mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 15:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to, ktory kontroler bedzie zajebisty to sie dopiero okaze Alda.
ja mam nadzieje, ze obydwa dadza rade i beda warte zakupu.
i gry, ktore beda obslugiwac, nie ogranicza sie do ping ponga :)

i obawiam sie, ze z tym motion capture i moca konsoli marek moze miec racje. co spowoduje, ze nie dostaniesz takiego fajnego produktu jak ci sie wydaje aldzia ;p


Nintedo i tak cos takiego wymysli, ze Sony i Microsoft beda musialy 2 generacje pracowac nad podbnym rozwiazaniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 16:02 
Cytuj  
moze , ale zabawka w ktora wlozono tyle energii co prawie nowa konsola to nie moze byc taki 100% fail :) , wiadomo ze oczekiwania po reklamach z E3 sa ogromne

wii to taka brzydka stara dziwka , ma fajny makijaz , doczepiana peruke , z bliska nie da sie patrzec , ale robi najlepsze laski i kazdy do niech chodzi mimo ze sie nie przyzna :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 17:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Bo w życiu są tylko dwie ciekawe rzeczy - gry i internet.

fix'd


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 17:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Nintedo i tak cos takiego wymysli, ze Sony i Microsoft beda musialy 2 generacje pracowac nad podbnym rozwiazaniem.


ee tam, miało jeden dobry strzał to prawda. Ale od 2-3 lat nie wymyśliło kompletnie nic. Vitality sensor to porażka na max-a, 3d w DS to raczej ciekawostka.
Mnie w ogóle zastanawia dlaczego obie firmy kompletnie olały pomysły Nintendo na nowe sterowanie. Sam nie siedząc absolutnie w temacie pisałem, że Nintendo odniesie duży sukces marketingowy bo ich sterowanie to coś kompletnie nowego, a nie tylko więcej pixeli na ekranie (wytrwali mogą się przekopać przez moje posty).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 17:43 
Cytuj  
jest pierwszy playtest PS Move i gościu wypowiada się dość pozytywnie - click

ja wiem jaką grę na pewno sobię życzę - jakąś taneczną :lol:, sprzedałbym ten patent Sony (albo Activision) ale Ubisoft pewnie już coś gotuje w tym temacie, Just Dance schodzi im zajebiście i wygląda na niezły phun

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 18:08 
Cytuj  
tylko oszczędź nam filmików redruM ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 18:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
Bo w życiu są tylko dwie ciekawe rzeczy - dupy i internet.

fix'd


fixed

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 18:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
Bo w życiu jest tylko jedna ciekawa rzecz - dupy w internecie.

fix'd


fixed


fixed

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tylko oszczędź nam filmików redruM ;)


no oke :]

gierka jest fenomenem, imo ma potencjał taki jak seria DDR, nic tylko zrobić sklep z nowymi kawałkami ala Singstore i milkowac nowy franchise do zarzygania

a sama gra z tego co słysze wcale nie taka prosta, score jest zliczany za dobrze powtórzone ruchy, jest też msce na improwizację :D
this
that

straszliwie duże do wanttt

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:23 
Cytuj  
A pamiętacie serie Hidden and Dangerous? dziwne że nie robią 3 części, przecież ja tą grę ubóstwiałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:32 
Cytuj  
Laptop do pracy i MMO, PS3 do gier, kobieta do miłego spędzania czasu.
Do gier konsole zawsze były i zawsze będą lepsze. Po prostu dostarczają więcej funu niż zmartwień (a to lag, a to sterownik zły, a to coś się zwiesi).
Sobtainer zachowujesz się jak jakiś kmiot.
W czasach gdy na NESie ludzie grali w Mario, na pecetach można było sobie pograć w pingponga z lat 70tych (i to był port z Atari 2600), Gdy na SNESie były wypasione graficznie gierki, na pececie mogliśmy pograć w jakąś tandetną pikselozę, Gdy na PSX pojawiał się Tekken, na pececie można było pograć co najwyżej w Mortal Kombat. Gdy na PS2 graliśmy w FFX, na pececie nadal nic tak graficznie nie było w stanie zachwycić.
W obecnych czasach - Heavy Rain, Uncharted - a na pecetach? Kolejne odgrzewane kotlety.
Prawdziwym konsolowcem stałem się od czasu PS3 i mogę śmiało rzec, iż do grania na PC przed długi czas nie powrócę.
We wszelakie multiplatformy granie na PS3 też dostarcza mi większego funu (GH chociażby w trakcie imprez).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:36 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A pamiętacie serie Hidden and Dangerous? dziwne że nie robią 3 części, przecież ja tą grę ubóstwiałem.


