mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 20.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 18:17 
Cytuj  
Obczailiscie nowa telefonie ? Podobno dobre stawki wiem ze to od ruydzyka ale podobno korzystnie sie prezentuje troche telefon co dodaja siara ale podobno bez simlocka. jak sie zapatrujecie wiem ze troche obciach powiedziec komus ze ma sie w rodzinie ale ogolnie lepiej niz play moze w=ddodadza jakies nowe fony iphone mi sie marzy. nie flejmujcie tylko dawajcie swoje przemyslenia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 08:26 
Cytuj  
ja kupie bede mogl dzwonic do radia maryja i tv trwa bez OPLAT!!
yay..

a tak powaznie to lol.

Ciekawe ilu potrzeba naiwnych minimum aby taki projekt oplacil sie.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 09:57 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ja kupie bede mogl dzwonic do radia maryja i tv trwa bez OPLAT!!
yay..

a tak powaznie to lol.

Ciekawe ilu potrzeba naiwnych minimum aby taki projekt oplacil sie.


Właśnie dość sporo, ale w tym przypadku to bez znaczenia - opłaci im się.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 10:22 
Cytuj  
400 - 500k użytkowników do osiągnięcia rentowności na poziomie netto.
Pomijając emocje oferta nie jest zła - rewelacyjna też nie jest;) ot taka średnia krajowa. Biorąc pod uwagę grupę docelową zakładane cele biznesowe wydają się być realne do osiągnięcia. Czy się uda czas pokaże.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 11:10 
Cytuj  
Wiesz nie sadze zeby wystarczylo te 400-500 tys..
tyle moglby by wystarczyc ale w sieci "normalnej" tzw ogolnej, gdzie wiekszosc ludzi poza golym abonamentem ma inne dodatkowe uslugi, korzysta z smsow etc etc.

domyslam sie ze wiekszosc osob ktore zakupi sprzet u Ojca grzyba to raczej osoby starsze.
z takich osob raczej ciezko bedzie im wydusic cos wiecej niz najtanszy goly abonament..
dodatkowo powiedziane byloz e to tv trwa i radyja maryja beda mogli dzwonic za darmo..takze oj bedzie ciezko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 11:13 
Cytuj  
mysle ze oni tam sobie to wszystko przemysleli i wykalkulowali, co jak co ale robienie kasy na stadzie baranow dobrze rydzykowi wychodzi

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 11:35 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
mysle ze oni tam sobie to wszystko przemysleli i wykalkulowali, co jak co ale robienie kasy na stadzie baranow dobrze rydzykowi wychodzi

To nigdy nie był klecha, tylko biznesmen.
A że swoje owieczki pasie i bije na tym profity ... cóż, więcej ludzi straciło wiarę przez klechów-idiotów piejących durnoty z ambony niż przez czytanie dzieł marksistowskich.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 12:18 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę:
1. Praktycznie 0 koszt marketingu
2. Niskie nakłady na budowę infrastruktury
3. Umiejętności Karkosika do robienia kasy
jestem przekonany że 400-500k wystarczy na to żeby do interesu nie dokładać. Ale 500k użytkowników to ogromna liczba - Play miał tyle po roku wydając gigantyczną kasę na marketing (inna grupa docelowa wprawdzie i innych koszt budowy infrastruktury).

Nie ma abonamentu - to prepaid.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:07 
Cytuj  
Hm....

Kościół dla mnie, to instytucja która nie powinna istnieć, dlaczego? właśnie dlatego co jest w tym temacie.

Nie mam kompletnie nic do księży (kilku znam), nawet do samej reguły chrześcijaństwa, ale Kościół to jest dla mnie największa poruta jaka jest możliwa. A szanowny o. to już w ogóle...

Teraz tylko patrzeć, jak wszystkie kobiety wieku starszego, kupią wRodzinie i będą dzwonić do .o żeby się wyżalić z problemów. Co to ma być za Kościół? współczesny? XXI wieku? proszę! kościół ma uczyć wiary i pomagać, a nie robić na tym kasę, bo inaczej tego nazwać nie mogę. I jeszcze "patrzcie ten to się w ogóle nie myje". No ja pierdole.

