albo inni. No moze tylko zebrales to do kupy. (I zeby nie bylo ze cie flame'uje czy cos bo na tym forum zauwazylem niekturzy wpadaja we wscieklosc gdy sie napisze cokolwiek)


Czy przyklejamy temu Panu plakietke 'troll roku'?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:55 
Cytuj  
Nie dzieki Asmax, nie bede robil jak ty i obrzucal wszystkich blockiem za nic. Nie masz nic do powiedzenia w tym topicu to idz stad. Idz sobie pobluzgac gdzie indziej tu nie ma na to miejsca


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:16 
Cytuj  
pojechal ci ;]
Pieszczoch: wiesz, wlasciwie po co kupowac grafike za 400zl, mozna kupic za 20zl a reszte software'owo zemulowac ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 22:33 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Nie dzieki Asmax, nie bede robil jak ty i obrzucal wszystkich blockiem za nic. Nie masz nic do powiedzenia w tym topicu to idz stad. Idz sobie pobluzgac gdzie indziej tu nie ma na to miejsca


Ide sobie porzucac blockiem. :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:23 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Pieszczoch: wiesz, wlasciwie po co kupowac grafike za 400zl, mozna kupic za 20zl a reszte software'owo zemulowac ;]


Zeby to bardziej sprostowac, to w tym momencie ogolnie wole sie wstrzymac od doradzania kupna kart graficznych(moge jedynie podac co mozna kupic dobrego za ta cene). Sam jestem swiadomy ze karty za 400~zl nie sa na dluzej niz rok (dlatego pewnie zmienie sobie w lipcu na x850pro), a karty do 1000zl moga okazac sie "krotka" inwestycja. Co jak co nie kaze nikomu mnie sluchac i wydawac kasy- to sa jedynie sugestie.

Ide sobie porzucac blockiem. :<

Hahaha@~~ "blockiem"

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 23:46 
Cytuj  
Panowie.. Jak juz wspominalem mnie nie stac na taki komputer,, Pieniadze na niego dostaje.. i musze je tak rozdysponowac jak napisalem w pierwszych swoich psotach. Dziekuje wam za pomoc i czekam na dalsze posty... W koncu bede musial poskladac to wszystko do "kupy" i oddac zestaw... Aby mi taki wlasnie poskladalu.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 07:22 
Cytuj  
Hm ? 4000 to duzo, ja za 2600 zlozylem z czego ponad 900 to karta.
Przy okazji poczytaj sobie o sli, ja zrobilem blad i nie kupilem plyty z obsluga tego, a zapowiada sie niezle :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 11:34 
Cytuj  
Pieniądze na komputer dostane pod koniec kwietnia... Czyli mam jeszcze troche czas na zastanowienie sie. ale oczywiscie wezme takie czesci jakie mi poleciliscie... Jesli cos chcecie dodac to zachecam do pisania postow w tym temacie.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.