mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 08:26 
Cytuj  
Potrzebuje laptopa z waszych komentarzy wnioskuję, że dell będzie najlepszy. Będę miał do wydania 2000 - 2500zł. Potrzebuje go do gry od czasu do czasu w WoW'a (głównie bg's i od czasu do czasu raidy 10man), a reszta to ściągnięcie materiałów z internetu do nauki i słuchania muzyki. Jako, że nie siedzę w komputerach wole zapytać się was jaka konfiguracja będzie najlepsza i najwydajniejsza, a jeszcze jakby wyglądał fajnie to już w ogóle bajka.

Pozdrawiam,

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 08:32 
Cytuj  
ostatnio przymierzalem sie do czegos takiego z kumplem i powiem Ci,ze u della do 2500 bez szans na kompa do gier (ok 3k trzeba aby dolozyc ram i karte graf), asusy sie trafiaja juz od 2k z karta graf, ktora uciagnie jakies gry.
http://www.pcworld.pl/ranking/103-notebooki.html - ranking notebookow z najnowszego PC World'a, wygral MSI EX625 dostajac odznaczenie "najlepszy zakup" i "najlepsza wydajnosc" - koszt ~3k.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 22:44 
Cytuj  
Need help . Otóż jestem właśnie na kupnie laptopa. Mam dwa swoje typy:
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... content_3c

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... ml?from=td

Który będzie lepszym wyborem? Potrzebuję go głownie na wykłady, ale chciałbym na nim odpalić także nowsze produkcje gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 23:28 
Cytuj  
Zestawienie ze sobą Acera i Toshiby to tak jakbyś porównywał gówno z kawiorem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2009, 00:11 
Cytuj  
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... -vhp.bhtml hmm jak na tą cene to calkiem spoko laptop?


_________________
.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 09:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l500d-10r-vhp.bhtml hmm jak na tą cene to calkiem spoko laptop?


całkiem całkiem, ale teraz chujnia bo w tym okresie laptopy nie błyszczą niskimi cenami ;<

ja poszukuje lapka (najlepiej toshiba/dell (z tym 2gim to raczej trudno;p) 3-4 gb ramu, procek 2GHz+! dwurdzeniowy/duo core, karta jakaś miodzio, żeby wow mógł śmigać nie tylko na najniższych wymaganiach. Ogólnie o takich parametrach głównie do grania w wiedźmina, wowa, neta i innych duperel związanych ze studiami ;p. Dysponuje kasą tak do 2600zł, czy ten co postnął Highlander się nada? czy mam szukać dalej, jeżeli ktoś linknie laptopy takie jak napisałem najlepiej w promocji będe wdzięczny. pzdr


Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 12:47 
Cytuj  
Myślę że do WoW'a Toshiba l500D w zupełności wystarczy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 20:40 
Cytuj  
Co kupie za 1300-1400zl? Potrzebuje laptopa, nie musi byc jakis wymyslny, bedzie uzywany w sumie tylko do internetu/jakis funkcji biurowych.
NIE chce Netbooka, musi miec przekatna 15 cali.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 20:49 
Cytuj  
@up

Zainteresuj sie laptopami firmy California Access

edit:

Tanie, nie zbyt ladnie wygladajace, bardzo funkcjonalne :)


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 21:03 
Cytuj  
Ja osobiście wybrałem : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... content_3c

Lenovo były IBM. Opinie raczej pozytywne. Co myślicie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 22:38 
Cytuj  
Lenovo nie byly IBM, tylko IBM sprzedal notebooki chinskiej firmie Lenovo. Poki uzywali loga IBM (by przyciagnac klientow), to bylo jeszcze ok, dzis to jest juz czysta chinszczyzna. Thinkpady jeszcze ujda (bo to przedluzenie ibmowskiego Thinkpada), ale boze cie bron przed chinska mysla techniczna pt. Ideapad (oryginalny wymysl Lenovo).

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 23:31 
Cytuj  
Zadanie: Notebook do pracy + pewnie jakies multimedia. Dobra bateria, czytnik kart, dosc duzy dysk, wygoda. 15" chyba najoptymalniej.
~2700pln (cenami komputronikowymi)

Dell?

Edit: w dellach studio troche dziwnie, bo sa za 2300-2400 z 250GB dysku, a te z 320GB juz za 3k+
;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 01:15 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Lenovo nie byly IBM, tylko IBM sprzedal notebooki chinskiej firmie Lenovo. Poki uzywali loga IBM (by przyciagnac klientow), to bylo jeszcze ok, dzis to jest juz czysta chinszczyzna. Thinkpady jeszcze ujda (bo to przedluzenie ibmowskiego Thinkpada), ale boze cie bron przed chinska mysla techniczna pt. Ideapad (oryginalny wymysl Lenovo).

