mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:04 
Cytuj  
No i wiadomo juz co proponuje ITI na swojej platformie...

Dekoder z dyskiem 250gig 449pln zwykly 99pln. Do tego 7 pakietow.
Jeden za friko reszta po 10 i 16pln.

Wszystko brzmi pieknie - ale.

Programy wchodzace w sklad pakietu to chala. Nie ma HBO ani HBO2!! Co jest dziwne bo maja AXN i Cinemaxy a to ta sama firma...

Rozczarowalem sie. Maja taniej niz C+ ale oferta na razie taka sobie.
Za malo kanalow filmowych. A VoD ruszy pozniej.

Ja na razie zamierzam czekac az wprowadza nowe kanaly i HBO...

Jesli ktos z Was kupi dekoder z dyskiem prosze o opinie, no i opinie na temat nowego kanalu filmowego.
Dodam ze te lepsze dekodery pojawia sie dopiero w listopadzie.

edit:
nowy kanal filmowy to jakas wielka tajemnica bo nigdzie nie pisze co to...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:55 
Cytuj  
bez kanalow filmowych to porazka w ogole...
jedyny sens zakupu tej platformy to kanaly w HD, a tych jest mizernie malo...
poczekam jeszcze, bo na razie to jest za pozwoleniem wiadomego slowotworcy - żenuła :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 23:10 
Cytuj  
Czy maja taniej to w gruncie rzeczy nie jest sprawa oczywsita bo w prawie kazdym z 7 kanalow tematycznych znajduje sie przynajmniej 1 mnie interesujacy :/.

Liczylem skrycie ze moze ktos wprowadzi wreszcie system wyboru kanalow bardziej indywidualny np. mamy 4 pakiety 20-30-50-90 kazdy program ma wlasna ceny a klijent wybiera sobie to co chce

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 07:25 
Cytuj  
Jak nie jest sprawa oczywista, jak masz 3 pakiety po 10pln i 3 po 16 to nawetk jak kupisz wszystkie to placisz max. 78pln gdzie w C+ max. pakiet w tej chwili to grubo ponad cos kolo 150pln.

Mala liczbe kanalow filmowych tlumacze sobie tym ze wprowadza VoD. Gdyby dali za duzo pakietow filmowych to ilosc osob kupujacych filmy via VoD by spadala.

A w HD to maja raptem 3 kanaly czy 4. Wiec jak na hasla "teleweizja nowej generacji - w HD" to troszke malo.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:00 
Cytuj  
Heh ja chyba na to przejde. Jak narazie mam canal+ i HBO i co? I tak z tego nie korzystam, aktualnie rezygnuje z tych kanalow... Tak naprawde nic ciekawego, a tylko wieczne powtorki a ile trzeba placic to juz nie chce mowic... Ogolnie jesli juz ogladam tv to tylko TVP 1 i 2, TVN, Discovery, czasami TVN Turbo. No, ewentualnie jeszcze jakies inne kanaly tematyczne, ale nie pamietam by na HBO czy Canal + pojawil sie ostatnio jakis film ktory by mnie zainteresowal( kwestia zapewne tego ze w wakacje ogolnie w tv leci chala).

W sumie moze to byc ciekawa oferta.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:22 
Cytuj  
Ja na 100% przejde na nowa platforme. Chocby dla samego VOD.

Canal+ kiedys puszczal ambitne filmy, HBO puszczalo same hity. Teraz oba kanaly w 90% procentach to jakies filmy bez wyrazu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:44 
Cytuj  
Rzecz gustu zapewne, a jak wiadomo o gustach...

Gdyby te dekodery sprzedawali. To pewnie bym sie skusil i mialbym platformy. Ale jak mam zaplacic 500pln za sprzet ktory nie bedzie moj - to poczekam i kupie sobie swoj za 1100pln ale na wlasnosc.

