mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:30 
Cytuj  
Mam zapytanie czy ktoś z Was korzysta z Neostrady 512 z limitem na 15gb?

Jeśli tak to zapytanie moje brzmi tak: czy owy limit przekraczacie? Jeśli nie, to ile Wam zostaje. Czy ściągacie coś przy tym?

Są jakieś programy zliczające ile ściągnałem od początku miesiąca mb/gb ?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:40 
Cytuj  
Swojego czasu miałem neo512, kilka razy przekroczyłem transfer i nie było ciekawie...
Z tego co wiem to obniżają transfer do połowy modemu (28kb/s?) ***<- z tym moge się mylić, ale w każdym razie obniżają*** i nie jest to zbyt miłe, bo za dużo nie możesz zrobić... strony ładujące sie kilka minut... lagi w grze... ogólnie nie polecam ;)

A do sprawdzenia ilości pobranych danych jest licznik na stronie neo - pokazuje się po za logowaniu, po lewej stronie ekranu

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:53 
Cytuj  
jak ci sie skonczy limit zawsze mozesz dokupic za 10zl 2GB nie jest to wiele ale na samo granie i przegladanie www powinno starczyc

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:42 
Cytuj  
Do przegladania stron i grania powinno nawet 5GB wystarczyc. 15 pozwoli na dodatkowe sciagniecie kilku wiekszych plikow, a jesli przypadkiem uda ci sie limit przekroczyc, zawsze mozna sobie dokupic zdrapke jak juz przedpisca wspomnial.

Do zliczania sciagnietych (+ ew. wyslanych) MB najlepszy jest darmowy NetMeter.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:43 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Do przegladania stron i grania powinno nawet 5GB wystarczyc. 15 pozwoli na dodatkowe sciagniecie kilku wiekszych plikow, a jesli przypadkiem uda ci sie limit przekroczyc, zawsze mozna sobie dokupic zdrapke jak juz przedpisca wspomnial.

Do zliczania sciagnietych (+ ew. wyslanych) MB najlepszy jest darmowy NetMeter.


Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Dziękuję.

A co do tych zdrapek... da się zapłacić w formie przelewu?

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 18:37 
Cytuj  
Mozna zadzwonic pod specjalny numer (koszt polaczenia tez cos ~10zl), gdzie podadza ci numerek na dodatkowe GB.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 14:23 
Cytuj  
Ja mam NEO 512 i tak :

Sciagam, gram i robie wszystko inne do 14 gb, i potem juz nic nie sciagam, bo musi mi zostac ten 1 gb na granie i przegladanie www przy dobrej predkosci.

Raz przekroczyłem limit, i niebyło ciekawie. W unreala tydzien z botami musialem grac, a strony ladowaly sie tak dlugo ze zchodzilem w moim mieszkaniu pietro nizej, robilem 2 kanapki i jak przychodzilem to jeszcze sie ladowalo.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.