mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 09:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ale to masz na 3 tysiace stron... pomysl kiedy ty tyle wydrukujesz :)
Najtansze tonery do laserowek sa do HP, ale znajdzcie mi jakies fajne urzadzenie wielofuncyjne HP.. bo ja nie znalazlem.


linknie ktos jakis sprawdzony zamiennik do tego scx 4600?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 19:02 
Cytuj  
Posiada ktoś BROTHER DCP-J315W lub coś podobnego z tej serii ?
Jestem ciekaw jak się sprawuje taka drukarka, zamienniki 8zł za komplet to śmieszna kwota.
Ewentualnie może ktoś ma atramentową z CISS ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 21:23 
Cytuj  
Posiada ktoś BROTHER DCP-J315W lub coś podobnego z tej serii ?

Ja mam. Polecam. Praktycznie bezobsługowa, tania w użytkowaniu drukareczka. Ze 2-3 razy w ciągu 2 lat zgubiła połączenie z routerem (musiałem z poziomu PC przebrnąć przez naprawę - przypisanie nowego IP) i w sumie to jedyne issues tego modelu.
tuszy kupiłem całą paczkę (chyba ze 12 sztuk) za 10GBP i połowę z tego mam do tej pory, a drukuję praktycznie codziennie (kilka stron).

Drukareczka też sama się czyści - jak jest długo nieużywana a podłączona do prądu - to co kilka dni odpala jej się jakaś procedurka samoczyszczenia.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 16:09 
Cytuj  
JA mam dcp-j515W i jest w porządku. Tanie zamienniki, nic się nie jebie. Ogólnie polecam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2014, 23:40 
Cytuj  
Poszukuje drukarki, bez skanerów i innych gówien.

Zależy mi na tym, żeby nie zaschła jak jej nie będę używał przez 3 miesiące przykładowo. Czy warto w takim momencie przemyśleć zakup laserowej? czy laserowe mogą się zapchać (dysze) jeżeli nie są używane? Teoretycznie nie powinny, ma ktoś z Was coś laserowego i może coś polecić do domu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 00:04 
Cytuj  
W laserowych nie ma czegoś takiego jak dysze. Tam najwyżej toner może się zbrylić ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 01:28 
Cytuj  
Nie znam się na tym za bardzo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 01:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Poszukuje drukarki, bez skanerów i innych gówien.

Zależy mi na tym, żeby nie zaschła jak jej nie będę używał przez 3 miesiące przykładowo. Czy warto w takim momencie przemyśleć zakup laserowej? czy laserowe mogą się zapchać (dysze) jeżeli nie są używane? Teoretycznie nie powinny, ma ktoś z Was coś laserowego i może coś polecić do domu?


jeśli nie zakupisz badziewia w markecie to większość obecnie sama czyści co jakiś czas dysze, polecam brother
http://www.x-kom.pl/g-6/c/418-urzadzeni ... duct_price
ze względu na tanie tusze ( 12zł komplet z wysyłką ! ), no i kopiarka w domu zawsze sie przyda w takim urządzeniu, wifi to spory komfort, jeszcze apka na androida


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 01:41 
Cytuj  
Poza tym tak sobie teraz myślę, że raz w tygodniu można wydrukować przecież jedną stronę żeby była chociaż w minimalnym ruchu ta drukarka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 02:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Poszukuje drukarki, bez skanerów i innych gówien.

Zależy mi na tym, żeby nie zaschła jak jej nie będę używał przez 3 miesiące przykładowo. Czy warto w takim momencie przemyśleć zakup laserowej? czy laserowe mogą się zapchać (dysze) jeżeli nie są używane? Teoretycznie nie powinny, ma ktoś z Was coś laserowego i może coś polecić do domu?


Olej atramentowki. Laserowki sa juz taniutkie i nic ci nie bedzie zasychalo. Najtansze w exploatacji sa laserowki HP i Samsung. W sumie do kazdego modelu sa tanie zamienniki.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 08:57 
Cytuj  
unikaj HP - ja wyjebałem co prawda atramentówkę, po tym jak po pół roku stwierdziła, że oryginalny tusz (zakupiony wraz z drukarką) zrobił się nieoryginalny. Czyściłem styki, googlowałem - podobno czasami tak się dzieje i już. Oczywiście tusze droższe niż drukarka, więc stanąłem przed dylematem: zaryzykować i zainwestować kupując nowe by drukarka znów stwierdziła, że coś jej nie pasi czy pozbyć się badziewia. Drukarka poszła do śmieci.
i unikaj szajsunga bo to szajsung ;)

OKI z laserówek mogę polecić, ale to inna półka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 09:11 
Cytuj  
Jak nie masz dwóch lewych rączek to polecam kupić jakąś "polizyngową" na allegro. W tamtym roku kupiłem "KYOCERA MITA" za 120 zł z 25% tonera i do dzisiaj drukuje i może z 1% zeszło, wkurwiało mnie kupowanie tuszu co 6 miesięcy w cenie drukarki a korzystam tylko do drukowania faktur co miesiąc z maila.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 21:28 
Cytuj  
laserki hp,dell (xerox) i oki są godne polecenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:41 
Cytuj  
kupiłem laserową Brother z duplexem (DCP 7060D) chyba najfajniejszy ficzer- już nie trzeba myśleć jak włożyć kartki tylko samo drukuje dwustronnie
olałem atramentówki bo drukowałem niezbyt często i zawsze miałem problemy z zaschniętymi dyszami
laser to jest to

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.