Ja generalnie TV ogladam bardzo rzadko. Nie mam na ogladanie czasu a jak mam wolne to wole spedzic te kilka chwil aktywnie. Po latach spedzonych przy mmogach to zawsze jakas odmiana... ;)

VoD mnie specjalnie nie interesuje. Obawiam sie ze oferta bedzie podobna do tej z wypozyczalni BH i pewnie stajni ITI. A ceny dosc wysokie.

Mialem po prostu nadzieje ze N wprowadzi na nasz rynek zupelnie nowe stacje. Okazalo sie ze maja najbiedniejsza oferte programowa na rynku.
Ratuje ich tylko HD.

Szkopul w tym ze jak C+ wdorzy HD i VoD u siebie, a wiadomo ze ma to nastapic w niedlugim czasie to N zostanie w tyle.
Pytanie czy ITI nie zacznie monopolizowac swoich produkcji, ale watpie oni z tego w koncu zyja a ta ich platforma na pocztaku nie bedzie przynosic zyskow.

Anyways, pozyjemy zobaczymy!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:30 
Cytuj  
pisze jako 4 letni byly uzytkownik syfry+

dowiadywalem sie w media o szczegolach nie wiedzieli za wiele cennik mieli gotowy w 60% tylko , wiadomo ze za VoD maja byc oplaty ale miesieczne , mozna na dekoderze nagrywac podobno , oferta VoD narazie nieznana do konca plotki glosza ze maja byc filmy szybciej niz w wypozyczalniach , czas pokaze . Dekoder ma 250 gb ale do dyspozycji uzytkownika bedzie 170 gb , N ma bardzo wygodna przegladarke kanalow nie to co gowno z cyfry . Platforma jest fajna bo wreszcie wybierasz sobie to co naprawde ogladasz a nie jak w syfrze masz w chuj jakis arabskich czy irackich telewizji ktore sa zbedne a za nie placisz , w N zaplace za to co bede ogladac , co do HBO to za duzo byscie chcieli :) maja koncesje z cyfra do konca roku przynajmniej o ile nie przedluza , ma byc jakis kanal z rosyjskimi filmami ( forumowe dziadki sie uciesza hrhrhr /joke)
procz tego cos z strikte europejskimi . Ja tam leje zarowno na canal + jak i bbo bylo gora 2-3 dobre filmy na miesiac powtarzane w kolo , to juz wole sobie sciagnac filmy z VoD ktore puszcze sobie kiedy tylko chce i nie bede musial czekac na nie .

ja raczej biore dekoder z VoD i oczywiscie opisze wrazenia
wreszcie cos fajnego a syfre odradzam kazdemu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:38 
Cytuj  
W sumie n oferuje duzo wiecej niz oferowala cyfra na poczatku.
Mam nadzieje, ze ten zapowiadany sci-fi channel pojawi sie niedlugo.
Rzeczywiscie w VoD maja byc filmy szybciej niz w wypozyczalniach, no i sa juz blisko podpisania umow na nadawanie f1 (kubicomania ftw).

Syfra+ jezeli tak dalej pojdzie ostro przegra w tym wyscigu, atm maja tylko 1 transponder przy n z czterema (a wiadomo, jak duzo programy w HD zajmuja). Cyfra tez oglosila wprowadzenie jakiegos programu jakosci HD, ale po rozmowie z infolinia okazuje sie, ze owszem ma taki byc niedlugo, ale nie jest planowana narazie opcja wymiany dekoderow na obslugujace ta technologie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:48 
Cytuj  
dokladnie tomu dostana w dupe i to ostro

zapomnialem dodac ze mozna wykorzystac stare talerze z cyfry+ ktore sie kupowalo za 1 zl przy rozwiazywaniu umowy . Trzeba tylko zamontowac drugi konwerter jesli bierze sie dekoder z VoD


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mam nadzieje, ze ten zapowiadany sci-fi channel pojawi sie niedlugo.

Ztcw to będzie AXN:SF ?
Szkoda że nie oryginalny SciFi channel :(
Dobrze że chociaż Comedy Central ma być.

