mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 20:58 
Cytuj  
Ziolo: jeśli vista będzie na Twojej maszynie chodziła stabilnie (ciężko się o tym inczej przekonać niż organoleptycznie) to będziesz z tego systemu zadowolony (mam Viste64 na laptopie DELL'a i chodzi absolutnie bez zarzutu) - szybciej niz XP i bardzo stabilnie (przez rok ze 2 crashe zaliczyłem a pracuje i gram na tym tyle samo co na stacjonarnym).

A co do mojego problemu - pomogł sofcik o nazwie Vista Manager.
Najprawdopodobniej powodem tak długiego odpalania się było >1GB "raportów o niewłaściwym zamknięciu się systemu" - po usunięciu tego maszyna zaczęła startować normalnie (byc może system to procesuje podczas startu systemu).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 21:21 
Cytuj  
Ja, wieli wrog Visty, od dwoch miesiecy smigam na x64.

Z 4GB ramu komputer rebootuje moze raz na miesiac - stabilnosc systemu super, zadnych przestojow, wszystko zasuwa az milo.

Anyway do biura i tak wezme notka z systemem 32 bitowym, nie chce mi sie pieprzyc jak jestem u klienta z kompatybilnoscia i starszym softem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 08:18 
Cytuj  
Dzieki Loki za poswiecony czas na konfiguracje :)
Niestety, jak to w zyciu bywa sprawa sie jebla :/

Otow plan moj byl dosc prosty. Staremu przyslugiwal komp ( frma stawia ) a poniewaz on stwierdzil ze nie chce 2 laptopa, to moze jaki stacjonarny sobie zafunduje. Szybko sie z nim dogadalem ze ja mu oddam moj, a wezme nowy :>

Niestety, wczoraj oglosil ze jedak bierze sobie laptopa, wiec po ptakach.No chhyba ze wydarzy sie cud i znowu zmieni decyzje. Nadzieja umiera ostatnia :)

Edit:

Najbardziej zalosne jest to ze on odpala sobie offica + winampa i nic wiecej.
Czyli jego aktualny laptop moze spokojnie to uniesc. Tylko ze jak to z newbami bywa, ma milon programow w tle i mowi ze sie denerwuje jak musi czekac na odpalenie sie tam czegos :)

Nie poddaje sie i dzisiaj przyszpile go do muru jakos :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 16:12 
Cytuj  
no koniecznie, bo gra warta swieczki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 11:53 
Cytuj  
Ktoś się orientuje i czytał, na jakiej zasadzie będzie działał upgrade windows visty do windowsa 7?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 15:11 
Cytuj  
Nie wiem czy o takie info Ci chodzi czy o cos wiecej:
http://lifehacker.com/5152335/windows-7 ... ista-users

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 21:43 
Cytuj  
gdzieś usłyszałem, że istnieje możliwość korzystania z visty home premium 64b, posiadając licencję z dostarczonej z laptopem visty hp 32b? czy ktoś mógłby mnie uświadomić? i przy okazji, gdyby to okazało się prawdą jak wygląda sprawa ze sterownikami? wtedy chyba będzie trzeba szukać odpowiednich sterów w necie, tak? czy może te dostarczone na dysku (hdd recovery, przynajmniej w toshibie) są przeznaczone zarówno do 32, jak i 64b?

pzdr.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.