mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:19 
Cytuj  
Przymierzam się do zakupu macbooka pro (do pracy), jest coś co może mnie zniechęcić do niego?


_________________
flidais#2625

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:56 
Cytuj  
"do pracy" to bardzo szerokie pojęcie, sprecyzuj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 17:29 
Cytuj  
Programowanie z grubsza.


_________________
flidais#2625

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 20:23 
Cytuj  
Mam pytanie co do gwarancji itp a nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj.

Kupilem w komputroniku przez internet tego lapka : http://www.komputronik.pl/product/30307 ... C3PB_.html

Jeden 2 dni dzialal ok ale dzis przestal startowac. Wciskam przycisk power podswietlanie klawiatury wlacza sie na sekunde jak zawsze przy starcie ale logo lenovo juz sie nie pojawia i mam tylko czarny ekran .

Do tej pory mialem zawsze szczescie i zero doswiadczenia z gwarancjami serwisami itd.

czy lepiej oddac go do komputronika powolujac sie na niezgodności towaru z umową czy gadac bezposrednio z lenovo.

Zdaje sie ze mam tez 14 dni zeby oddac go poprostu do komputronika nawet bez powodu?

Da sie ich zmusic zeby poprostu wymienili mi laptop na nowy a nie probowali go cholera wie ile czasu naprawiac?

Co byscie zrobili na moim miejscu ktos ma doswiadczenie z serwisem lenovo? Z tego co czytalem mocno ssie siusiaka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:07 
Cytuj  
Co do pytania o maca, nie znam tematu ale nie sądzę by akurat mac coś ci na plus dał obecnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 21:22 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mam pytanie co do gwarancji itp a nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj.

Kupilem w komputroniku przez internet tego lapka : http://www.komputronik.pl/product/30307 ... C3PB_.html

Jeden 2 dni dzialal ok ale dzis przestal startowac. Wciskam przycisk power podswietlanie klawiatury wlacza sie na sekunde jak zawsze przy starcie ale logo lenovo juz sie nie pojawia i mam tylko czarny ekran .

Do tej pory mialem zawsze szczescie i zero doswiadczenia z gwarancjami serwisami itd.

czy lepiej oddac go do komputronika powolujac sie na niezgodności towaru z umową czy gadac bezposrednio z lenovo.

Zdaje sie ze mam tez 14 dni zeby oddac go poprostu do komputronika nawet bez powodu?

Da sie ich zmusic zeby poprostu wymienili mi laptop na nowy a nie probowali go cholera wie ile czasu naprawiac?

Co byscie zrobili na moim miejscu ktos ma doswiadczenie z serwisem lenovo? Z tego co czytalem mocno ssie siusiaka.


Ale laptop normalnie startuje (startuje dysk twardy) i jest tylko czarny ekran, czy po prostu zdechł? Wyjmij baterię i na samym zasilaczu włącz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:12 
Cytuj  
Hmm kurde myslalem ze jak zamowie przez internet(i odbiore przez kuriera a nie w sklepie) to mam 14 dni na zwrot nawet jak odpakuje i wlacze.


Miga klawiatura , przycisk power sie swieci, jak podlacze cos do usb to sie laduje ale nie startuje system , lampka dysku twaredego sie nie swieci ani przez moment.

Zeby wyjac baterie to musialbym go rozkrecac czy to bezpieczne jesli chodzi o utrate gwarancji ?


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 21:20 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:14 
Cytuj  
Przecież masz. Idziesz i oddajesz.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:21 
Cytuj  
Odstąpienie od umowy bez podania przyczyny do 14 dni ale jak rzeczoznawca sklepu sprawdzi że laptop nie śmiga to nie zadziała mu ta metoda, więc musi odstąpić od umowy i podać przyczynę, sklep nie może robić ci problemów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:37 
Cytuj  
Ok dzieki czyli podsumowujac stwierdzam niezgodnosc towaru z umowa i zadam wymiany na nowy albo kasy ? I sklep nie ma wtedy opcji zeby go poprostu probowac naprawic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 21:39 
Cytuj  
ale podajesz przyczynę, czyli laptop nie załącza się i tyle, nie mogą tego odrzucić


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 09:24 
Cytuj  
Odstepujesz od umowy mowac ze nie dziala i to czy chcesz zeby ci wymienili na nowy czy tez zwrocili kase zalezy od Ciebie chociaz niektore sklepy maja polityke ze zawsze zwracaja kase, a jak chcesz drugi to musisz nowe zamowienie zlozyc.