Dodatek do dwojki tj sabre team fajny ? W jedynke nie gralem, ale dwojka bardzo mnie wciagnela i tak sobie mysle czy pograc w dodatek, czy jednak jak to czasami bywa zrobili to dla maniakow i przedobrzyli z poziomem trudnosci...( chociaz podstawka miala bardzo to bardzo dobrze wywazone)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 20:12 
Cytuj  
czy ta giera http://www.youtube.com/watch?v=2EM4bz0BX5g
i crysis 2 nie miazdza juz grafiki na konsoli?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 21:35 
Cytuj  
Oczywiście, że miażdżą i będą miażdżyły na przełomie lat - do konsoli nie włożysz nowej karty graf. za 2k żeby mieć 30fps w high detalach (bo o ultra z efektami na filmiku zapomnij).

Srsly tu nie o to chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 08:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Laptop do pracy i MMO, PS3 do gier, kobieta do miłego spędzania czasu.
Do gier konsole zawsze były i zawsze będą lepsze. Po prostu dostarczają więcej funu niż zmartwień (a to lag, a to sterownik zły, a to coś się zwiesi).
Sobtainer zachowujesz się jak jakiś kmiot.
W czasach gdy na NESie ludzie grali w Mario, na pecetach można było sobie pograć w pingponga z lat 70tych (i to był port z Atari 2600), Gdy na SNESie były wypasione graficznie gierki, na pececie mogliśmy pograć w jakąś tandetną pikselozę, Gdy na PSX pojawiał się Tekken, na pececie można było pograć co najwyżej w Mortal Kombat. Gdy na PS2 graliśmy w FFX, na pececie nadal nic tak graficznie nie było w stanie zachwycić.
W obecnych czasach - Heavy Rain, Uncharted - a na pecetach? Kolejne odgrzewane kotlety.
Prawdziwym konsolowcem stałem się od czasu PS3 i mogę śmiało rzec, iż do grania na PC przed długi czas nie powrócę.
We wszelakie multiplatformy granie na PS3 też dostarcza mi większego funu (GH chociażby w trakcie imprez).


Wiesz dawno temu w odległej galaktyce. Stop. TEraz konsole są robione z powszechnie używanych kompnentów więc przepaść jest, ale to konsole bardzo szybko lądują na technologicznym śmietniku.

Cytuj:
czy ta giera http://www.youtube.com/watch?v=2EM4bz0BX5g
i crysis 2 nie miazdza juz grafiki na konsoli?

Nie wziąłeś niestety jednego pod uwage. Ta gra będzie działać na konsoli (jeśli tylko developerzy będą chcieli ją wydać na konsole). LiveCreate z CE3 (na którym powstaje Forged By Chaos). Pozwala tworzyć gre na na klocka peesa i PC jednocześnie, wogóle nie przejmować się texturami, modelami i całym tym gównem. SandBox wszystko robi za ciebie -;-, designer musi tylko zaprojektować poziom ;o.
Oczywiscie ze Crysis miażdzy grafiką. Tylko ze na rozwojem samego silnika pracowało (i pracuje) 70 ludzi, SAMEGO SILNIKA, to więcej niż w niejednym studiu pracuje nad grą ;e.

Już abstrahując. IMO jeśli chodzi o Crysis 2 to trzeba wziąść Crysis 1 i pomnożyć ilość FPS razy 3 (no w przypadku PC), W przypadku konsol na szacun zasługuje fakt upchnięcia tych wszystkich ficzerow na GeForce 7900 i ilosc FPS utrzymująca się na poziomie 30 ;p.

