mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 12:19 
Cytuj  
Wez pod uwage, ze np. w takich HTC tez jest tylko jedno gniazdo. Z tym ze jest to mini USB, a nie wymysl Samsunga. Ale gdzies juz widzialem przejsciowke :)

X.

PS. Ja poki co uzywam sluchawek BH200 brandowanych dla Della i jestem bardzo zadowolony. Pracuja w A2DP i EDR 2.1, wiec na jakosc dzwieku tez nie narzekam ;)
(sluchawki maja wbudowany mikrofon i moga pracowac jako headset i handsfree)

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 12:41 
Cytuj  
Chyba sobie zakupie, chodza po 100.00 pln brutto.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 13:41 
Cytuj  
Powiem tak - miałem psp ale noszenie psp i telefonu odpadało :/ po prostu .Wole takie gierki na szybko/chwilkę i tyle .Aparat też się przydaje ale muza+słuchawki na jack i świadomość że App strasznie ciśnie z aplikacjami daje nadzieję .No i nie jest taki duży jak niektóre PDA .

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 14:14 
Cytuj  
ktos napisal, ze iphone sie rozni od iphone 3g ( chodzi o ladowanie), to ja mam pytanie - jezeli mam w samochodzie kabel pod Ipoda ( podlaczenie do zestawu audio), to czy bedzie on pasowac do iphone? Teraz pytanie czy do obydwu?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 14:24 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ktos napisal, ze iphone sie rozni od iphone 3g ( chodzi o ladowanie), to ja mam pytanie - jezeli mam w samochodzie kabel pod Ipoda ( podlaczenie do zestawu audio), to czy bedzie on pasowac do iphone? Teraz pytanie czy do obydwu?


z tego co pamiętam dokładna różnica polega na tym ze stary iphone ładował dwoma stykami a nowy ładuje jednym, co oznacza że stara ładowarka podaje prąd tam gdzie nie powinna tego robić mimo że ładuje.

nic wiecej nie wiem ponad to że miałęm starą i mi się zjarała po godzinie. iphon jest oki ale czytałem na forum że ludzie popsuli sobie baterie i teraz im trzyma 2 razy krócej.

na allegro niektore aukcje mają napisane wyrażnie ładowarka do 3G.


samo podłaczanie to poprostu jack słuchawkowy z obu stron. iphone czy ipod powino dzialac bez problemu.
rozumiem że masz jakis inny - nie znam się


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 15:13 
Cytuj  
Desh a ogólnie na jakiej zasadzie te podcasty działają?Mogę sobie z domu zassać jakoś wieczorem/rano (czy tylko jakieś poszczególne godziny) .No i zobaczymy jak z tymi pakietami w erze .Jutro ide to zobaczymy co zaproponują .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 15:17 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Desh a ogólnie na jakiej zasadzie te podcasty działają?Mogę sobie z domu zassać jakoś wieczorem/rano (czy tylko jakieś poszczególne godziny) .No i zobaczymy jak z tymi pakietami w erze .Jutro ide to zobaczymy co zaproponują .
bajer polega na tym ze sciagasz do peceta itunes. normalnie łaczem i potem synchronizacja z iphone i masz.

chodzi o to że przykładowo właczasz itunes, a on pobiera 100 mb do itunsa, np 2x global news bbc z dzisiaj czyli jakieś 2x10mb czyli 2x30 min słuchania dzisiajeszych newsów.

plus

lekcje angielskiego np cotygodniową 6 mb

plus

najlepsze reklamy w tym tygodniu - video 40mb

plus

30min czegoś tam na co zrobisz subskrypcje spośród setek podcastów

i idziesz sobie do metra :P

generalnie wchodzisz na itunes w PCecie wybierasz co cie interesuje i itunes sprawdza czy jest coś nowego jaki jest to sciaga a ty w dowolnym momencie mozesz zsynchronizowac z telefonem i słuchasz zamiast mp3 (jak wideo to ogladasz też)

normalnie powinno sciagac w domu przez wifi do telefonu, ale podcasty sa w polsce nie dostepne. musisz zmienic kraj i sie zapisac i robic to itunes. w telefonie pokaże ci przy próbie aktualizacji ze w tym kraju nie dostępne.