A tak na marginesie ja pol roku temu kupowalem dla rodzicow takiego HP split hybryda tabletu i lapka i tez po 2 dniach przestalo sie cokowliek wyswietlac wiec myslalem ze trzeba wymienic, a okazalo sie dzieki poradom na necie ze trzeba bylo docisnac w jednym miejscu obudowe bo podobno fabrycznie czesto sie zdarzalo w tym modelu ze podlaczenie monitora bylo zbyt slabe i wysuwa sie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 16:45 
Cytuj  
No jesli chdzi o lenovo i "black screen of death " tez znalazlem magiczne poorady typu odepnij zasilanie wyjmij baterie wciskaj power 10 razy co skunde nastepnie przytrzymaj go iles tam sekund podlacz zasilanie i dziala:P
Tyle ze tu bez rozkrecania nie wyjme bateri i troche sie boje o gwarancje zwlaszcza ze laptop nie jest moj (kupilem dla kogos z rodziny )

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:35 
Cytuj  
bateria to jedna/dwie śrubki bez plomby, jak jest plomba to olej i załatwiaj zwrot


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 09:13 
Cytuj  
Tak jak pisze Embe, nie baw się w naprawy tylko załatwiaj zwrot sprzętu. Moi znajomi z serwisu komputerowego twierdzą, że na rynku trudno o większy kit niż sprzęt Lenovo. Ich uwagi dotyczące jakości laptopów tej marki zapamiętałem na tyle wyraźnie aby mieć się na baczności. Mam do nich pełne zaufanie i wiem, że nie przesadzają - miesiąc temu, jak kupowałem w XKOMie coolera do procesora, gość oddawał w salonie laptopa właśnie od Lenovo (model chyba B50). Zapamiętałem to zdarzenie bo sytuacja była dość nietypowa: gość wyciągnął laptopa z kartonu i widziałem na własne oczy jak plastikowa obudowa wygina się i trzeszczy plastikiem. Facet zażądał zwrotu gotówki bo sprzęt od nowości tak wyglądał, a że nie działał to nie muszę dodawać. Omijać szerokim łukiem.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 09:20 
Cytuj  
Sensowne laptopy zaczynają się generalnie od 3500zł. Poniżej nie ma znaczenia jaka to firma. Zawsze jest chujnia z grzybnią. Czy to lenovo, czy to dell, czy asus. Wszystko to tania tandeta dla plebsu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 10:27 
Cytuj  
pacard bell jak był niezależną firma robił laptopy o rewelacyjnej jakości, wytrzymała obudowa, brak awaryjności, dobra cena, jak został wykupiony to pod tą marką jest taki sam szmelc jak robią inni, po premierze win10 instalowałem na 10 nówkach asusa w sklepowej cenie 2900zł i już podczas instalacji wyszło że w jednym nie działają głośniki, dwa mają krzywo wklejone touchpad, po wymianie jeden ma uszkodzone podświetlenie w rogu matrycy i jeden ma wgnieciona wtyczkę zasilania, ponowna wymiana i było ok kur... lol

Dlatego kupować zawsze osobiście i tak by mieć blisko na wymianę, jakość często jest zaniżana przez to że nasze sieciówki dystrybucyjne biorą sprzęt drugiej kategorii, podobnie byłem świadkiem trzeciej wymiany w ciągu tygodnia ps4.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 10:39 
Cytuj  
Każdy MSI nawet taki za 5k, ma wentylator za 5$... Ja uważam że można kupić laptopa za 1.5k do internetu ale nie warto wrzucać 5k licząc na fajny sprzęt.


_________________
psn

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 12:11 
Cytuj  
Do samego internetu polecam chromebooka:)
Mamy parę Delli takich w pracy i nawet dają radę.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 11:21 
Cytuj  
Jakiej firmy opłaca się brać lapka bardziej do użytku biuro, dom, multimedia do 3k - 3,5k pln lub 700funtów? Cel jest taki by swobodnie przeglądać neta, obejrzeć film przez hdmi na TV czy porobić jakies prace biurowe. Jego specyfikacja nie musi powalac na kolana. Ważniejsze jest by się nie grzał, miał solidną konstrukcję i dobry serwis. Jeszcze rok czy dwa ludzie polecali Lenovo. Teraz czytam, że już nie bardzo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 65  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.