mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 21:51 
Cytuj  
Boski sprzęt.

anyway, jak wyjdzie konsola 3 generacji, to kupie. Teraz nie ma sensu, już aldathcie mówiłem to samo. za dużo wpakowałem w PC.

Skończmy offtopa, bo zeszlismy lekko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 00:24 
Cytuj  
poczekasz sobie jeszcze kawal czasu na nowa generacje , xbox ma sprzedane ok 40 mln units worldwide , dlatego sie wyszczali na nowy tech i zajmuja sie Natalem , ktory jest rozreklamowany jak nowa konsola i jego premiera bedzie porownywalna z startem nowej maszyny

ps3 juz od momentu implementacji cell bylo cholernie drogie w projektowaniu i Sony musi sie odkuc , nie beda sie ladowac w Ps4 przynajmniej jeszcze z 5-6 lat

reasumujac: obie zabawki dla konkurencyjnych firm sa kurami z jajami ze zlota , nowa konsola musi miec soft ,kto go zrobi? na razie devs maja pelne rece roboty z softem na obecna generacje :)

wpakowales duzo w PC sob ale konsole nie sa juz takie drogie a beda jeszce spadac , przy twojej konfiguracji musialbys wydac wiecej na odczuwalny upgrade niz wynosi wartosc xboxa czy ps3 , mozesz czekac i patrzec jak coraz bardziej zajebiste tytuly przelatuja Ci kolo nosa:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Sony musi sie odkuc , nie beda sie ladowac w Ps4 przynajmniej jeszcze z 5-6 lat


za 5-6 lat to te konsole beda w porownaniu do PC jak ZX Spectrum. Juz teraz graficznie xboxy i ps3 sa duzo w tyle za pecetami. Za rok/dwa to bedzie juz roznica nie do zniesienia i sprzedaz konsol sie zalamie.


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:00 
Cytuj  
Faktycznie Call of Duty MW 2 zarobił w pierwsze pięć dni po premierze tylko 550 mln dolców w wersji konsolowej oczywiście. A taki mały rekord pobili wszechczasów. Drugie miejsce w zyskach zajmuje nic innego jak GTA4, trzecie film Avatar.
Hmm...nie widzę tutaj gier na PC 8)

Taaa...rynek konsol musi paść na pysk. Kupuję konsole nawet za te 1500zł i się nie pierdolę. Byłem u znajomka który składa kompy i powiedziałem mu żeby mi tak po starej znajomości policzył ile bym musiał wydać na takiego naprawdę full wypasionego kompa żeby mi wszystkie nowinki zapierdalały w full max detalach.

No i policzył...3500 bez monitora :) Podziękowałem i poszedłem kupić konsolę.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Sony musi sie odkuc , nie beda sie ladowac w Ps4 przynajmniej jeszcze z 5-6 lat


za 5-6 lat to te konsole beda w porownaniu do PC jak ZX Spectrum. Juz teraz graficznie xboxy i ps3 sa duzo w tyle za pecetami. Za rok/dwa to bedzie juz roznica nie do zniesienia i sprzedaz konsol sie zalamie.


Napisał prorok Huragan, puhleez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:21 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kupuję konsole nawet za te 1500zł i się nie pierdolę. Byłem u znajomka który składa kompy i powiedziałem mu żeby mi tak po starej znajomości policzył ile bym musiał wydać na takiego naprawdę full wypasionego kompa żeby mi wszystkie nowinki zapierdalały w full max detalach.

No i policzył...3500 bez monitora :) Podziękowałem i poszedłem kupić konsolę.


Nie martw sie lamoon, łyknołeś haczyk dla naiwnych :) Nadrobisz ta cene kupujac dwa razy drozsze od wersji PC te same gry na konsole :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:29 
Cytuj  
Mylisz się. Kupuję gry oryginalne za 100-150zł tak więc cena jest porównywalna. A że do tego gram sobie siedząc wygodnie na kanapie i gapię się w 40" pudło podłączone do głośniczków w full detalach bez zacięć, skoków grafiki, srania się z ustawieniami to już osobny rozdział.

Może i jestem naiwny ale ta naiwność bardzo mi się podoba :>

A i dodam jeszcze że za rok nie będę musiał wydać kolejnych k na rozbudowę sprzętu, bo ten co bym teraz kupił za pół roku wymagałby już jakiegoś dodatkowego wkładu. I to powiedział mi ten sam człowiek co składa kompy.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:37 
Cytuj  
z tym,ze Ty masz na konsoli high detale, a na PC to juz sa w paru grach takie troche lepsze medium - z czasem bedzie sie powiekszac ta roznica. co do ceny 3500zl to bym powiedzial,ze dosyc tanio wyszlo - pewnie komp mial byc na i5, a nie i7 ;)

ja bym powiedzial,ze konsole sa dobre dla casuali, ktorzy nie chca sie martwic sprzetem i nie kreci ich wymiana chlodzenia na wydajniejsze itp. sam juz pare razy podchodzilem do konsoli i prawie,ze wsadzalem ja do wozka, ale zawsze jakos sie rozmyslalem. jak wyjdzie kolejna generacja i bedzie wowczas oferowala wydajnosciowo konsola>pc jak bylo przy wyjsciu x360 i ps3, to na pewno kupie, nawet jakby mialy 2,5k kosztowac :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:41 
Cytuj  
moze cos nie czaje, ale gta4 i mw2 wyszlo na pc? a to, ze mw2 tak dobrze sie sprzedalo niejest dla mnie wyznacznikiem, ze to zajebista gra... bo jest w cholere nudna. Sram na rankingi.