przy synchronizacji kasuje np. te przesłuchane automatycznie.

to jest dokładnie stworzone do tego żebyś miał mase fajnych rzeczy w telefonie bez nabijania rachunku, teledyski, książki audio, setki kanałów. ja używam UK ale jeszcze jest USA i wiele innych.

ja chciałem BBC ale po huj siedzieć w domu przed telewizorem jak mam godzinne dziennie w telefonie za free.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:06 
Cytuj  
Tylko znowóż chajowy jest fakt iż muszę się wszystkim bawić w domu chyba że załączam synchronizacje i sobie leci z automatu a ja pije kawę, potem odłączam od wifi i sobie słucham/oglądam w pracy :) ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:10 
Cytuj  
podlaczasz iphona do pc i sam ci wrzuca wszystko.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:46 
Cytuj  
Alleluja - czyli o ile będą mieli na stanie to się jutro zaopatrzam :) .A jakieś gadgety poleciacie?Żeby toto się nie niszczyło ?I jak jest z słuchawkami?Ten standardowe gówniane i trza kupić coś innego?Bo np chciałbym sobie zakupić Kosy czy Sennhaisery chybą, że to muszą być dedykowane cuda dla iPhone :D?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:55 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Alleluja - czyli o ile będą mieli na stanie to się jutro zaopatrzam :) .A jakieś gadgety poleciacie?Żeby toto się nie niszczyło ?I jak jest z słuchawkami?Ten standardowe gówniane i trza kupić coś innego?Bo np chciałbym sobie zakupić Kosy czy Sennhaisery chybą, że to muszą być dedykowane cuda dla iPhone :D?
nie jestem audiofilem, słuchawki sa bardzo dobre imo (nie zapomnij że mozna przyciskac mikrofon, to guzik - ja nie wiedziałem)
kup taką folie na ekran od 5-15 zł, nie przeszkadza w niczym a sie bałem ze tak bedzie - praktycznie jej nie widać.

obudowy nie chroń - nowa oryginalna kosztuje 99zł wiec jebać to.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:57 
Cytuj  
wy rozmawiacie o telefonach czy popierdolkach, ktore udaja telefony? ;p

omnia do pracy jest rewelacyjna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wy rozmawiacie o telefonach czy popierdolkach, ktore udaja telefony? ;p

omnia do pracy jest rewelacyjna.


Iphone udaje telefon?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:11 
Cytuj  
Iphone udaje bardzo duzo rzeczy - telefon jest jedna z nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mendol napisał(a):
wy rozmawiacie o telefonach czy popierdolkach, ktore udaja telefony? ;p

omnia do pracy jest rewelacyjna.


Iphone udaje telefon?


Udaje, to gadzet z opcja telefonu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:15 
Cytuj  
Hmm udaje to raczej niezbyt dobre słowo .Z tego co sie bawiłem to raczej telefon z tego całkiem niezły :) .W czym taki przeciętny telefon jest lepszy??Ja szukam obecnie takiego multimedialnego kombajnu i dla mnie toto jest akurat w sam raz ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:18 
Cytuj  
Dla mnie multimedialnym kombajnem jest Omnia, nie iPhone. Zreszta bylo to juz opisywane i dyskutowane miliard razy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:42 
Cytuj  
Tylko Cena Omni>Cena iPhone no i Samsung zawsze wydaje mi się shitowy odkąd jeździłem na ich szkolenia , reklamowałem ich produkty :P .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 18:04 
Cytuj  
Ale napis Samsung na Omnii znaczy tylko i wylacznie, ze oni to sprzedaja. Omnia jest produktem HTC (tak samo jak Sony Ericsson Xperia).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 18:11 
Cytuj  
Hmm nadal jednak dla mnie ważna jest cena a Omni nawet w wysokim abo to koszt 1k :E .A o tych Szajsungach (XPeria) to już w ogóle :(


Ostatnio edytowano 14 kwi 2009, 18:20 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.