mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 15:50 
Cytuj  
Kupilem w tygodniu N52te po calkiem niezlej cenie. Urzadzenie sprawdza sie w miare ok. Wcisk co robi za spacje jest troche zbyt daleko i pomimo moich dlugich lap mam problem z przyciskaniem. Ilosc klawiszy w normie choc osobiscie wolalbym wiecej (ciezko mi zbindowac mojego rogue). Poruszanie sie na dpadzie z joyem musze jeszcze dopracowac. Dla kogos kto nigdy nie mial gamingpada to mysle, ze to lepsze rozwiazanie niz G13. Szkoda wypierdalac o 100 wiecej na cos co moze sie nie przydac. Jak narazie jest ok choc nie wiem czy zagosci na dluzej ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 17:43 
Cytuj  
ja sobie spacje zrobilem na joyu, jakos tak mi lepiej ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 18:51 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja ze swojej strony Pixmanii nie polecę tez mogę tylko same złe rzeczy o nich powiedzieć, szkoda że jako jedyni w Polsce oferują PRS-650 :(


Tak dla ścisłości, nie kupowałem w Pixmanii. Oba kontrolery ściągnęli mi do przetestowania kumple z hurtowni sprzętu. Dzięki temu mogłem porównać Belkina i Logitecha, wybór padł na tego drugiego. Nie twierdzę, że Belkin jest gorszy - po prostu mi bardziej spodobał się G13.


_________________
For the pony!

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 10:52 
Cytuj  
I jak tam G13 sie sprawuje ? Jak wychodzi w praktyce ustawienie minijoya pod WSAD?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 00:31 
Cytuj  
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/tra ... y-fps.html
TRACER AVENGER KEYPAD

Przez przypadek znalazlem, taniocha za 50 zl. Ciekawe jak sie sprawuje. Ale chyba cos za duzo klawiszy ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 00:57 
Cytuj  
Fajne.
Nad czymś takim myślę dla swojego notka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 19:35 
Cytuj  
Zasadniczo, takie gamepady są wygodniejsze od klawy?
Ja myślę że jak już to kupię klawe mechaniczną i już :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 00:29 
Cytuj  
Ogolnie tak, chocby z racji mniejszej odleglosci miedzy myszka i gamepadem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 08:39 
Cytuj  
A w czym to pomaga? Ja mam miedzy G13 a myszka klawiature pelna. Zresztą tylko do nie ktorych zastosowan sie nadaje (Najlepiej do targetowanych mmo, bo tam wygodnie sie kciukiem WSADuje).

No i jak chcesz cos napisać to trzeba sie na klawe przeniesc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 09:36 
Cytuj  
Jak napierdalasz np. w fpsy, robisz dynamiczne ruchy na low senssitivity, to mozesz sie spokojnie lapa zamachnac bez obawy, ze pierdolniesz myszka w klawe ;] nie wiem, po prostu jest wygodniej.

Ja generalnei uzywalem do fpsow, bo latwo to skonfigurowac. Do innych gier nie chce mi sie za bardzo ustawiac i bindowac wszystkiego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 09:39 
Cytuj  
No ale dla mnie plusem jest wlasnie mozliwosc podpiecia wsada pod grzybek pod kciukiem. Inaczej wielkiej odmiany od klawiatury nie ma.
W d3 nie uzywam, bo nie chcialo mi sie 3 klawiszy bindowac, za to w docie bardzo wygodnie, bo moge sobie ekran przewijac kcukiem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 12:47 
Cytuj  
a to ok, no to jest gut. chociaz w moim nostromo jakies to slabe jest.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 12:55 
Cytuj  
Trochę lipa, w tej cenie w jakiej jest nostromo mogli by zrobić klawisze mechaniczne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/tracer-avenger-keypad-cena-specyfikacja-gry-fps.html
TRACER AVENGER KEYPAD

Przez przypadek znalazlem, taniocha za 50 zl. Ciekawe jak sie sprawuje. Ale chyba cos za duzo klawiszy ;d


Oglądałem ostatnio tego Avenger'a w MM - jedna, dość istotna uwaga: ten keypad nie ma możliwości bindowania przycisków ani tworzenia makr. Jest to po prostu mini-klawiaturka (jakby odrąbana połowa). Dość niewygodnie umieszczone są przyciski numeryczne (są tylko od 1 do 6). Mimo niskiej ceny wygląda dość solidnie.

Ja wymieniłem swojego Logitecha G13 na keypada RAZER Nostromo (następca Belkina). Gałka pod kciuka dużym plusem, wymieniłem w niej tylko grzybka wpinanego w gałkę na dłuższego i o lepszej przyczepności.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 18:21 
Cytuj  
o, a powiedz mi gdzie kupie takiego grzybka? tak zeby pasowalo? ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 20:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
o, a powiedz mi gdzie kupie takiego grzybka? tak zeby pasowalo? ;d

Z braku dostepnych rozwiazan komercyjnych zmuszony bylem improwizowac: Podciagnalem bratankowi lacznik z Lego Techniks (ten o przekroju krzyzakowym), zalozylem na jego koniec "slepy" ogranicznik, na ktory nakleilem silikonowy odbojnik do szafek.. Efekt przeszedl moje oczekiwania bo nie dosc, ze gra sie o niebo lepiej to szwagier grajac spytal "skad takiego zaj..stego pada wziales?" xD


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 21:47 
Cytuj  
lol, w sumi tak myslalem. W sumie za dzieciaka mialem jakies stare lego, to moze tez cos znajde ;d gorzej pewnie z górną częścią ;) praktycznie tego nie uzywam, bo w tym standardowym nie mam praktycznie wyczucia.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 09:19 
Cytuj  
Kwestia przyzwyczajenia z tym podkciukowym dinksem, uzywam swojego n52te od 4 lat, nie wyobrazam juz sobie niczego innego. Potrzebowalem kilku tygodni aby sie przyzwyczaic.
Co do konfiguracji to mam na stale przypisany Wsad pod kciuk, pierwsze dziesiec klawiszy pod 1-0 ostatnia linia to shift, control, alt oraz E a ten przycisk nad kciukiem to Q.
Przy kazdej nowej grze wiele zmieniac nie musze wtedy-polecam


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 09:23 
Cytuj  
Ahh i najwazniejsze! Wylaczcie sobie id razu z kciuka wszystkie posrednie stany nw, ne, se, sw


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 10:51 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Kwestia przyzwyczajenia z tym podkciukowym dinksem, uzywam swojego n52te od 4 lat, nie wyobrazam juz sobie niczego innego. Potrzebowalem kilku tygodni aby sie przyzwyczaic.


Niby prawda, ale cech fizycznych jednak nie przeskoczysz - wygoda sterowania zależy w dużej mierze od rozmiaru dłoni gracza, długości palców itd. W moim przypadku już po 20-30 minutach gry bolała mnie ręka od niewygodnej pozycji. Co więcej, standardowy grzybek na gałce nie miał (w moim odczuciu) wystarczającej przyczepności i palec mi się na nim ślizgał (sterowanie było więc mało dokładne). Po przeróbce komfort gry wzrósł nieporównywalnie. Nie twierdzę, że standardowe rozwiązanie jest do bani tylko, że producent nie przewidział możliwości dopasowania pada do większego grona odbiorców. Generalnie jest to dość powszechna praktyka choć zdarzają się wyjątki - np. któraś z generacji G myszek Logitecha miała nakładki zwiększające lub zmniejszające obudowę myszki aby gracze o dużych i małych dłoniach mogli komfortowo z nich korzystać. Ergonomia się kłania ;)


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.