P.S
Nie chodzę do Kościoła i chodzić nie mam zamiaru, właśnie z powodu w/w. To ma być Kościół?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:23 
Cytuj  
Mysle ze sporo ludzi juz oddzielila wiare od instytucji jaka jest kosciol.
Kolo mnie jest bardzo znany klasztor, ktory aktualnie ma motel, restauracje, sklep i siec sklepow w polsce, w planach maja rozbudowe tego biznesu.
Rydzykowy to przyklad biznesmena, ktory ma calkiem dobre pomysly, a to ze realizuje je jako kleryk to tylko przypadek :)
Problemem sa tu raczej ludzie, ktorzy ulegaja belkotowi rydzykowego w radio i tv, tacy ludzie sa na calym swiecie, jedni biegaja z kalachami lub z bombami na piersi, a inni znowu maja mocherowe berety.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:23 
Cytuj  
rydzyk, trwam i inne syfy to nie kosciol tylko redemptorysci

na pal ich :E

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 08:40 
Cytuj  
To jeszce gorzej jak prepaid..
bo zapewne jak wiekszosci z was zdarza sie placic z opoznieniem faktury -z roznym opoznienienm, mniejszym i wiekszym ale wciaz mozecie korzystac z telefonu.
a prepaidzie taka starsza osoba bedzie miala wybor..wydac 20-25-50zl na karte czy kupic np jakis lek czy inne cos.

Niby odchodza koszty budowania wlasnej sieci nadajnikow itp, bo korzystac beda z infrastruktury plusa, ale tak czy siak jakies oplaty beda ponosic...

Dodatkowym minusem jest ze co by nie patrzec wiekszosc Polakow ma obecnie komorke, niektorzy maja 2....
sporo osob w sieci X jest od 2-3-4-5-6 lat..
zmieniac siec tylko by isc do rydzyka troche smieszne.
no i konkurencja...pozycja playa plusa ery oranga jest juz na tyle mocna ze moga pozwolic sobie na dalsze obnizanie cen, stosowanie bonusow dla stalych klientow etc..
pozyjemy zobaczymy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:35 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
400 - 500k użytkowników do osiągnięcia rentowności na poziomie netto.
Pomijając emocje oferta nie jest zła - rewelacyjna też nie jest;) ot taka średnia krajowa. Biorąc pod uwagę grupę docelową zakładane cele biznesowe wydają się być realne do osiągnięcia. Czy się uda czas pokaże.


Ja z dwa tygodnie temu cytalem artykul na ten temat w torunskich nowosciach i tam wypowiadal sie wlasnie czlowiek z zarzadu twierdzac ze do konca roku moga osiagnac do 200 tys abonentow co w zupelnosci starczy na pokrycie kosztow.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 11:50 
Cytuj  
A ja jestem na 100% pewien że ww. starsze osoby które do tej pory nie miały bladego pojęcia o komórkach,kupią ten produkt właśnie po to żeby się móc wygadać i nie musieć latać codziennie zawracać dupy księżom.

Btw. jeszcze nikt nie wspomniał że sam WIELKI prezydent deklarował kupno wrodzinie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 12:53 
Cytuj  
a to nie byl byly premier?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 13:44 
Cytuj  
W ofercie promocyjnej: rozgrzeszenie u ojca prowadzącego przez telefon.
Spowiadaj się dwa razy dziennie.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 19:35 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
a to nie byl byly premier?


A kto ich tam odróżni?
Dla potencjalnych klientów to jeden ch...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 08:54 
Cytuj  
To, że do radia i TV można z tego zadzwonić za darmo jest celowe taki chwyt marketingowy. Ale Rydzyk będzie kasę trzepał na sms-ach w stylu 2.50 plus VAT by wspomóc budowę geotermii albo 2.50 plus VAT dla potrzebujących etc etc. To jest dobrze pomyślany biznes!

A jak już o instytucji kościoła mowa to dla mnie mogło by go nie być, a kapłani powinni chodzi od domu do domu z słowem Bożym nie mając grosza licząc na to, że chrześcijanin da mu strawę.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:10 
Cytuj  
Dae napisał(a):
A jak już o instytucji kościoła mowa to dla mnie mogło by go nie być, a kapłani powinni chodzi od domu do domu z słowem Bożym nie mając grosza licząc na to, że chrześcijanin da mu strawę.


Prawdziwi misjonarze w polsce to jednostka na wymarciu.
Pomijając pederastów wysyłanych z przymusu.


Niestety, w państwie katolickim Kościół=wiara (aż się brzydzę pisać z wielkiej litery).
Na szczęście rozgraniczam te 2 frazy.


Ciekawym jaki kanał dystrybucji wybierze ojciec przełożony z lewej do prawej nogawy. Może umowę z germanos podpisze ? :D


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.