BTW: n ruszać ma 12.10 a nawet stronki własnej nie mają :o

Z zostaniem ich klientem poczekam do momentu odpalenia VOD i pojawienia się dekoderów z HDD (gdzieś czytałem że sprzęt ma być produkcji firmy ADB).
Szkoda też że nie można sobie dobierać konretnych kanałów jakie się chce oglądać zamiast pakietów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 13:06 
Cytuj  
jedyna wada ze nie bedzie pron :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 18:17 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
W sumie n oferuje duzo wiecej niz oferowala cyfra na poczatku.
Mam nadzieje, ze ten zapowiadany sci-fi channel pojawi sie niedlugo.
Rzeczywiscie w VoD maja byc filmy szybciej niz w wypozyczalniach, no i sa juz blisko podpisania umow na nadawanie f1 (kubicomania ftw).

Syfra+ jezeli tak dalej pojdzie ostro przegra w tym wyscigu, atm maja tylko 1 transponder przy n z czterema (a wiadomo, jak duzo programy w HD zajmuja). Cyfra tez oglosila wprowadzenie jakiegos programu jakosci HD, ale po rozmowie z infolinia okazuje sie, ze owszem ma taki byc niedlugo, ale nie jest planowana narazie opcja wymiany dekoderow na obslugujace ta technologie ;]

Cyfra na poczatku oferowala znacznie wiecej, bo przejela klientow Wizji TV (mnie miedzy innymi) z pakietami platynowymi.

Nie lubie C+ bo bardzo sie cenia, a to co jest wybitne tez nie jest. Ale N to dla mnie smiech na sali.
Taki drugi Polsat Cyfrowy, cyfrowa telewizja dla ubogich. Nie maja w ogole uslug premium, bo te 4 marne kanaly HD z ktorych ogladac bedzie sie w porywach 2 (nie trwaie Discovery ,bo to reklama goni reklame) to troszke za malo.

Przeciez ich oferta to jest ex srebrny pakiet C+.

Tyle mowili o kanalach tematycznych? I gdzie one? AXN z masa seriali i filmow kategori B? Czy ten ich tajemniczy movie channel w HD?

Nie chce nikogo z Was atakowac, bo to kazdy sam placi za abonament i wybiera. Ludzie nauczyli sie narzekac na C+ ale zapomnieli ze to z C+ kradnie 95% nielegalnych abonentow...

:roll:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 17:11 
Cytuj  
Jak dla mnie to na razie kicha :(

1. Po pierwsze primo brak kan.filmowych
2. Po drugie primo :) AXN: SCI-FI i Crime jest juz na C+
3. Po trzecie primo działa tylko na firmowych dekoderach
4. Po czwarte primo nie można wyedytować kolejności kanałów
5. Po 5 primo dekoder jest totalnie zablokowany (zero customizacji)


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:13 
Cytuj  
W końcu: http://www.n.pl


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 19:13 
Cytuj  
Heh rozwiazalem umowe z C+ i kupilem N. Jak sie pojawi ten nowy dekoder to doplace...

Tak malo ogladam TV ze wole miec taniej, a bez HBO sie obejde. ^_^


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 12:48 
Cytuj  
Zematis - jak Ci sie sprawuje ten caly nbox i gdzie kupiles ? Nie chce mi sie jezdzic po wawie wiec jak ktos ma jakiegos tipa gdzie sa a gdzie juz nie ma to bede wdzieczny :]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:28 
Cytuj  
Chyba na ich stronie jest spis punktow gdzie mozna to dostac. Z tego co widzialem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 19:12 
Cytuj  
Zadzwon na infolinie 801055555. Ja jestem z Wrocka wiec nie wiem jak i gdzie w Wawie. Generalnie to duze supermarkety, centra handlowe maja punnty N.

Szkoda ze nie mozna kupic dekodera na wlasnosc. No ale...

Jak planujesz przesiadke to powiedz to przy podpisywaniu umowy. Teraz maja tylko te zwykle. Chociaz i tak sa o niebo lepsze od Philipsow.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 19:53 
Cytuj  
a jak pierwsze wrazenia?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.