X.


Bez spinek, ale tylko po części masz rację.
Niech go Pan ręką broni przed serią N (100/200/300/500).
Natomiast ideapady serii Y to jak na dzisiejsze czasy są bardzo dobrą propozycją w sektorze laptopów w okolicy 2.5k - jeśli nie powiedzieć że czołówką. Nie jest to może seria thinkpad R/T 61 (nie mam tu na myśli stylistyki), ale i ta została dość znacznie wypaczona przez lenovo. Nie wiem natomiast nic na temat serii G 5xx. Przestrzegam jednak przed serią SL "thinkpada", bo to z thinkpadami to ma wspólne tylko logo.

Pewniak jestem co do thinkpadów T/R 61 i R500 (najnowsza seria R, T jednak nie bardzo w deskę), lenovo ideapad Y 530/550.
W zakładanych funduszach 2-2.5k, pozostanie tylko y 530/550.

dzięki za uwagę ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 17:57 
Cytuj  
Dzięki za pomoc :) Będę miał swojego Lenka w domu to zdam relacje :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 10:51 
Cytuj  
bumpne topic:

Jaki w miare maly, mobliny laptop ale na tyle dobry aby dalo sie na nim odpalic jakas gre bez wiekszego przycinania.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 11:53 
Cytuj  
polecam sony vaio VGN-Z31XN/B albo VGN-Z41WD/B, w miare maly 13" ekranik przy tym dobre osiagi, nfs shift i inne nowosci smigaja az milo

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 22:23 
Cytuj  
Mam problem. Zainstalowałem sobie windowsa 7 home pro. I dzisiaj zabrałem się za instalowanie sterowników do mojego della studio 1555. Konkretnie to mam problem nie mogę zainstalować sterowników do mojej karty graficznej. Ryje od rana w internecie i nadal nic. Problem polega na tym, że instalacja startuje i się zawiesza niby coś się dzieje ale nadal stoi w jednym miejscu. Szukałem informacji w internecie i wychodzi na to żeby zainstalować steowniki pod radeona HD4570 trzeba się mocno napocić. Może mi ktoś podsunąć jakiś konkret jak zainstalować te sterowniki?!

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 07:54 
Cytuj  
W notebookach masz karty ATI MOBILITY Radeon i sterowniki od normalnych Radeonow do nich nie pasuja (i sie nie instaluja). Musisz pobrac sterownik ze strony producenta. Ale, jak wiadomo, Dell nie spieszy sie z upgradem sterownikow, wiec jesli chcesz miec najnowsza wersje, musisz skorzystac z DH Mobility Moddera: http://www.driverheaven.net/modtool.php

X.

PS. Przy okazji: potrzebuje Tableta 8", maksymalnie 10". Jakies propozycje? (12" odpada, mam juz Latitude XT).

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W notebookach masz karty ATI MOBILITY Radeon i sterowniki od normalnych Radeonow do nich nie pasuja (i sie nie instaluja). Musisz pobrac sterownik ze strony producenta. Ale, jak wiadomo, Dell nie spieszy sie z upgradem sterownikow, wiec jesli chcesz miec najnowsza wersje, musisz skorzystac z DH Mobility Moddera: http://www.driverheaven.net/modtool.php

X.

PS. Przy okazji: potrzebuje Tableta 8", maksymalnie 10". Jakies propozycje? (12" odpada, mam juz Latitude XT).


Ściągnąłem najnowsze sterowniki ati pod windowsa 7 x64, ściągnąłem ten modder i nic. Robię dokładnie tak jak jest w tutorialu na stronie modder'a. I nadal pliki zmodowane nadal zawieszają się tak jak na tym zdjęciu. Dodatkowo sterowniki sa pod ati mobility radeon hd4570. To właśnie jest w tym najśmieszniejsze sterowniki są pod wersję mojej karty graficznej i wychodzi tak jak wychodzi. Po prostu krew mnie zalewa ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W notebookach masz karty ATI MOBILITY Radeon i sterowniki od normalnych Radeonow do nich nie pasuja (i sie nie instaluja). Musisz pobrac sterownik ze strony producenta. Ale, jak wiadomo, Dell nie spieszy sie z upgradem sterownikow, wiec jesli chcesz miec najnowsza wersje, musisz skorzystac z DH Mobility Moddera: http://www.driverheaven.net/modtool.php

X.

PS. Przy okazji: potrzebuje Tableta 8", maksymalnie 10". Jakies propozycje? (12" odpada, mam juz Latitude XT).

wraz z pojawieniem sie windows 7 pare firm planuje wrzucic netbooki-tablety z Atomami na rynek (z tego co czytalem w jakichs tech-newsach), na pewno Gigabyte chce wejsc na rynek z takimi tabletami.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 65  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.