Pozatym ci który siedza na PC powinni być troche wdzięczni konsolom (ja jestem). Wymagania sprzętowe gier praktycznie woggóle nie rosną. Czyli moge Sobie kupić nowego radka, odpalić gre w FullHD mieć 80FPS i sie cieszyć :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 10:54 
Cytuj  
trzeba przyznac ze wymagania juz tak nie rosna , gram sobie w nowego splinter cell spokojnie na 4670 w 1280x1024 na 30-40 fps , max settings bez AA , procek skrecony na 2,7-3,4 , podlaczylem nawet z ciekawosci do tv set i wyglada w tej rozdzielczosci lepiej niz na xboxie , obadalem tez crysis i ladnie sie przeskalowalo , w full hd musi to robic wrazenie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 16:00 
Cytuj  
Mi chodzilo tylko i wylacznie o grafike, czy juz bedzie znacznie lepsza od tej prezentowanej na konsolach, niewazne czy pojdzie na konsoli. Nie znam sie na ps3, boxach itp. I zadnego no offence. Jedno mnie zastanawia, co napisal tczewiak, apropos braku laga na konsoli. Niby dlaczego na tym poziomie ma byc jakakolwiek roznica?

Ja chyba stwierdzilem, ze i tak nie ma na konsoli za duzo gier w ktore chcialbym grac. Ale rozumiem, ze ktos moze chwalic konsolki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 10:43 
Cytuj  
Jedyne czym charakteryteryzuja sie gry na konsole to grywalnosc. Pomysły są tak samo wtórne jak na pc, a do tego prostacka rozgrywka powoduje momentalnie znudzenie. Na pc jest jednak kilka perelek, które wciagaja dorobek konsoli jedną dziura nosa. Problemy ze kierownikami, zawieszanie sie? Moze kilkanascie lat temu.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 13:12 
Cytuj  
Ja mam zarówno PC jak i PS3 (a także PS2 i PSP). Niestety gry na konsole coraz bardziej mnie frustrują, przede wszystkim bardzo niskim frame rate. Jest niewiele tytułów które działają w pełni tak jak należy, a większość po prostu haczy. Przykładem jest tu np White Knight Chronicles, w którym to przy niektórych warunkach pogodowych ilość klatek spada do max 15, lub też FF13 w którym to prawie każda scenka na engine gry ma lekką czkawkę. Do tego sporo tytułów korzysta z różnego rodzaju spowolnień akcji żeby uzyskać płynność. A kolejną sprawą jest rozdzielczość która w 95% tytułów nie przekracza 720p. Rynek PC będzie słabł i to jest pewne. Ludzie zawsze lubili i raczej im się nie znudzi łatwiejsze rozwiązania, które wymagają mniej wysiłku. Moim skromnym zdaniem PC nie wymaga niesamowitej ilości czasu na skonfigurowanie i odpalanie gier, a bynajmniej nie jest to tak duża różnica żeby odrazu ustawiać konsole nad pctami. Wiadomo też że PC także można podłączyć do TV oraz zainstalować bezprzewodowego pada. Także cena konsoli po spojrzeniu na ceny gier nie jest wcale niska, a ja mając sprzęt sprzed 3 lat za który zapłaciłem 3,5k gram w sporo wyższej rozdzielczości i bez przycinek. Mówicie promocje i tanie gry na zaavi albo the hut, na PC też są takowe, zwłaszcza w elektronicznej dystrybucji. Wracając do tematu, przyjemniej gra się w niektóre tytuły na PC a w inne na konsoli, ale mając ten sam tytuł na PC i PS3 wybiorę PC gdyż gra ma większą rozdzielczość, więcej klatek i lepsze detale. Porównywałem między innymi MW2 jak i BBC2 w wersjach PC, PS3 i niestety wersja konsolowa nijak ma się do PC.
Podsumowując, PS3 mam bo ma parę tytułów których nigdy nie ujrzę na PC, ale gdyby było inaczej nie zakupiłbym konsoli. Nie ukrywam też że Guitar Hero to doskonały support na imprezy, ale to nie jest coś czego by się nie dało zrobić na piecu :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 13:39 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Nie ukrywam też że Guitar Hero to doskonały support na imprezy, ale to nie jest coś czego by się nie dało zrobić na piecu :)


My tam ze znajomym bierzemy gitarki oryginalne podlaczamy do kompa i tak sie gra;d Tylko trzeba miec jakos kompa w salonie albo z duzym monitorem w pokoju gdzie ludzie na imprezach siedza;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.