mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:25 
Cytuj  
No wiec mam taki problem

Rzyjechalem z wakacji po 5 tygodniowej przerwie siadam sobie do kompa i spoko zero lagów (godzina 9:00) spoko pykam sobie w sof2 ping w granicach 30-40 elegancko. O godzinie 11:00 zaczynam miec ping kolo 100 sprawdzam czy niezostawilem kazy torenta it... Wszystko powylanczane. Kolo 11:30 ping 160 grac sie nieda... Tak bylo do godziny 22:00 a potem spowrotem ping 30-40 i grac sie da normalnie. Nastepnego dnia to samo tylko zaczelo sie to kolo 13:00 a skonczylo o 18:00. Nastepnego Dnia chistoria powtórzyla sie. Wqrwiony dzwonie na super infolinie tpsy. Jakis poles razem zemna posprawdzal pingi w Urucho mw starcie systemu jakimis smiesznymi comendami. Popatrzyl na wyniki i powiedzial ze to sa definitywnie wirusy. Kompa przeskanowalem kilka razy roznymi programami i dalej to samo. Do dzis mam ten sam problem i zaczyna mnie to lekko denerwowac bo niedosc ze place 180zeta za net 768 bodajrze to mam speeda jak na 128... Czy ktos z użytkowników neo+ ma ten sam problem ??? Podkreslam jeszcze że załapałem sie na tę (tą) neostrade bezlimitową...

HELP ME !!!

Czy ktos widzi jakies rozwiazanie tego problemu ?

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:34 
Cytuj  
A gdzie mieszkasz? To żadne wirusy, tylko poprostu sieć w godzinach szczytu się zapycha, prawdopodobnie nic nie da się z tym zrobić.

Pytanie jeszcze czy kiedy wzrasta ci ping to spada ci też transfer, czy przez cały dzień masz na stałym poziomie? Jeśli spada ci maksymalny transfer to wtedy teoretycznie możesz wymusić na TPSA, żeby zagwarantowali ci stałą prędkość (o ile w ogóle w umowie masz to zagwarantowane).

Jeśli tylko wzrasta ping to nic nie zrobią, bo niskiego pingu napewno nie gwarantują...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
Spada i transwer a z tpsa juz tyle wojowalem ze niemam sily wiec jezeli to wina sieci to rece mi opadaja... Na szczescie umowe mam tylko do konca grudnia wtedy wezme co innego a narazie musze sie meczyc...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:28 
Cytuj  
Mi tez tak wariowala. Tzn w srode i czwartek, bo juz w czwartek popoludniu komp nie dzialal


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 16:06 
Cytuj  
TRANSWER spada haha owned


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 22:06 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Wqrwiony dzwonie na super infolinie tpsy. Jakis poles razem zemna posprawdzal pingi w Urucho mw starcie systemu jakimis smiesznymi comendami. Popatrzyl na wyniki i powiedzial ze to sa definitywnie wirusy.


To standartowa odpowiedz numer 134 - zawsze mnie tym racza.

Mialem taka sytuacje 4x w ciagu 3 lat i zawsze jak dzwonilem na infolinie Pani mi tak mowila niezaleznie od podanego "wyniku".
Rada: u mnie to samo przeszlo po pewnym czasie - od 3 do 14 dni :(

trzeba uzbroic sie w cierpliwosc az jakis wspoluzytkownik sciagnie juz sobie nowe filmy :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.