mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:43 
Cytuj  
Nie stac mnie na lepszy telefon i jakos nie jest mi z tym zle bo sprawuje mi sie b dobrze. To ze telefon procz smsow i polaczen daje mi mozliwosc wyswietlania pdfow jest dla mnie dodatkowym atutem. Jeszcze troche minie zanim wyjdzie solidna aplikacja w javie ktora bedzie idealnie przystosowana do czytania ibokow (wkurwia troche to ze nie mozna przewinac pdfa na jakas strone tylko trzeba klikac) ale imo to kwestia czasu nim cos takiego sie pojawi. Telefon jest zajebiscie popularny dlatego ciekawy soft juz niedlugo powinien sie pojawic :)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:47 
Cytuj  
Też czekam na ciekawy soft do Viewty odkąd go kupiłem. Czyli tak od 1.5 roku jakoś.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:06 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Nie stac mnie na lepszy telefon

Omnia I jest w Plusie za zeta.

X.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 09:22 
Cytuj  
przedluzalem umowe w orange i lg mialem za zeta. Omnia stal kolo 300-400 a na chwile obecna mam inne wydatki.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 00:30 
Cytuj  
I jak te readerki? Ktos sledzi, podaza? Pytam z czystego lenistwa, samemu sie nie chce sprawdzac. Zanim uciekne z wysp to moze cos ze soba wezme.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 14:33 
Cytuj  
Bawil sie ktos Kindle moze? W sumie nie chce mi sie czekac na spadek cen Que, rozwazam zakup czegos innego.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 14:51 
Cytuj  
No ja jak wspominalem mam sony readera czyli chyba praktycznie to samo co kindle.
linkzor
Sprawuje sie swietnie glownie do ksiazek ktore czyta sie od "deski do deski".
Gorzej jak sobie chcesz przekartkowac cos poszukac w dokumencie . Zmiana strony po prostu trwa te 1-3 sekundy.

Bateria trzyma nie 10 godzin ale ze dwa tygodnie no i mozna sobie czytac w pelnym sloncu nic sie nie odbija od ekranu itp.
Tak jakbys czytal papierowa ksiazke prawie w 100%. Ciekawe jak to bedzie z ipadem i czytaniem sobie na plazy np:D
Jak jade autobusem i mam go w okladce to nikt nawet nie zauwazy ze to nie jest jakas ksiazka czy notatnik.
Mam starszy model niz te na stronie pokazane i dalem za niego 600 zl niecale (przywieziony przez znajomego z usa)
Bardzo polecam w kazdym razie ale jakbym mial kupowac teraz to cos z wiekszym ekranem minimum 7 cali.
Taki kindle dx z 9 calami to wogole juz cud miod by byl.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 20:02 
Cytuj  
Znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/item968101041_e_book_ ... ytnik.html

Co powiecie o nim? Znów naszedł mnie pomysł na kupno e-book readera po tym jak zobaczyłem ceny książek w PL :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 20:11 
Cytuj  
Mark i ty sie zastanawiasz ? Kup SONY ebook readera

A powaznie to tak jak pisalem mi sie 5cali wydaje troche za malo jednak.
7-9 minimum. Ten co podalesto ma dotykowy ekran,notatkio dczytywanie pisma itp. Na cholere ci to? Lepiej kupjakis bez bajerow ale 7-9 cali


Ostatnio edytowano 1 kwi 2010, 20:17 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 20:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/item968101041_e_book_ ... ytnik.html

Co powiecie o nim? Znów naszedł mnie pomysł na kupno e-book readera po tym jak zobaczyłem ceny książek w PL :o


za ta cene kupisz 30 ksiazek, jak juz je przeczytasz ebook reader bedzie tanszy.


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 20:18 
Cytuj  
Ja sony ebook readera prs 505 kupilem za niecale 600zl. Zwrocilo mi sie po miesiacu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 08:36 
Cytuj  
nie opłaca mi się kupowanie książęk. Średnia cena książki w UK (miękka oprawa) - to 5-6F (20-25zł), uzywana na amazon - 2-3F, w PL dobra książka to 50-70 a nawet 90zł, ceny używek praktycznie identyczne (towar luksusowy chyba cały czas). Wysyłka do UK podbije koszt do 100zł za książkę...
Nie mówiąć o tym, że "grubsze" pozycje w PL dzieli się na dwie książki i każdą sprzedaje po 40-50zł ;)
Przez niektóre pozycje jestem w stanie przebrnąć spokojnie w englishu, a niektóre są dla mnie po prostu za trudne i ch..

Vercin - no właśnie ja nie potrzebuję absolutnie żadnych bajerów. E-book reader będzie służył tylko i wyłącznie do czytania książęk. Polecasz tego PRS 505? Mi zależy bardzo żeby się już z niczym nie bawić, więc chciałbym mieć polskie czcionki fabrycznie (lub updatnięty fw przez sprzedającego). I żeby czytał jak największą ilość formatów (tzn. na pewno rtf i na pewno pdf - reszta w sumie jak będzie to OK, jak nie będzie to sobie na PC-cie w razie potrzeby będę konwertował). Generalnie żebym nie miał z nim problemów.
Więc czy jak kupię tego PRS-a w UK to będzie miał polish? czy muszę kupić w PL? (rybka mi w sumie, bo rodzinka się do mnie niedługo zjeżdża - dlatego wczoraj przeglądałem allegro - chciałem sobie kupić kilka książek)

Gdzie kupiłeś PRS 505 tak tanio? Z tego co widzę na allegro to cena 1000-1100zł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:16 
Cytuj  
dobra ksiazka 50-70? marek...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dobra ksiazka 50-70? marek...