a jesli ktos upgraduje kompa z glowa to nie musi wcale w niego tyle pakowac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:03 
Cytuj  
Właśnie, chodzą słuchy już że PC>Konsola pod względem graficznym powoli. Poza tym, oryginalna gra kosztuje 190PLN, więc nie wiem czy zakup konsoli elite za 1k równa się po 2 latach z zakupem PC. Pewno na to samo wyjdzie, no chyba że piracisz i jesteś leszczem ;P

Aha, jak wygląda rozdzielczość na konsolach aktualnie? 720 czy 1080 jest? I jak wygląda dźwięk? co go generuje?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:05 
Cytuj  
graficznie pc>>>obecna generacja konsol juz od dobrych 3-4 lat? konsole oferuja duzo gorsza grafe :]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:07 
Cytuj  
No ok, to sobie składajcie PC za 4k żeby mieć performance w Crysis 1 i Crysis2 oraz spuszczać się nad grafiką w "dobrym" monitorze za 1200 brutto, no chyba że dorzucicie kolejne 2k+ na dobry monitor o powalającej przekątnej obrazu ~24".

Mój 2-letni PC pozwala mi gwałcić w M&B, grać we wszystkie MMO jakie chcę oraz do szybkiej pracy terminalowej w domu jak jest sraka - zdaje egzamin.

Do gamingu mam konsole.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:07 
Cytuj  
Gry na PS3 już są w wersji 1080p.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:10 
Cytuj  
Ja tam chetnie bym sobie sprawil konsole, do pewnych gierek. Pewnie kiedys kupie. Nie rozumiem jak mozna byc tak absurdalnie przeciwnym konsolom.

i nie gadajcie jakie to gry na konsole drogie, bo kurna konsolarze jakos wymieniaja pozyczaja itp. i jakos lepiej na tym wychodza niz na pc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:12 
Cytuj  
Nie no kupiłbym, naprawdę. Ale jakbym nie wpakował 4k w PC :). Kurzu złapię, zacznie haczyć to będę myślał o konsoli. Czyli za 2 lata najwcześniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja tam chetnie bym sobie sprawil konsole, do pewnych gierek. Pewnie kiedys kupie. Nie rozumiem jak mozna byc tak absurdalnie przeciwnym konsolom.

i nie gadajcie jakie to gry na konsole drogie, bo kurna konsolarze jakos wymieniaja pozyczaja itp. i jakos lepiej na tym wychodza niz na pc.


Poza tym jak to mój znajomy stwierdził - "Cholera, doceniam oryginały i wartość tytułów płacąc za grę oryginalną".

Nie kupujesz na pałę, bierzesz dobre tytuły lub te na które czekasz.

Co do cen to fakt, można sprowadzać za śmieszne pieniądze z UK (10-20 funtów + 3 funty przesyłka), kupować na allegro już sprowadzone z małym narzutem od sprzedającego czy po prostu kupić używkę, która w napędzie była kilka razy.

wtf?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ok, to sobie składajcie PC za 4k żeby mieć performance w Crysis 1 i Crysis2 oraz spuszczać się nad grafiką w "dobrym" monitorze za 1200 brutto, no chyba że dorzucicie kolejne 2k+ na dobry monitor o powalającej przekątnej obrazu ~24".

Mój 2-letni PC pozwala mi gwałcić w M&B, grać we wszystkie MMO jakie chcę oraz do szybkiej pracy terminalowej w domu jak jest sraka - zdaje egzamin.

Do gamingu mam konsole.

Akurat 4k nie jest potrzebne. Podobnie monitor, za 1200 masz juz bardzo dobry z przekatna 22". Niewiele wiecej za wiekszy. Jak bede chcial dokupuje pada i podlaczam sie pod tv, nie ma z tym porblemu. Przerobilem obie konsole i swiadomie sie ich pozbylem. Te exclusivy tzw. to w wiekszosci przypadkow smiech na sali: Fable 2, Uncharted, Killzone.Jedna jedyna gra, ktora zrobila na mnie wrazenie toi Heavy Rain. Multiplatformy wygladaja o klase lepiej na PC. Z reszta wezmy pare gatunkow gier:fps na multi, mmorpg, crpg, rts, to wszystko domena PC. Co wyszlo tylko na konsole, a w co bym pogral na PC? Nic. Jak gdzies napisalem obecna generacja nic ciekawego nie wnosi. Moze dam konsolom szanse przy kolejnej. Chociaz nie beda kaleczyc oczu 720p i teksturami sprzed paru lat.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:29 
Cytuj  
ja calkiem niedawno zrobilem upgrade kompa za smieszne pieniadze. Do tego w co gram to mi starcza spokojnie. Co prawda nie mam moze 16xAA czy tam iles, ale srednio widze roznice miedzy np. 2xAA czy 4xAA. Moze i monitor jest slaby, ale na 22' TN nie wymienie, bo wygladaja do dupy ;p

a tak w ogole to co kto lubi, i tak sie nie dogadacie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:37 
Cytuj  
Nie dogadamy sie bo to glownie spor w co kto lubi grac. Dla mnie konsole nie maja ciagle startu do PC pod katem exclusivow systemowych. No i jestem troche "sprzetowym onanista". Wrzucenie w kompa grafiki o wartosci calej konsoli to przyjemnosc, a nie problem. Za to konsolowcy moga possac jajka grafie na moim PC. ehehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:41 
Cytuj  
a no, uwielbiam cos kupowac do PC, wyciagac stare wsadzac nowe itp. ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.