A mnie dziwi taka niewielka różnica ... spodziewałbym się raczej, że zdaniem marka dobra książka to w UK 2F, a w Polsce byle badziew 200 zł ... O tym, że się okładka po 2ch dniach rozpadnie nie wspominając.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:19 
Cytuj  
ty zlosliwy ty.

aaa juz wiem. 90zl Harry Potter kosztuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:21 
Cytuj  
http://merlin.pl/ksiazki/bestsellery/br ... eks/1.html

Nie wnikam jakie tam są pozycje oraz czy dobre czy nie (to już indywidualne widzimisię).

Na moje oko żadna książka nie wykracza poza 50pln.

Ofc sam ostatnio zapłaciłem 129 za książkę ale była to specjalistyczna pozycja, 1400 stron w grubej okładce i wygląda pr0 w ch. :(

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:32 
Cytuj  
mark wroc do moich postow na temat bebooka. uzywam jestem zadowolony. troche tanszy od sony kupiony w uk wspiera od razu polskie czcionki (sony nie - trzeba w nim dlubac) , ponadto wspiera najwiecej formatow w tym txt,pdf,doc,html.


wlasnie siedze w gluszy na jakims parkingu dookola gory i drzewa ja stukam to z komorki - widze,ze mam 3.5g i interek smiga jak szalony ndajnik w poblizu czy co, dziwne.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:41 
Cytuj  
mi sie wydaje, ze Marek ksiazek wogole nie czyta, tylko kupuje sobie dla bajeru na polke jakies albumy z fajnymi zdjeciami :P
pierwsza ksiazke kupilem sobie w pierwszej klasie podstawowki, dzis mam juz ponad 1000 ksiazek z szeroko rozumianej epiki i ciezko by mi bylo znalezc pozycje warte w momencie zakupu ponad 50zl (Harmonia Caelestis Esterhazego kojarze tylko z w takiej cenie z ostatnich zakupow,ale to sciana tekstu w twardej oprawie na 700stronach, wiec chyba jeszcze do przezycia cena dla ludzi oceniajacych wartosc ksiazki przez cena/ilosc stron/jakosc papieru,hehe)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:50 
Cytuj  
for example:
jedna książka w UK:
http://www.amazon.co.uk/Reality-Dysfunc ... 712&sr=8-1
nowa: 5.38F (free deliverka na terenia UK) - da się wyrwać nówkę za 4.75F z przesyłką od "podpinaczy"

5.38x4.4 = 24zł koszt łączny nowej pozycji
2.76 x 4.4 = 12zł koszt łączny używanej pozycji
-----------------------------------------------------------------------------------
ta sama książka rozbita na dwie w PL:
http://allegro.pl/item982005550_p_f_ham ... mplet.html
50zł + 10zł koszt przesyłki = 60zł - łączny koszt używanej pozycji

O jakości się nie będę wypowiadał, jako patriota muszę twierdzić, że co polskie to lepsze ;) Aczkolwiek, angole mają fajny zwyczaj tłoczenia okładek, co w PL jest stosowane bardzo rzadko.

trigger - gdzie kupowałeś bebooka?


Ostatnio edytowano 2 kwi 2010, 09:53 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie opłaca mi się kupowanie książęk. Średnia cena książki w UK (miękka oprawa) - to 5-6F (20-25zł), uzywana na amazon - 2-3F, w PL dobra książka to 50-70 a nawet 90zł, ceny używek praktycznie identyczne (towar luksusowy chyba cały czas). Wysyłka do UK podbije koszt do 100zł za książkę...
Nie mówiąć o tym, że "grubsze" pozycje w PL dzieli się na dwie książki i każdą sprzedaje po 40-50zł ;)
Przez niektóre pozycje jestem w stanie przebrnąć spokojnie w englishu, a niektóre są dla mnie po prostu za trudne i ch..

Vercin - no właśnie ja nie potrzebuję absolutnie żadnych bajerów. E-book reader będzie służył tylko i wyłącznie do czytania książęk. Polecasz tego PRS 505? Mi zależy bardzo żeby się już z niczym nie bawić, więc chciałbym mieć polskie czcionki fabrycznie (lub updatnięty fw przez sprzedającego). I żeby czytał jak największą ilość formatów (tzn. na pewno rtf i na pewno pdf - reszta w sumie jak będzie to OK, jak nie będzie to sobie na PC-cie w razie potrzeby będę konwertował). Generalnie żebym nie miał z nim problemów.
Więc czy jak kupię tego PRS-a w UK to będzie miał polish? czy muszę kupić w PL? (rybka mi w sumie, bo rodzinka się do mnie niedługo zjeżdża - dlatego wczoraj przeglądałem allegro - chciałem sobie kupić kilka książek)

Gdzie kupiłeś PRS 505 tak tanio? Z tego co widzę na allegro to cena 1000-1100zł.


No z ta cena to bylo to jakis czas temu dolar kosztowal tyle ile kosztowal a kolega ze stanow wracal. Prs 505 to chyba dosc stary modeli sony juz go nie sprzedaje. Ciezko mi tak polecac cokolwiek bo odkad ja kupowalem to pojawilo sie mnostwo nowych modeli.

http://www.mobileread.com/forums/

Ja jak kupowalem to tutaj sobie poczytalem.

Z polskimi znakami to sie nie bawilem bo czytam glownie pdfy a tam nie ma takiego problemu. Tutaj cos jest na ten temat(zreszta na mobliread tez sa jakies tematy o polskich czcionkach):

http://forum.eksiazki.org/sony-prs-f142 ... 2-135.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.